Po Prostu Pięknie

Elżbieta Stasicka

Po Prostu Pięknie

(15)

O nas

Florystyka ślubna to szczególny element w naszej ofercie, któremu poświęcamy wyjątkową uwagę.
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom narzeczonych, przygotowując bukiety ślubne idealnie uzupełniające wizerunek Panny Młodej, a także kwiatowe dekoracje, które dodatkowo uświetnią ten ważny dzień w życiu narzeczonych.
Cechuje nas profesjonalizm oraz miłość do tego co piękne. Zatroszczymy się o każdy detal tak, aby uroczystość na długo zapadła w pamięci Waszej i Waszych gości.

Oferta - Po Prostu Pięknie

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Opinie - Po Prostu Pięknie

5

15 opinii

Dodaj opinię

MK

Magda K

Dziękujemy bardzo za przepiękne przystrojenie kościoła, sali oraz bukiety i butonierki! Wszystko dokładnie takie, jak chcieliśmy, a do tego kwiaty pięknie się trzymały jeszcze wiele dni po ślubie :) Bardzo polecamy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Kasia S

Gorąco polecam Pracownię Po Prostu Pięknie! Cudowne, trwałe bukiety, przepiękna dekoracja kościoła,samochodu ,otwartość na realizację własnych pomysłów, 100% zaangażowanie w wykonywaną pracę,????

2 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Magda R

Bardzo dziękujemy za cudowne dekorację. Wszystko było idealnie, piękniejsze niż mogliśmy siebie wymarzyć. Dopracowane w najmniejszych szczegółach. W 100% obrazowało to co było ustalane , tak jakby p. Ela czytała w myślach. ? Kwiaty jeszcze długo po ślubie cieszyły oczy. ??? Polecamy z całego serduszka ❤️ Magda&Krzysztof -13.09.2019??

2 lata temu

Źródło: Facebook

NN

Natasza N

Cudownie wykonane bukiety ślubne, wiązanki, dekoracje, wianuszek i wpinka we włosy. Goście byli pod wrazeniem, a ja jeszcze bardziej. Pamiętam tę chwilę, gdy zobaczyłam swój bukiet! Wzruszenie, zachwyt, podziękowanie! Idealnie dobrane do sukni kolory i kształty. Kontakt z Po Prostu Pięknie - czysta przyjemność! p.s. Kwiaty trzymały się ponad tydzień! Jak najbardziej polecam każdemu z Lublina i okolic. Dziękuję jeszcze raz za realizację tego, czego sama do końca nie widziałam! Przerosło moje oczekiwania!

2 lata temu

Źródło: Facebook

EB

Ewelina B

Jestem mega zadowolona z dekoracji i bukietow! ? Goście również byli zachwyceni, dzięki i polecam w 100% !! ☺☺☺ było bajkowo!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Monika Ż

Bukiety były idealne!!! nawet nie wiedziałam że można tak odzwierciedlić moje wyobrażenie. Dziękuję bardzo i polecam wszystkim którzy chcą mieć bajeczne bukiety ślubne ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MT

Marta T

Dziękuje za wymarzone bukiety ślubne! Pełen profesjonalizm! Bardzo dobry kontakt z Panią Elą ;) dziękuje także za animacje dla dzieciaczków - dzieci były bardzo zadowolone a wata cukrowa cieszyła się powodzeniem :) jeszcze raz dziękuje, POLECAM!!!!! ????

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Po Prostu Pięknie

Po Prostu Pięknie

Lublin