KwietnySalon
KwietnySalon Chorzów
(2)
Zobacz profil
Z Makramą w tle
Z Makramą w tle Kraków
Zobacz profil
MagEvents - Dekoracje
MagEvents - Dekoracje Kraków
(1)
Zobacz profil
Pracownia Inspiracji - dekoracje ślubne i okolicznościowe
Pracownia Inspiracji - dekoracje ślubne i okolicznościowe Wolbrom
(12)
Zobacz profil
Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

Joanna i Piotr

Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

Ludwika Solskiego 1/1, Kraków

(13)

O nas

Miłość do kwiatów i fascynacja rękodziełem stały się początkiem dla Skrzydlatych Inspiracji – miejsca, gdzie powstają piękne kompozycje z kwiatów oraz dopracowane w każdym detalu dodatki z papieru.

Uczestniczymy w najważniejszych momentach życia, pomagając zaplanować i przygotować wszystko, co najpiękniejsze. Przedstawione nam pomysły z marzeń zmieniają się w kwiatowe i papierowe dekoracje weselne i okolicznościowe. Naszym celem jest, aby każdy, kto pojawi się w Skrzydlatych Inspiracjach, poczuł się wyjątkowo.

U nas znajdziesz to czego potrzebujesz - piękne i niepowtarzalne dekoracje ślubne.
Podświetlany napis LOVE - idealny na wesela, przyjęcia, sesje zdjęciowe. Biały, drewniany, 120 cm wysoki, ok 4m długi uatrakcyjni nawet najbardziej wyszukane okazje.

Oferta - Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekoracja świetlna

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Dekorowanie samochodu

Napis LOVE

Napisy na stół

Numery na stoły

Wiązanka ślubna + Butonierka

Zlecenia specjalne

Opinie - Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

5

13 opinii

Dodaj opinię

MP

Magdalena P

Polecam wszystkim! Świetny kontakt, bardzo miła obsługa, cudowne dekoracje kwiatowe na naszym weselu i bukiety dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam!😍Dziękujemy bardzo!!! ❤️❤️❤️

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KL

Karolina L

Gorąco polecam firmę skrzydlate inspiracje! Tworzą ją ludzie z ogromną pasją, zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Dziękuję za piękną dekorację ślubną i zachwycający bukiet w wykonaniu Pani Asi. 🥰 Warto współpracować z takimi ludźmi 😊

1 rok temu

Źródło: Facebook

AJ

Aleksandra J

Rok po ślubie, a my wciąż wspominamy piękne dekoracje! Wszystko było piękne i dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam! Każdy najdrobniejszy szczegół był dopracowany, sala zrobiła na gościach wow, bukiet nie mógł być piękniejszy, a na dodatek ozdoby ze stołów żyły jeszcze dluuuuuugo po ślubie wiec klimat wesela utrzymał się w domu jeszcze jakiś czas :) gdybym mogła, oceniałbym 11/10! Dziękujemy raz jeszcze! 😊

3 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Angelika W

Nikt inny nie mógł stworzyć mojego Bukietu ślubnego jak tylko Pani Asia <3 Oprawa Florystyczna na Wysokim poziomie , konkurencyjne ceny :) Z całego Serca Polecam :) Pani Asia w 100% odzwierciedla swoją pracą marzenia każdej Panny Młodej :) POLECAM !!!!!

3 lata temu

Źródło: Facebook

KB

Kasia B

Cudowne dekoracje! Wspaniała, utalentowana i życzliwa Pani Asia. polecamy ;);)

3 lata temu

Źródło: Facebook

LM

Lidia M

Od kiedy spotkałam się z Asą, wiedziałam, że to właśnie ona zadba o oprawę florystyczną naszego przyjęcia weselnego! Ona jest przesympatyczna, a jej rady i wskazówki są zawsze w punkt! Zarówno bukiet, jak i kwiaty oraz inne dekoracje przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Wszystko wyglądało przepięknie i dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam! Goście również byli zachwyceni całością, zwracając uwagę i doceniając jednolity motyw całego przyjęcia! Dziękujemy raz jeszcze i gorąco polecamy! Lidia & Krzysztof 22.06.2018

3 lata temu

Źródło: Facebook

GV

Gosia V

To właśnie Asi powierzyliśmy dekoracje sali na nasze przyjęcie weselne. Było przepięknie 😍. Tak jak sobie wymarzyliśmy. Współpraca z Asią to czysta przyjemność. Wysłucha, doradzi i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :). Gorąco polecamy!👍 Tom&Gosia

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze florystyczne kroki stawialiśmy w 2014 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie mamy sztywnych widełek cenowych. Jesteśmy w stanie przygotować niebanalną oprawę florystyczną mieszczac się w budżecie, jaki nasi Klienci przeznaczyli na ten cel.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Montaż bramy balonowej w trakcie trwającej burzy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

"Dzien dobry. Pobieramy się 15 czerwca. Jaki byłby koszt dekoracji?" Na takie pytania nie ma niestety jednej właściwej odpowiedzi. Na ostateczną cenę oprawy florystycznej wpływa bardzo wiele czynników, takich jak ilość poszczególnych elementów dekoracji, wybrane kwiaty, pora roku, wielkość kompozycji kwiatowych, styl uroczystości, itd, dlatego nie jesteśmy w stanie podać orientacyjnej kwoty nie znając szczegółów dotyczących ślubu czy wesela, preferencji Pary Młodej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przede wszystkim kwiatowe elementy oprawy florystycznej: kompozycje na stoły dla gości oraz stół prezydialny, bukiet ślubny, kwiaty do kościoła czy na samochód. Jednak na życzenie Klienta przygotowujemy także dekoracje balonowe, wynajmujemy obrusy, serwety, podtalerze, elementy papeterii ślubnej itd.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Z naszego doświadczenia wynika, że najlepszym okresem jest 8 miesięcy przed planowaną uroczystością. Jest to na tyle dużo czasu, żeby mieć jeszcze pewność, że termin bedzie dostępny, a na tyle blisko daty ślubu, aby podać nam możliwie jak najwięcej szczegółów.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Przede wszystkim dokładną datę uroczystości oraz miejsce (nie tylko miejscowość ale nazwę sali, parafię- zerkamy sobie wtedy na zdjęcia, łatwiej nam doradzić w sprawie dekoracji). Ponad to planowaną liczbę gości/stolików. Elementy dekoracji, które będą potrzebne. Styl przyjęcia, kolor przewodni. Im więcej szczegółów znamy, tym łatwiej nam zaproponować ciekawe rozwiazania.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Działając juz tyle lat w branży ślubnej nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zamawiamy, wynajmujemy, koordynujemy, doradzamy, polecamy. Mamy w swoich szeregach także wspaniałego weeding plannera, dlatego też pary, które podejmują z nami współpracę mogą liczyć na nasze wszechstronne wsparcie.

Kontakt - Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

Pracownia Florystyczno-Dekoracyjna Skrzydlate Inspiracje

Ludwika Solskiego 1/1 31-216 Kraków

Polecani z kategorii dekoracje ślubne

AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin
AquaWiecha- Wodna Hodowla Roślin Kraków
(2)
Zobacz profil
Studio 3 Kropki
Studio 3 Kropki Kraków
Zobacz profil
Pracownia Kwiatów Krisflo
Pracownia Kwiatów Krisflo Kraków
(3)
Zobacz profil
Angel Decorations
Angel Decorations Kraków
Zobacz profil