Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

Główna 104, Czachówek, Góra Kalwaria

(2)

O nas

Studio Dekoracji Danuty Chmielewskiej to usługi dekoratorskie uroczystości od projektu po jego realizację.

Do każdego miejsca podchodzę indywidualnie, by nadać przestrzeni jej najlepszą formę i co najważniejsze – spełnić oczekiwania klienta. Odpowiednia oprawa kwiatowa i dekoracyjna nada Twojemu wydarzeniu odpowiedniego klimatu i pozwoli, by wyjątkowy moment pozostał w pamięci na dłużej.

Studio Dekoracji oferuje kompleksową oprawę kwiatową i dekoracyjną ślubu i uroczystości weselnej. Przygotowany specjalnie na potrzeby klientów pakiet ślubny obejmuje między innymi dekoracje Kościoła i sali weselnej, ozdoby na samochód, spersonalizowane bukiety i bransoletki ślubne. Ponadto Studio realizuje indywidualne propozycje nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta - Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

Dekoracja auta

Spójna z motywem przewodnim uroczystości dekoracja samochodu (za pomocą kwiatów, roślin ozdobnych, wstążek i innych, oryginalnych elementów dekoracyjnych).

Dekoracja kościoła

Kompleksowa dekoracja Kościoła, obejmująca kompozycje kwiatowe i inne, oryginalne elementy ozdobne. Dekoracja – w zależności od preferencji – może obejmować ołtarz główny, ołtarze poboczne, ławy, klęczniki i krzesła Pary Młodej.

Wystrój sali

Kompleksowa dekoracja pomieszczenia – od ogółu do najmniejszego detalu. Odpowiednie kompozycje kwiatowe i dekoracyjne nadadzą wnętrzu unikalnego klimatu i podkreślą wyjątkowość każdej chwili.

Opinie - Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Maja S

Razem z narzeczonym jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Danusią i jej studiem dekoracji. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i bezproblemowy kontakt. Jakość na najwyższym poziomie, było widać po przepięknie wykonanych kwiatach i dekoracjach weselnych. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi studia dekoracji ☺️☺️☺️

1 miesiąc temu

DA

Dominika A

Pani Danusia to wspaniała, ciepła osoba, która zna się na swojej pracy, potrafi doradzić w kwestii dekoracji! Kościół na naszą uroczystość był pięknie przygotowany, wszystko na najwyższym poziomie. Współpraca przebiegała idealnie, świetny kontakt i miła atmosfera. Zdecydowanie polecamy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 4 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Pakiet podstawowy zawiera dekoracje Kościoła i sali weselnej, ozdoby na samochód, spersonalizowane bukiety i bransoletki ślubne.

Kontakt - Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

Studio Dekoracji Danuta Chmielewska

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Główna 104, Czachówek 05-530 Góra Kalwaria

Zobacz innych usługodawców w mieście Góra Kalwaria: