Wedding Amor

Natalia Kowalik

Wedding Amor

Herberta 1/2, Koszalin

(2)

O nas

Nasza firma zajmuje się dekorowaniem ślubów; sal weselnych, zaślubin w plenerze i kościele. Obsługujemy też wszelkie eventy i realizujemy wieczory panieńskie oraz kawalerskie. Realizujemy nie tylko zlecenia, ale także marzenia ślubne Młodych Par. Praca sprawia nam ogromną przyjemność, a kontakt z Wami zawsze przynosi nam nową dawkę inspiracji..

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 20000 zł

Oferta - Wedding Amor

Dekoracja auta

Dekoracja kościoła

Dekoracja pleneru do sesji

Wystrój sali

Dekoracja balonowa

Dekoracja świetlna

Dekorowanie kościoła

Dekorowanie sali

Dekorowanie samochodu

Księga gości

Naklejki na buty

Napis LOVE

Napisy na stół

Numery na stoły

Wiązanka ślubna + Butonierka

Zlecenia specjalne

Opinie - Wedding Amor

5

2 opinie

Dodaj opinię

KD

Kornelia D

Serdecznie wszystkim polecam Wedding Amor ,kontakt bezproblemowy , mogłam na Natalię liczyć w najważniejszym momencie mojego życia sama bym tego wszystkiego nie ogarnęła i to jeszcze w takim stylu ♡

1 rok temu

Źródło: Facebook

MA

Magda A

❤️💏 polecam z całego serca 💒🥂

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od roku

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W naszej firmie na pierwszym miejscu jest klient i jego oczekiwania. Skupiamy się na realizowaniu marzeń i wizji Młodej Pary. Naszym głównym wyznacznikiem jest to jak Para Młoda chce się czuć w dniu swojego ślubu, a reszta to tylko dodatki.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Myślę że największym wyzwaniem są realizacje wyjazdowe w sensie logistycznym, ale bardzo lubimy takie wyzwania. Nowe miejsca zawsze przynoszą nam mnóstwo nowych pomysłów i nowe znajomości, do których często wracamy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Każda Para Młoda chce, aby ten dzień wyglądał idealnie. Najczęściej zadawanym pytaniem jest sprawa budżetu. Nikt nie chce oszczędzać na dekoracjach, bo jest to jeden z ważniejszych elementów ślubu i wesela zaraz po jedzeniu i muzyce. My jednak do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i nigdy nie wysyłamy gotowej oferty. Zamiast tego spotykamy się z każdą Parą i dopiero po poznaniu ich oczekiwań dostosowujemy ofertę do ich możliwości finansowych.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Standardowym zleceniem jest dla nas dekoracja sali weselnej, ceremonii w kościele/urzędzie/w plenerze, auta Pary Młodej i mieszkań na błogosławieństwa. Wszystko to obejmuję oprawę florystyczną w najmniejszym szczególe.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Wszystko zależy od dostępności terminów. Jeśli zlecenie jest mniejsze jesteśmy w stanie wykonać je nawet mimo zajętego terminu. W przypadku dużych zleceń, wymagamy wcześniejszych ustaleń i często Pary rezerwują termin między rok a dwa lata wcześniej.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Podstawą do przyjęcia zlecenia jest informacja odnośnie planowanej ilości gości, miejscu ceremonii i wesela oraz oczywiście termin uroczystości.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Od przyjęcia zlecenia planowo spotykamy się 3 razy. Pierwszy raz na ustalenie wizji Pary Młodej, drugi raz na podpisanie umowy i trzeci raz na zatwierdzenie wszystkich elementów i ewentualnie próbnych kompozycji. Oprócz tego jedziemy przed realizacją conajmniej raz na miejsce ceremonii i wesela, tak aby wszystko odpowiednio dopasować. Ostatecznie według możliwości przygotowujemy kompozycje i wszelkie dekoracje z wyprzedzeniem, tak aby wszystko było gotowe przed czasem. Na sam koniec zostaje nam wisienka na torcie, czyli odbiór i radość naszych klientów

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Oprócz dekoracji zajmujemy się również organizacją wszelkiej maści imprez okolicznościowych poprzez wesela i śluby kończąc na wieczorach panieńskich i kawalerskich

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Najczęściej wykonujemy realizacje oparte na stylu glamour, który cieszy się dużym zainteresowaniem.

Kontakt - Wedding Amor

Wedding Amor

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Herberta 1/2 75-337 Koszalin