Szkoła Rodzenia Super Mama

Anna Bartkowska

Szkoła Rodzenia Super Mama

(17)

O nas

Szkoła Rodzenia Super Mama organizuje kursy przygotowywujące do porodu i macierzyństwa w formie grupowej oraz indywidulanej. Na kursy można uczęszczać w formule wieczorowej lub weekendowej.
Po porodzie obejmujemy bezpłatną opieką kobiety oraz ich potomstwo.
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia - większość naszych kursów jest bezpłatnych.

Opinie - Szkoła Rodzenia Super Mama

4.67

17 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

MG

MONIKA G

Szkołe rodzenia „super mama” może i polecam, ale odradzam położną Pnia M. Straszna kobieta, bardzo nieprzyjemna, od razu trzeba podpisywać u niej wszystkie wizyty, mimo iż one się nie odbywają. Nastraszyła nas już na pierwszej wizycie, powiedziała, że dziecko potrzebuje chirurga, bo jej wizycie byłam u 3 różnych pediatrów, każdy wyśmiał to, co ona mi przekazała. Dziecku nie był potrzebny żaden chirurg. Była może 2 razy u nas, więcej po nią nie dzwoniłam. Musiałam pójść do poradni laktacyjnej, bo nie była w stanie nam pomoc, a niby skończyła kurs z karmienia piersią. ! Wizyta w centrum od razu nam pomogła i zostałam prawidłowo zdiagnozowana, niestety Pani M nie była w stanie pomoc. W obu przypadkach podawała jedna godzinę, o której u nas będzie, nigdy nie była na czas, cały dzień trzeba było na nią czekać, nie jest w stanie łaskawie powiedzieć ze się spóźni ze nie będzie rano, ale wieczorem! Kiedy dzwoniłam, aby potwierdzić to mówiła ze zaraz będzie ale była po kilku godzinach. Skandaliczne zachowanie i non stop siedzi ze swoja córką na telefonie. Czy to na zajęciach w szkole rodzenia, czy to na wizytach domowych, nie szanuje innych, odbiera telefon, aby porozmawiać o obiadku. Nigdy nie były to rozmowy na tematy cierpiące zwłoki, zawsze jakieś prywatne pogaduszki. Nie dość że cały dzień czekaliśmy na wizytę to odbywały się one szybko i na odwal. Dziecko było źle ważone, a przecież o to chodzi, aby ona zrobiła to poprawnie! Odradzam Panią M.D., bardzo odradzam! Źle to wspominam do tej pory, po koleżankach które spotykam słyszę takie same opinie.

10 miesięcy temu

MB

Marta B

Bardzo NIE polecam szkoly rodzenia Super (?) Mama. Wizyty patronażowe, a raczej jedna wizyta patronażowa, która sie odbyła - przeprowadzona byla na szybko, nieprofesjonalnie i na tzw "odwal". Kolejne wizyty, pomimo wielu próśb sie nie odbyły, gdyż położna M nie znalazla dla mnie czasu (a mialam ogromne problemy laktacyjne), a ze 6 podpisów złożyłam na 1 spotkaniu (moj błąd, trzeba czytać to co sie podpisuje), to kolejne wizyty z punktu widzenia M nie mialy najwyraźniej wiekszego sensu.... Odradzam, bardzo odradzam.

2 lata temu

MS

Marta S

Bardzo przydatne lekcje w szkole rodzenia. Położna pani Marzena Dreczka pomogła nam bardzo w problemach z karmieniem, nietolerancja laktozy i kolkami. Wszystkie jej rady były trafione. Takiej pomocy nie uzyskaliśmy nawet u pediatry.. Polecam szczególnie polozna, która jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie posiada dużo praktycznej wiedzy.

2 lata temu

Źródło: Facebook

ŻM

Żaneta M

Super Szkoła rodzenia z super położnymi ... ❤️ Byliśmy pod opieka Pani Marzeny. Anioł, a nie kobieta. Wkłada cała siebie w to co robi, widać, ze kocha swój zawód. Pozbierała mnie psychicznie po porodzie. Pomogła przywrócić laktację. Wspierała. Polecam szkole rodzenia, polecam Panią Marzenę ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

MG

Marta G

Pani Marzenka prowadząca SR na Obłużu - najlepsza ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Angelika K

Dzięki tej szkole nauczyłam się podstawowych i mniej oczywistych rzeczy kiedy rodzi się dzidzia. Pokazali mi i partnerowi że nie można się poddawać w trudnych chwilach. Są nie tylko szkoła rodzenia, dla nas stali się bliscy a szczególnie położna Marzena, super kobieta, super mama i super położna. Dziękuję za super opiekę, wsparcie, które jest mi bardzo potrzebne i super rady, to dzięki Tobie, super Marzenko tak świetnie sobie radzimy, będę dziękować i dziękować! Oby więcej takich ludzi na tym świecie !

2 lata temu

Źródło: Facebook

ED

Ewelina D

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia jak i wizyt patronażowych. Zawsze wszystko omówione dokładnie, na patronażach bez pośpiechu wszystko sprawdzone, omówione i wszystkie wątpliwości rozwiane. Położna Pani Asia Pietrowska kobieta cudo ? polecam z całego serca ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Refundowane kursy Szkoły Rodzenia dla rodzicow spodziewających się dziecka.

Kontakt - Szkoła Rodzenia Super Mama

Szkoła Rodzenia Super Mama

Gdańsk

Zobacz dietetyków w Twoim województwie: