Szkoła Rodzenia Super Mama

Anna Bartkowska

Szkoła Rodzenia Super Mama

(15)
Pokaż telefon

Szkoła Rodzenia Super Mama organizuje kursy przygotowywujące do porodu i macierzyństwa w formie grupowej oraz indywidulanej. Na kursy można uczęszczać w formule wieczorowej lub weekendowej.
Po porodzie obejmujemy bezpłatną opieką kobiety oraz ich potomstwo.
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia - większość naszych kursów jest bezpłatnych.

25 zł - 450 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Opinie

5.0

15 opinii

Dodaj opinię

MS

Marta S

Bardzo przydatne lekcje w szkole rodzenia. Położna pani Marzena Dreczka pomogła nam bardzo w problemach z karmieniem, nietolerancja laktozy i kolkami. Wszystkie jej rady były trafione. Takiej pomocy nie uzyskaliśmy nawet u pediatry.. Polecam szczególnie polozna, która jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie posiada dużo praktycznej wiedzy.

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

ŻM

Żaneta M

Super Szkoła rodzenia z super położnymi ... ❤️ Byliśmy pod opieka Pani Marzeny. Anioł, a nie kobieta. Wkłada cała siebie w to co robi, widać, ze kocha swój zawód. Pozbierała mnie psychicznie po porodzie. Pomogła przywrócić laktację. Wspierała. Polecam szkole rodzenia, polecam Panią Marzenę 😍

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

MG

Marta G

Pani Marzenka prowadząca SR na Obłużu - najlepsza 🥰😍

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

AK

Angelika K

Dzięki tej szkole nauczyłam się podstawowych i mniej oczywistych rzeczy kiedy rodzi się dzidzia. Pokazali mi i partnerowi że nie można się poddawać w trudnych chwilach. Są nie tylko szkoła rodzenia, dla nas stali się bliscy a szczególnie położna Marzena, super kobieta, super mama i super położna. Dziękuję za super opiekę, wsparcie, które jest mi bardzo potrzebne i super rady, to dzięki Tobie, super Marzenko tak świetnie sobie radzimy, będę dziękować i dziękować! Oby więcej takich ludzi na tym świecie !

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

ED

Ewelina D

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły rodzenia jak i wizyt patronażowych. Zawsze wszystko omówione dokładnie, na patronażach bez pośpiechu wszystko sprawdzone, omówione i wszystkie wątpliwości rozwiane. Położna Pani Asia Pietrowska kobieta cudo 😍 polecam z całego serca 😊

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

KB

Kari B

Uczęszczałam na kurs prowadzony przez Panią Marzenę w Gdyni. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia kursu, ciepłego podejścia prowadzącej a także ilości oraz jakości przekazywanych cennych informacji! Wizyty domowe także na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem gorąco polecam i bardzo dziękuję za możliwość uczęszczania na kurs 👍🍀🙂

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

JF

Jakub F

Szczęśliwi, nowo upieczeni rodzicie, dziękują za kurs z Panią Marzeną Pakułą -Dreczką :) Była,jest i będzie naszą wróżką, mentorką, coachem i pastereczką po trudnych drogach rodzicielstwa :) Polecamy wam zajęcia właśnie z nią w całej rozciągłości. Wierni kursanci :)

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

MJ

Marta J

Uczestniczyłam w zajęciach szkoły rodzenia na Karwinach u Pani Ewy B. Bardzo serdecznie polecam, wspaniała położna, pomocna, ciepła osoba, teraz jak młody jest już na świecie to zawsze można do niej napisać lub zadzwonić i poprosić o radę 😊

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

JU

Joanna U

Uczestniczyłam w zajęciach na Rotmance, jestem bardzo zadowolona z zajęć z położna jak i z gimnastyki 🤗 Pani Radosława odpowiadała na każde zadane pytanie, wprowadzała super atmosferę, było dużo potrzebnej wiedzy. Polecam z całym sercem!!!

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

KB

Karolina B

Pani Marzenka jest wspaniała!! Zajęcia na Sokółce były naprawdę świetne :)

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

AC

Anka C

Tematy fajnie przybliżone, świetni organizatorzy:-) może nie polecam Wejherowa jak takiego, na tyłach sklepu, mało wygodnie, zimno i zaglądający klienci.

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

MB

Mieczysław B

wszystko jest SUUUPER a przede wszystkim profecjonalizm . Gorąco polecam .

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

MK

Monika K

Ze szkoły rodzenia super mama skorzystałam dwukrotnie, 2 lata temu i teraz całkiem niedawno. Miejsce spotkań - w Rumii w ośrodku Salubre, jest dobrą lokalizacją zarówno dla tych mieszkających w Rumii jak i tych ciut dalej. Na zajęciach teoretycznych bardzo dużo przydatnych informacji, a położne bardzo życzliwe i pomocne z ogromną wiedzą, do których zawsze można zadzwonić w razie wątpliwości (W 2016 roku naszą położną była p. Izabela Chromiec, a obecnie p. Justyna Woźniak). Polecam.

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

AF

Agnieszka F

Serdeczne podziękowania dla Pani Justyny, która z wielkim sercem i zaangażowaniem opiekowała się naszą rodzinką. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia, gotowości niesienia pomocy i cierpliwości przy nawale pytań jakimi ją obsypywaliśmy. Już na kursie teoretycznym Pani Justyna oczarowała nas swoją wiedzą i sposobem przekazywania jej. Z czystym sercem polecamy i dziękujemy.

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

DJ

Dorota J

Prowadząca zajęcia teoretyczne położna z wieloletnim stażem Pani Radosława - złota kobieta ☺️ duża wiedza i przyjemnie prowadzone spotkania. Wielkim plusem są dodatkowe ćwiczenia dla ciężarnych z profesjonalnym trenerem Panią Eweliną. Do tego prezenty butelki Lovi, smoczki Lovi, Mam, kremy Zaspa, Bepanten itp. oraz konkursy z nagrodami 😊

1 tydzień temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Refundowane kursy Szkoły Rodzenia dla rodzicow spodziewających się dziecka.

Wolne terminy

Kontakt

Szkoła Rodzenia Super Mama

website facebook instagram

Gdańsk

19 km od Gdyni

34 km od Redy

Zobacz dietetyków w Twoim województwie: