Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Bartosz Krawiec

Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Kostrzyn nad Odrą

O nas

CZEŚĆ

Nazywam się Bartosz Krawiec i profesjonalną obsługą imprez zajmuję się od ponad 7 lat.

Moja przygoda z muzyką zaczęła się całkiem niewinnie, od imprez szkolnych. Podczas gdy moi rówieśnicy radośnie podskakiwali w rytm dźwięków wydobywających się z głośników, mnie bardziej interesowały techniczne aspekty dyskoteki. Z niepohamowaną pasją i zaciekawieniem pchałem się za konsolę, żeby dowiedzieć się czym płynnie miksować kolejne piosenki oraz jak regulować poszczególne ustawienia systemu nagłośnienia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Co wyróżnia mnie z tłumu innych DJ’ów i dlaczego to własnie mi powinniście zaufać? Przede wszystkim mam 5 letnie doświadczenie w profesjonalnym prowadzeniu imprez. Do każdego zlecenia podchodzę z indywidualnie, dzięki temu muzyka jest zawsze idealnie dobrana do Waszych preferencji.

ELASTYCZNOŚĆ

Jestem elastyczny i potrafię się dostosować do Waszych wymagań, służę dobrą radą ale nigdy nie narzucam swojej woli. Posiadam wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, wspomagany gustownym i dekoracyjnym oświetleniem LED, które zmieni nie do poznania każdą salę!

NIE TYLKO MUZYKA!

Oczywiście muzyka to nie wszystko, dlatego w mojej ofercie nie zabraknie takich dodatków jak dekoracyjny napis „LOVE”, ciężki dym czy muzyka grana na żywo przez akordeonistę. Wszystko to sprawi, że Wasze impreza będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i zapadnie w pamięć każdemu z gości.

Bycie DJ’em to dla mnie forma azylu, wolności oraz niczym nieograniczonej swobody. Dzięki muzyce jestem w stanie łączyć pokolenia, pokazywać osobom dojrzałym nowości, jednocześnie przedstawiać młodszemu pokoleniu klasyki z dawnych lat. To niesamowite uczucie, gdy muzyka pozwala jednoczyć ludzi z różnych pokoleń i sprawić, że wspólnie bawią się do białego rana! Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, serdecznie zapraszam do kontaktu!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 4000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Poprawiny

500 zł - 1000 zł

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 4000 zł

Opinie - Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 5 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta zawiera obsługę wydarzenia w zakresie oprawy muzycznej, oświetleniem oraz prowadzenie wesela wraz z animacjami. Dodatkowo oferuję ciężki dym, dekorację światłem, mini pirotechnikę i napis love

Kontakt - Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Bartosz Krawiec - Wedding & Event DJ

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: