DJ PAWLOS Łukasz Pawlos
DJ PAWLOS Łukasz Pawlos Warszawa
(19)
Zobacz profil
Party Boys
Party Boys Żabia Wola
(59)
Zobacz profil
DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT UKR
DJ nova-Q - wesele PL i międzynarodowe ENG GER FR ESP IT UKR Katowice
(61)
Zobacz profil
Tańce Hulanki
Tańce Hulanki Otwock
(12)
Zobacz profil
DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

Jacek Wójcik

DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

Eugeniusza Romera 6, Lublin

(19)

O nas

Nazywam się Jacek mój pseudonim to DJCosmo. Od ponad 28 lat zajmuję się oprawą muzyczną, jako DJ-wodzirej-prezenter, zajmuję się prowadzeniem muzycznym wesel, bankietów, dyskotek oraz wszelkich imprez integracyjnych i okolicznościowych.
Prowadzę imprezy o charakterze tanecznym oraz integracyjnym, jednak moją specjalnością są wesela i bale. W obecnym momencie łamię panujący stereotyp, że najlepsza jest orkiestra, wręcz twierdzę, że najważniejsza jest dobra muzyka, czyli najlepsze utwory polskie i zagraniczne w oryginalnych wersjach i wodzirej prowadzący przyjęcie weselne.
Jako DJ-Wodzirej-Prezenter z pasją zajmuję się artystyczno-muzyczną obsługą imprez. Swoje sukcesy w tej dziedzinie zawdzięczam wieloletniemu doświadczeniu oraz kształtowaniu swoich umiejętności na różnorakiego rodzaju kursach dla wodzirejów. Najczęściej odpisuję na facebooku. Pozdrawiam!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2000 zł - 4000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Na początku roku 2019 zakupiłem najnowszy sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, zdjęcia oraz filmy jeszcze tego nie pokazują, jednak na przełomie lipca oraz sierpnia będę mógł Państwu pokazać czym dysponuję. Chcę połączyć pasję oraz profesjonalizm także z elektroniką która w obecnych czasach odgrywa dość dużą rolę. @djcosmolublin

Poprawiny

100 zł - 2000 zł

Opinie - DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

5

19 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

K

Karolina

Dj Cosmo grał wcześniej u naszych znajomych na weselu, bardzo podobała nam się zabawa więc na nasze wesele podjęliśmy z nim współpracę. Zabawa była świetna! Muzyka zawsze odpowiednio dobrana, wszyscy zadowoleni!

1 rok temu

AM

Aleksandra M

Miałam okazję bawić się na weselu które było prowadzone przez DJ Cosmo, cóż mogę powiedzieć, sama go zarezerwowałam na ten wyjątkowy dla mnie i narzeczonego dzień. Wiem o tym że dokonałam w pełni właściwego wyboru i nie muszę się martwić że wesele będzie nieudane. Mogę Mocno polecić!!!

4 lata temu

AM

Alicja M

Jacek jako DJ-wodzirej jest człowiekiem, który odnajduje się w tym co robi jak nikt inny, jego doświadczenie jest ogromne i to poskutkowało także wspaniałym weselem u nas. Tu nie chodzi tylko o muzykę ale o całościowe podejście Jacka do naszego wesela. Większość DJów do których dzwoniliśmy umawiało się z nami w kawiarniach, restauracjach. Jacek zaprosił nas do domu, pokazał jak nikt z którymi rozmawialiśmy filmy z różnych wesel, opowiedział o wszystkim bardzo dokładnie, wytłumaczył wszelkie kwestie. Na kilka dni przed naszym weselem mieliśmy finałowe spotkanie gdzie naprawdę krok po kroku omawialiśmy przebieg naszego wesela, podziękowania dla rodziców czy wjazd tortu, zabawy oraz skecze podczas całego wesela, a przede wszystkim oczepiny które były wyjątkowe i inne - integrujące wszystkich gości. Dziękuję Jacku jeszcze raz za wspaniałe przyjęcie weselne, polecam tego człowieka bo jest naprawdę sprzyjającym i pomagającym człowiekiem!

4 lata temu

AM

Alicja M

Jacek to przede wszystkim kulturalny, sympatyczny i pozytywny człowiek. Byłam przerażona bo DJa szukaliśmy na ostatnią chwilę i nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać. Po długiej i konkretnej rozmowie z Jackiem kompletnie przestałam się martwić, czułam że trafiłam na profesjonalistę. Ciepłym radiowym głosem odpowiedział rzeczowo na każde moje szczegółowe pytanie. Fachowo doradził w każdej sprawie. Samo wesele i jego oprawa muzyczna były cudowne, parkiet pełny, muzyka tak dopasowana że i młodsi i starsi bawili się do białego rana. Mieliśmy kilka zabaw, ale były zrobione z klasą i bez żadnego przaśnego kiczu. Właściwie to dzięki muzyce nasi goście nie potrzebowali żadnych dodatkowych zabaw żeby zachęcić ich do wyjścia na parkiet. Polecam DJ Cosmo z całego serca, jest świetny.

4 lata temu

AM

Anna M

Jacek świetnie poprowadził nasze wesele. W okresie przygotowań służył pomocą w planowaniu przebiegu imprezy, zawsze znalazł czas na rozmowę, wykazywał się ogromnym profesjonalizmem i troską o to, żebyśmy my czuli się dobrze. Jackowi można w pełni zaufać. Od pierwszej rozmowy da się w nim wyczuć pasję i radość z wykonywanej pracy i otwartość na potrzeby młodej pary. Do tego jest bardzo kreatywnym DJem/Wodzirejem, którego pomysły na zabawy weselne angażują wszystkich gości w przyjemnej atmosferze i nie są zabawami jak u wszystkich innych Djów czy zespołów weselnych. Gdybyśmy potrzebowali jeszcze do innych wydarzeń osoby do oprawy muzycznej i prowadzenia imprezy z pewnością wrócilibyśmy do Jacka :)

4 lata temu

NM

Nikola M

Najlepsza studniówka tylko z DJ Cosmo?

4 lata temu

Źródło: Facebook

JP

Julia P

Jak się dobrze bawić to tylko i wyłącznie z DJ Cosmo! Super zabawa , polecam szczerze!?☺️

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 20 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prowadzenie całej imprezy, profesjonalny sprzęt oświetleniowy oraz nagłośnieniowy - konkursy zabawy, oczepiny, resztę uzgadniam z parą młodą na spotkaniu przed weselnym

Kontakt - DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

DJ CoSmO ponad 25 lat w branży jako DJ-Wodzirej-Prezenter.

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Eugeniusza Romera 6 20-487 Lublin

Poniedziałek

12:00 -22:00

Wtorek

12:00 -12:00

Środa

12:00 -22:00

Czwartek

12:00 -22:00

Piątek

12:00 -22:00

Sobota

12:00 -22:00

Niedziela

12:00 -22:00

Ze względu na to iż pracuję w nocy moja firma otwarta jest od godzin południowych

Polecani z kategorii dj na wesele

DJ Lizard - Wodzirej / Prezenter
DJ Lizard - Wodzirej / Prezenter Lublin
(36)
Zobacz profil
M-art zespół muzyczny i DJ
M-art zespół muzyczny i DJ Warszawa
(18)
Zobacz profil
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej
Dj Karol Kondej / Wedding & Event Dj - Karol Kondej Warszawa
(2)
Zobacz profil
DJ BIG BROTHER
DJ BIG BROTHER Lublin
(56)
Zobacz profil

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: