DJ i SHISHA Karol Wojtaś

Karol Wojtaś

DJ i SHISHA Karol Wojtaś

Szymanów

O nas

Cześć jest mi bardzo miło, że odwiedzacie moją wizytówkę.
Nazywam się Karol i od ponad 7 lat poświęcam się obsłudze muzycznej różnorodnych wydarzeń. Moje doświadczenie obejmuje:
- imprezy prywatne,
- eleganckie garden party,
- dynamiczne wydarzenia firmowe,
- ekskluzywne eventy z renomowanymi markami,
- wydarzenia klubowe.
Regularnie gram we Wrocławskich klubach i klubokawiarniach.
Jeśli jesteście z okolic Wrocławia serdecznie zapraszam, a będziemy mogli się poznać.

Co mnie wyróżnia?
1) Zasada, którą czerpię z lat spędzonych na scenach klubowych to bardzo mała ilość przerw "brak przerw co 5 minut". Muzyka podczas imprez, które obsługuje płynie nieprzerwanie. Oznacza to, że moi goście zawsze cieszą się niezakłóconą zabawą na parkiecie.
2) Wasza satysfakcja to moja misja! Zawsze dopasowuję repertuar do Waszych oczekiwań muzycznych i jeśli pozwolicie do preferencji Waszych gości. Zależy mi, abyście doświadczyli niezapomnianych chwil tańca i zabawy na Waszej imprezie.

Muzyka to serce każdej imprezy
Oferuję szeroki wybór gatunków muzycznych, włączając w to POP, HOUSE, lata '80 i '90, RAP, LATINO oraz wiele innych. Mogę zagwarantować zarówno najnowsze radiowe hity, jak i klasyczne imprezowe utwory z okresu lat 80 i 90, dostosowane do wieku i nastroju Waszych gości.

Opowiedzcie o Waszych oczekiwaniach muzycznych z pewnością dobierzemy repertuar do Waszego wydarzenia.

Zapewniam profesjonalne oświetlenie oraz doskonały system nagłaśniania, jeśli będziecie chcieli dodatkowo
Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiem. Zadzwońcie lub napiszcie do mnie, to tylko chwila niezobowiązującej rozmowy. Chcecie zobaczyć, jak bawią się ludzie na imprezach, które obsługiwałem, zapraszam do moich profili w mediach społecznościowych.


Jako dodatkową atrakcję mogę zaproponować Wam fajkę wodną (shishę).
To wyjątkowy sposób na relaks i integrację z gośćmi.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie na nie odpowiem.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta - DJ i SHISHA Karol Wojtaś

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4000 zł

Usługa zawiera w sobie obsługę muzyczną wydarzenia z pełnym zapleczem technicznym w postaci nagłośnienia i oświetlenia. Kwota zależna jest od czasu trwania wydarzenia.

Shisha fajka wodna

1500 zł - 4500 zł

Cena zależna jest od ilości fajek wodnych oraz czasu w jakim Shisha ma być dostępna podczas Waszego wydarzenia.

Prezentowana cena dotyczy 3 fajek wodnych oraz zawiera w sobie 3 godziny ich obsługi. Cena maksymalna również odnosi się do 3 fajek wodnych w wymiarze 9 godzin.

Dekoracja światłem

200 zł - 1200 zł

Cena zależna jest od ilości potrzebnego oświetlenia.

Opinie - DJ i SHISHA Karol Wojtaś

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z parami młodymi współpracuję od początku roku 2023, jednak dużym plusem jest fakt, że z obsługą wydarzeń klubowych, firmowych czy prywatnym mam styczność od około 7 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta wyróżnia się na tle innych przede wszystkim sposobem grania, wyniesionym z lokali w postaci klubów muzycznych. Z pewnością obsługę wesela mocno opieram na czytaniu sytuacji na parkiecie, pod którą dopasowuję muzykę. Dodatkowo dysponuję bardzo szerokim repertuarem, który dopasowuję do gości wydarzenia. Dużym dodatkiem jest możliwość utworzenia strefy z fajką wodną, która pozwala na integrację gości.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera obsługę muzyczną wydarzenie z podstawową obsługą techniczną w postaci nagłośnienia oraz oświetlenia.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Najpóźniej Para Młoda może zarezerwować termin wydarzenia na 3 miesiące przed jego realizacją. Nie jest to rzecz jasna sztywny termin, ponieważ może się okazać że na miesiąc przed również znajdzie się luka w kalendarzu. Jednak z reguły na 2 miesiące do przodu zazwyczaj wszystkie terminy są pozajmowane.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Oczywiście repertuar jest ustalany zawsze podczas rozmów przed wydarzeniem. Muzyka jest bardzo ważnym elementem takiego wydarzenia, nie wyobrażam sobie możliwości, żeby takie rozmowy się nie odbyły. Organizator lub Młoda Para jeśli mają swoje ulubione lub znienawidzone utwory mogą również stworzyć listę piosenek, która koniecznie musi polecieć podczas wydarzenia oraz listę piosenek, które pod żadnym pozorem nie mogą zostać odtworzone.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Sala weselna musi ze swojej strony zagwarantować sprawny system elektryczny oraz dostęp do gniazdek. Bardziej szczegółowe wymagania co do sali zależą od usług dodatkowych poza samą obsługą wesela.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Każde wydarzenie gram do samego końca. Zazwyczaj czasu trwania wydarzenia ustalany jest wcześniej z Parą Młodą, jeśli natomiast wydarzenie się przedłuża nie kończę obsługi muzycznej. Kontynuuję ją do samego końca jeśli życzy sobie tego Para Młoda dodatkowe warunki są ustalane przed wydarzeniem i zostają zapisane w umowie.

Kontakt - DJ i SHISHA Karol Wojtaś

DJ i SHISHA Karol Wojtaś

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: