AAAle  DJ-Wodzirej Kriss

Krzysztof Chrust

AAAle DJ-Wodzirej Kriss

(144)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Jeśli szukasz DJ-a na swoją imprezę... dobrze trafiłeś. Poprowadzę każdą imprezę weselną, urodziny, rocznicę, studniówkę itp. Zorganizuję oprawę muzyczną od początku do końca. Nigdy nie umawiam się na koniec imprezy, bo wiem że goście zawsze chcą się bawić. Kończę gdy na sali już nie ma nikogo. Dysponuję całą gamą różnorodnej, legalnej muzyki i dopasuję ją do każdego przedziału wiekowego, jeśli chcesz będę gości bawił wszelkiego rodzaju zabawami. Mam odpowiedni i markowy sprzęt muzyczny i oświetleniowy, posiadam również maszynę do dymy i duuuuużo optymizmu, zainteresowanym wynajmę maszynę do "ciężkiego dymu" na pierwszy taniec, dla moich klientów preferencyjna cena, jeśli potrzebujesz transportu, posiadam dwa busy do przewozu gości, jeśli potrzebujesz dobrego fotografa bądź kamerzystę, polecę Wam kogoś dobrego, a wszystko to w uczciwych konkurencyjnych cenach. Posiadam również napis LOVE, dla moich klientów również w preferencyjnych cenach. Dojadę w każdy zakątek polski. Zapraszam do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 2000 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - DJ Kriss

Oprawa muzyczna wesela

1300 zł - 2200 zł

Zorganizuję oprawę muzyczną od początku do końca. Nigdy nie umawiam się na koniec imprezy, bo wiem że goście zawsze chcą się bawić. Kończę gdy na sali już nie ma nikogo. Dysponuję całą gamą różnorodnej muzyki i dopasuję ją do każdego przedziału wiekowego, jeśli chcesz będę gości bawił wszelkiego rodzaju zabawami. Mam odpowiedni ( profesjonalny) sprzęt muzyczny i oświetleniowy, posiadam również wytwornicę dymy i duuuuużo optymizmu, którym zarażam gości. Dojadę w każdy zakątek polski. Dla zainteresowanych w konkurencyjnej cienie wynajmę maszynę do " ciężkiego dymu" na pierwszy taniec Pary Młodej. Mogę polecić niedrogiego i porządnego fotografa, kamerzystę. Mam również dwa busy do przewozu gości. No i oczywiście na weselu nie może zabraknąć barmanów, fajni młodzi ludzie znający swój fach, a wszystko to w dobrych konkurencyjnych cenach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Poprawiny

650 zł - 900 zł

Jeśli chodzi o zabawę weselną to nie wyznaczam godzin granicznych, gram tak długo jak bawią się goście i to w cenie na jaką się wcześniej umówimy.

Oprawa muzyczna imprez

2000 zł - 2200 zł

Jeśli szukasz DJ-a na swoją imprezę... dobrze trafiłeś. Poprowadzę każdą imprezę weselną, urodziny, rocznicę, studniówkę itp. Zorganizuję oprawę muzyczną od początku do końca. Nigdy nie umawiam się na koniec imprezy, bo wiem że goście zawsze chcą się bawić. Kończę gdy na sali już nie ma nikogo. Dysponuję całą gamą różnorodnej, legalnej muzyki i dopasuję ją do każdego przedziału wiekowego, jeśli chcesz będę gości bawił wszelkiego rodzaju zabawami. Mam odpowiedni i markowy sprzęt muzyczny i oświetleniowy, posiadam również maszynę do dymy i duuuuużo optymizmu, zainteresowanym wynajmę maszynę do "ciężkiego dymu" na pierwszy taniec, dla moich klientów preferencyjna cena, jeśli potrzebujesz transportu, posiadam dwa busy do przewozu gości, jeśli potrzebujesz dobrego fotografa bądź kamerzystę, polecę Wam kogoś dobrego, a wszystko to w uczciwych konkurencyjnych cenach. Posiadam również napis LOVE, dla moich klientów również w preferencyjnych cenach. Dojadę w każdy zakątek polski. Zapraszam do kontaktu
693877414 [email protected]

Opinie - DJ Kriss

4.93

144 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

avatar

Michał C

Pełen profesjonalizm, zabawa do samego rana i brak żenujących zabaw - świetnie!

2 miesiące temu

dziękuję bardzo

MI

Manuela I

Bardzo polecamy! Pełen profesjonalizm i super zabawa. Pan Krzysztof grał taką muzykę, przy której bawili się i najmłodsi i najstarsi. Miał przygotowane świetne zabawy, z klasą i różnymi fajnymi gadżetami :D Nie straszne mu było nawet wesele bezalkoholowe, prowadził imprezę tak, że od początku do końca parkiet był pełny, miał dla nas wiele fajnych propozycji ale też był otwarty na nasze sugestie i prośby. Kontakt z panem Krzysztofem cały czas był bardzo sprawny. Zdecydowanie warto się do niego odezwać :)

3 miesiące temu

Dziękuję bardzo :)

K

Katarzyna

Gorąco polecam, od początku do końca pełen profesjonalizm. Wesele poprowadzone perfekcyjnie i bardzo dobrze. Przeszło to nasze oczekiwania. Będziemy polecali.

4 miesiące temu

AB

Anna B

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Krzysztofa. Wszyscy bardzo dobrze się bawili do ostatniej minuty przy muzyce oraz przy zabawach typu familiada itp. Bardzo miła i rzeczowa komunikacja. Krzysztof to na pewno osoba, która słucha tego czego Para Młoda oczekuje. Wszystko na czas, sprawnie i fachowo Polecamy w 100 %

5 miesięcy temu

PP

Paweł P

Wesele świetnie poprowadzone. Muzyka dobra do tańczenia, zabawy na poziomie, goście się super bawili. Polecam!

5 miesięcy temu

AB

Angelika B

Z całego serca polecam Krzysztofa goście zadowoleni to jest najważniejsze udana impreza dzięki 💪😁

6 miesięcy temu

Dziękuję bardzo

DJ

Dawid J

Ogółem to jestem mega zadowolony, wszyscy goście bawili się cudownie a DJ Kriss ogarnął wesele od początku do końca. Potrafi dobrać muzykę pod każdego i prowadzi świetne gry i zabawy. Mogę z czystym sercem gorąco polecić go każdemu bo da wam naprawdę niezapomnianą zabawę

6 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwsze wesele które poprowadziłem to rok 2008, wesele na 60 osób. Wtedy wszystkiego się uczyłem, z każdą imprezą zdobywałem nowe doświadczenia. Dużą satysfakcją jest fakt że w bieżącym roku poprowadziłem imprezę tej samej parze sprzed 10-ciu lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Staram się wykonać usługę zgodnie ze sztuką i tak by klient był w najwyższym stopniu zadowolony, jednak pomimo szalejących cen, chcę by koszt mojej usługi był osiągalny dla każdego.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Wesele, gdzie muzyką przewodnią był "ciężki rock", grałem tylko taką muzykę.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Generalnie młodzi radzą się mnie w wielu kwestiach, jaką muzykę dobrać by wszyscy dobrze się bawili, proszę o polecenie zaprzyjaźnionych firm np foto, cam itd

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prezentacja muzyki, prowadzenie zabaw i ogólne prowadzenie imprezy weselnej.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Obecnie rezerwowane są terminy na przyszły rok, choć zdarzają się "niespodzianki", wesela które odbywają się za kilka tygodni.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, oczywiście. Tu zleceniodawcą są Nowożeńcy, więc to głównie oni decydują jak muzykę będę prezentował. Ze swej strony służę radą i pomocą :)

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nie ma sali, namiotu czy stodoły w której bałbym się zagrać. Kocham wyzwania.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Jestem DJ-em i Wodzirejem, osobą bardzo otwartą na ludzi. Prócz prezentacji muzyki biegam po sali z mikrofonem i zachęcam gości do zabawy i udziału w konkursach i zabawach weselnych.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Nie ma limitu czasowego, gram tak długo jak bawią się goście.

Kontakt - DJ Kriss

AAAle DJ-Wodzirej Kriss

facebook youtube website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6481801158

Katowice

171 km od Wrocławia

261 km od Warszawy

49 km od Bielsko-Białej

22 km od Bytomia

62 km od Częstochowy

28 km od Gliwic

278 km od Poznania

Poniedziałek

09:00 -21:30

Wtorek

09:00 -21:30

Środa

09:00 -21:30

Czwartek

09:00 -21:30

Piątek

09:00 -21:30

Sobota

09:00 -21:30

Niedziela

09:00 -21:30

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: