DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym i dodatkowe atrakcje

Michał Iwanisik

DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym i dodatkowe atrakcje

Koszalin

(87)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Moją pasją jest bycie DJ-em.

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem, od 13 lat prowadzę różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, obsługując je zarówno od strony muzycznej jak i wodzirejskiej.
Miałem okazję brać czynny udział w niezliczonej ilości tradycyjnych uroczystości takich jak wesela czy rocznice, uroczystościach okazjonalnych typu bale, a także plenerowych dużych imprez.
Prowadząc przyjęcia, mam za zadanie przekazać innym radość wspólnego tańca, kreuję uśmiech na twarzach i dobre emocje w sercach. Swoboda wypowiedzi, kultura słowa oraz doświadczenie realizatorskie to zasługa wieloletniej praktyki. Biorę udział w profesjonalnych warsztatach, na których szkolę się jako animator i wodzirej. Praca oraz wymiana doświadczeń z najlepszymi przynosi niezliczone inspiracje i wiele pomysłów, które teraz wykorzystuję podczas prowadzenia wszystkich uroczystości. Jedną z największych atrakcji moich imprez są animacje taneczne, które integrują wszystkich Gości, nawet tych którzy twierdzą, że nie potrafią tańczyć. Jest to wspólna zabawa kilku pokoleń, urozmaicona charakterystycznymi nakryciami głowy oraz strojami podkreślającymi odpowiedni nastrój.
W dalszym ciągu planuję się rozwijać i doskonalić swój warsztat.
W mojej ofercie mam szeroki zakres dodatkowych atrakcji takich jak ciężki dym, wytwornice baniek mydlanych czy też sprzęt do dekorowania sal światłem.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 7500 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2021 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - Dj Ivan

Oprawa muzyczna wesela

5000 zł - 9500 zł

Ceny są Elastyczne !!!
Szczegółowa oferta ustalana jest indywidualnie, po wstępnych ustaleniach zostaje wyceniona usługa.
Do dyspozycji mam dwa pakiety,
* Pakiet Złoty w którym to zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
* Pakiet Brylantowy w którym zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna, przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, obsługa poprawin (5h) oraz liczne dodatkowe atrakcje takie jak:
- taniec w chmurach (ciężki dym),
- dekoracja sali światłem,
- projekcje gobo (wyświetlane imiona młodych),
- ścianka do zdjęć.

Poprawiny

1200 zł - 1500 zł

Opinie - Dj Ivan

5

87 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

Magdalena Ż

Bardzo polecamy Dj Ivana. Podejście do klienta profesjonalne,muzyka była dostosowana do gości dzięki czemu nie musieliśmy przejmować się tym żeby dla każdego coś się znalazło. Zabawy świetne i mnóstwo pozytywnej energii. Michał sprawił, że w tym najważniejszym dla nas dniu nie musieliśmy o wszystkim myśleć, bo wiedzieliśmy że on o to zadba i się nie zawiedliśmy 😊

5 miesięcy temu

DG

Damian G

Michał jako wodzirej i dj na moim weselu spisał się świetnie. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Muzyka i zabawy przez niego prowadzone przyciągały ludzi na parkiet dzięki czemu impreza trwała cały czas. Każdy znalazł coś dla siebie. Po prostu polecam!

5 miesięcy temu

KT

Klaudia T

Z całego serca polecam, świetna impreza do białego rana. Jeśli DJ to tylko Michał jesteśmy mega zadowoleni. Świetny kontakt z gośćmi dzięki czemu nikt nie siedIał przy stoliku wszyscy świetnie się bawili dawno nie byłam na tak dobrze poprowadzonym weselu jak moje własne. Dzięki Michał

5 miesięcy temu

NM

Natalia M

Polecamy każdej parze młodej !!! Pełen profesjonalizm , nic dodać nic ująć 😉. Muzyka dobrana dla każdego ucha !!

5 miesięcy temu

TO

Tomasz O

Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad wyborem DJ-a, wspólnie z żoną gorąco polecamy wybór Michała :) Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak świetnie poprowadził nasze wesele. Muzykę oraz zabawy dobrał na tyle dobrze, że wszyscy goście świetnie bawili się na parkiecie do białego rana ;) U DJ-a Ivana czuć było profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasję do tego czym się zajmuję. Dziękujemy raz jeszcze :) Julia i Tomek :)

5 miesięcy temu

WS

Wojciech S

Z czystym sumieniem gorąco polecam! Bardzo profesjonalnie poprowadzona impreza z dbałością o najmniejsze szczegóły!! Muzyka dobrana idealnie pod nasz gust. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem były dla nas zabawy weselne, które nawiązują do tradycyjnych zabaw ale w swojej odświeżonej wersji dodają powiewu świeżości, a jednocześnie są tak przemyślane, żeby nawet osoby nieco bardziej wstydliwe mogły brać w nich udział i nie czuły się skrępowane. Goście przez cały czas imprezy czuli się zaopiekowani dzięki czemu bawiliśmy się do białego rana. Nawet pomimo małego wesela na 35 osób Pan Michał fenomenalnie dbał o to żebyśmy wszyscy dobrze się bawili. Bardzo dziękujemy za te niezapomnianą noc! Asia i Wojtek ;)

6 miesięcy temu

ND

Natalia D

Polecamy, mega świetna zabawa, zróżnicowana muzyka, satysfakcja gwarantowana.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuje już od ponad 6 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta podstawowa zawiera profesjonalną obsługę wodzirej-ską oraz muzyczną przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Wolne terminy

Kontakt - Dj Ivan

DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym i dodatkowe atrakcje

website facebook youtube

Poniedziałek

08:00 -22:00

Wtorek

08:00 -22:00

Środa

08:00 -22:00

Czwartek

08:00 -22:00

Piątek

08:00 -22:00

Sobota

12:00 -22:00

Niedziela

12:00 -22:00

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: