DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym oraz dodatkowe atrakcje

Michał Iwanisik

DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym oraz dodatkowe atrakcje

(9)
Pokaż telefon

Moją pasją jest bycie DJ-em.

Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem, od 11 lat prowadzę różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, obsługując je zarówno od strony muzycznej jak i wodzirejskiej.
Miałem okazję brać czynny udział w niezliczonej ilości tradycyjnych uroczystości takich jak wesela czy rocznice, uroczystościach okazjonalnych typu bale, a także plenerowych dużych imprez.
Prowadząc przyjęcia, mam za zadanie przekazać innym radość wspólnego tańca, kreuję uśmiech na twarzach i dobre emocje w sercach. Swoboda wypowiedzi, kultura słowa oraz doświadczenie realizatorskie to zasługa wieloletniej praktyki. Biorę udział w profesjonalnych warsztatach, na których szkolę się jako animator i wodzirej. Praca oraz wymiana doświadczeń z najlepszymi przynosi niezliczone inspiracje i wiele pomysłów, które teraz wykorzystuję podczas prowadzenia wszystkich uroczystości. Jedną z największych atrakcji moich imprez są animacje taneczne, które integrują wszystkich Gości, nawet tych którzy twierdzą, że nie potrafią tańczyć. Jest to wspólna zabawa kilku pokoleń, urozmaicona charakterystycznymi nakryciami głowy oraz strojami podkreślającymi odpowiedni nastrój.
W dalszym ciągu planuję się rozwijać i doskonalić swój warsztat.
W mojej ofercie mam szeroki zakres dodatkowych atrakcji takich jak ciężki dym, wytwornice baniek mydlanych czy też sprzęt do dekorowania sal światłem.

2800 zł - 3800 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

2800 zł - 3800 zł

Ceny są Elastyczne !!!
Szczegółowa oferta ustalana jest indywidualnie, po wstępnych ustaleniach zostaje wyceniona usługa.
Do dyspozycji mam dwa pakiety,
* Pakiet Złoty w którym to zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
* Pakiet Brylantowy w którym zawarta jest profesjonalna obsługa wodzirej-ska oraz muzyczna, przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, obsługa poprawin (5h) oraz liczne dodatkowe atrakcje takie jak:
- taniec w chmurach (ciężki dym),
- dekoracja sali światłem,
- projekcje gobo (wyświetlane imiona młodych),
- ścianka do zdjęć.

Poprawiny

800 zł - 1200 zł

Opinie

5.0

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MO

Marta O

Świetnie poprowadzony ślub. Muzyka, gry, zabawy 😁Nie ma osoby, która by wyszła niezadowolona. Bardzo dziękujemy ☺️Zapamiętamy tę chwilę na długo, miło wspominając. Polecamy z całego serca i czystym sumieniem. 😍

4 miesiące temu

MK

Magdalena K

Najlepszy DJ/Wodzirej na wesele. Od pierwszego spotkania godny zaufania, zawsze przygotowany. Goście bardzo zadowoleni... starsi i młodsi. Super muzyka, super zabawy, jak i dodatki tj. ciężki dym czy gobo. POLECAM

8 miesięcy temu

KJ

Karolina J

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi wesela przez Dj Ivana :))) To co go charakteryzuje to profesjonalizm, długoletnie doświadczenie i chłopak jest poprostu rewelacyjny w tym co robi! Nie jest to opinia tylko nasza, goście byli również zachwyceni i tańczyli do rana! Polecamy usługi Dj Ivana, ponieważ chłopak jest młody, utalentowany i wkłada serce w to co robi :)

9 miesięcy temu

RK

Róża K

Jesteśmy zachwyceni Pana Iwana profesjonalizmem 😀 cudowny klimat stworzył pan DJ . Wszystkie nasze życzenia zostały wysłuchane . Będziemy polecać 😀

9 miesięcy temu

DK

Daniel K

Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. W każdym aspekcie pełen profesjonalizm! Począwszy od ciężkiego dymu przy pierwszym tańcu, po grupowe tańce (min. belgijka, polonez), kończąc na wesołych i pomysłowych oczepinach. DJ grał, także na naszych poprawinach gdzie szybko porwał gości do tańca. Do tego stopnia, że poprawiny trwały kilka godzin dłużej i show Ivana też :) Repertuar muzyczny też stał na wysokim poziomie, dlatego że było 120 gości a DJ z łatwością dostosował się do ich gustów. Wielkim plusem jest również sprzęt jaki Michał ma w posiadaniu- i ten do nagłośnienia sali jak i do jej oświetlenia. Z ręką na sercu polecamy usługi Michała!

10 miesięcy temu

MO

Marcin O

Polecamy z całego serca :) Pełen profesjonalizm, 100% zadowolenia zarówno naszego jak i gości, którzy byli zachwyceni pracą Dja. Wspaniały Wodzirej, dzięki któremu parkiet był cały czas pełny. Dziękujemy!

10 miesięcy temu

JI

Justyna I

DJ Ivan grał na naszym przyjęciu weselnym oraz poprawinach. Od początku do samego końca Michał okazał pełen profesjonalizm. Goście nie schodzili z parkietu, a zabawy zorganizowane z ich udziałem ubawiły wszystkich do łez! :) Nie wspominając już o tym, że ani przez chwilę nie musieliśmy się niczym martwić. Głowę ma pełną pomysłów, posiada wiele gadżetów, które wykorzystuje w czasie uroczystości. Goście byli pod wrazeniem humoru, klasy a zarówno luzu, który towarzyszył mu przez całą noc :) dziękujemy :) Z czystym sumieniem możemy polecić Michała wszystkim Narzeczonym, którzy zastanawiają się kogo uczynić Wodzirejem tego najważniejszego w życiu wydarzenia!

10 miesięcy temu

II

Izabela I

DJ Ivan grał na naszym przyjęciu weselnym oraz poprawinach. Od początku do samego końca Michał okazał pełen profesjonalizm. Goście nie schodzili z parkietu, a zabawy zorganizowane z ich udziałem ubawiły wszystkich do łez! :) Nie wspominając już o tym, że ani przez chwilę nie musieliśmy się niczym martwić. Głowę ma pełną pomysłów, posiada wiele gadżetów, które wykorzystuje w czasie uroczystości. Goście byli pod wrazeniem humoru, klasy a zarówno luzu, który towarzyszył mu przez całą noc :) dziękujemy :) Z czystym sumieniem możemy polecić Michała wszystkim Narzeczonym, którzy zastanawiają się kogo uczynić Wodzirejem tego najważniejszego w życiu wydarzenia!

10 miesięcy temu

S

SylwiaKruszewska

Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm, wesele super prowadzone, zabawami i konkursami rozbawił gości do łez🤣😘

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Nieprzewidywalność i spontaniczność, wynikająca z indywidualnego podejścia do każdego przyjęcia oraz różnorodności charakterów, wymagań oraz oczekiwań zarówno Pary Młodej, jak i Gości.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moja przygoda z branżą ślubną zaczęła się ponad 6 lat temu, gdy jako klubowy dj zostałem poproszony przez moją starszą siostrę o poprowadzenie jej wesela :) Od tego pamiętnego przyjęcia, zacząłem się doszkalać w tym kierunku. Obecnie przyjęcia weselne prowadzę systematycznie, stawiam na swój rozwój, uczęszczam na kursy wodzirejskie i taneczne, wprowadzając nowe pomysły na wspólną zabawę weselną.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuje już od ponad 6 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt staram się dopasowywać do potrzeb osoby zamawiającej. Posiadam profesjonalną konsoletę składającą się z mixera pioneer DJM800 oraz dwóch gramofonów. Wysokiej klasy nagłośnienie składające się z dwóch nadstawek i dwóch basów przyczynia się do tego, że brzmienie na przyjęciu jest przyjemne dla ucha. Dysponuję oświetleniem typu ruchome głowy oraz belki LED, umożliwiające przystrojenie sali weselnej światłem.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W trakcie przyjęcia weselnego najbardziej lubię ten moment kiedy mogę wyjść do Gości i razem z nimi zatańczyć np: poloneza bądź belgijkę. Uwielbiam pracę z ludzmi i sprawia mi to ogromną przyjemność gdy uśmiech nie znika im z twarzy :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Ciężko jest określić w sposób prezycyjny czas wykonania zlecenia. Przed każdym przyjęciem weselnym spotykam się z Parą Młodą i omawiam szczegóły odnośnie imprezy. Przygotowywanie utworów pod potrzeby Młodych, mix muzyczny na pierwszy taniec. Do zagrania na przyjęciu weselnym potrzebna jest mi ogromna ilość sprzętu oraz gadżetów, które pomagają mi w wykonaniu niezapominanej imprezy. Całkowite przygotowanie przed weselem zajmuje mi od 2 - 4 godzin. Czas trwania przyjęcia weslenego zależy od Pary Młodej, jak i gości. Jeżeli wszyscy są chętni i mają energię do dalszej zabawy to gram i zabawiam do białego rana :) Jeżeli nie ma poprawin to później złożenie całego sprzętu (2 - 3 godziny).

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta podstawowa zawiera profesjonalną obsługę wodzirej-ską oraz muzyczną przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Jaki jest Twój styl?

Nie do podrobienia :) Zapewniam to poprzez nietuzinkowe i nieszablonowe podejście oraz pełne zaangażowanie w poprowadzeniu przyjęcia weselnego.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Tak jak wspominałem wcześniej - każdy klient jest inny, ma różne wymagania i oczekiwania odnośnie planowanego przyjecia weselnego. Dla jednego rodzaj muzyki jest najważniejszy, dla innego atrakcje bądź zabawy. Każdy ma swoją wizję przyjęcia, a ja daję z siebie 100 % i staram się ją zrealizować.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Miałem ogromną przyjemność prowadzić już takie wesela :) Dla mnie najważniejsze są pozytywne emocje oraz entuzjazm i chęć wspólnej zabawy gości w trakcie przyjęcia weslnego. Dodaje mi to ogromną energię i pobudza kreatywność podczas prowadzenia zabaw. Te wszystkie czynniki sprawiają, że takie wesela są moimi wymarzonymi :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para jest dla mnie wyjątkowa oraz szczególnie ważna. Z każdą tworzy się wyjątkowa więź emocjonalna dlatego też staram się wszystkich zapamiętać jednakowo :)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Uwielbiam to co robię i z każdym człowiekiem współpracuje równie chętnie. Nie ukrywam jednak, że lubię pracować z ludźmi, którzy przychodzą na przyjęcie weselne z uśmiechem na ustach i nastawieniem na zabawę :) Wspaniale prowadzi się wesele, gdy Pary Młode darzą mnie zaufaniem i aktywnie uczestniczą w zabawie ze swoimi Gośćmi. Jednocześnie mogą liczyć na pełną otwartość i zaangażowanie z mojej strony.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Prowadzenie wesela do 7 rano :) Super ludzie, pełni energii i otwarci na współpracę. Jest co wspominać :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Milion pytań, ale po to się spotykamy, abym mógł na nie odpowiedzieć i doradzić jak najlepiej potrafię :)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Wszystko to co niezbędne opisane jest w mojej ofercie, jeżeli jednak rodzą się jakieś pytania, zapraszam do kontaktu z przyjemnością na nie odpowiem :) Pamiętajcie, że prowadzący wesele jest dla Was a nie odwrotnie. Dla mnie bycie DJem i Wodzirejem to nie tylko praca. To przede wszystkim pasja oraz zaangażowanie w to, aby wszyscy po weselu długo wspominali udaną imprezę.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Profesjonalizm, jakość, podejście do klienta oraz ich opinie (referencje).

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Indywidualne podejście do każdej Pary Młodej. Ważne jest to, aby znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że ten dzień będzie miło wspominany przez Parę jak i jej Gości.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Gwarantuję wszystko co jest niezbędne do udanej oprawy wesela - bogaty repertuar, profesjonalna muzyka, konferansjerka, sprzęt i umiejętności wodzirejskie na najwyższym poziomie. Długoletnie doświadczenie, bardzo bogaty repertuar oraz indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje 100% satysfakcji i zarazem na długo pozostaje w pamięci ludzi z którymi współpracuję.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jakością, innowacyjnością oraz ceną uzależnioną od wymogów Pary Młodej. Oferta jest dopasowywana do potrzeb Klienta. Świadczę usługi na najwyższym poziomie, a przede wszystkim zapewniam niepowtarzalne przyjęcie weslene. Nie ma takiego samego wesela. Każda uroczystość zależy od wielu czynników, a ja dokładam wszelkich starań, aby mój udział dopełniał całość :)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ciężko jest mi cokolwiek wybrać :) Każdy sezon ślubny przynosi nowe hity weselne, masę zwariowanych zdjęć, filmów oraz wyjątkowych i niepowtarzalnych sytuacji, dlatego też nie jestem w stanie wybrać tych ulubionych :)

Wolne terminy

Kontakt

DJ Wodzirej na Twoje wesele Ciężki dym oraz dodatkowe atrakcje

Poniedziałek

08:00-22:00

Wtorek

08:00-22:00

Środa

08:00-22:00

Czwartek

08:00-22:00

Piątek

08:00-22:00

Sobota

12:00-22:00

Niedziela

12:00-22:00

Inspiracje ślubne

Znajdź Dj'a na wesele w Twoim województwie