EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

Grzegorz Modliborski

EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

Ożarów Mazowiecki

(5)

O nas

Szukacie kompleksowej oprawy muzycznej trafiającej w gusta każdego uczestnika imprezy wzbogaconej o doskonałą oprawę świetlną oraz dodatkowe atrakcje? Dodajmy do tego jeszcze zaangażowanie i pełen profesjonalizm do kompletu i świetnie trafiliście!
W tym wyjątkowym dla nich dniu staramy się aby wszystko wyglądało idealnie i wyjątkowo, doradzamy, pomagamy, tworzymy wspólnie scenariusz imprezy i proponujemy nietuzinkowe rozwiązania, dzięki czemu często słyszymy bardzo miłe słowa od młodych i ich rodziców.
Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez, muzycznie dostosowujemy się do każdej sytuacji panującej w danej chwili na parkiecie.
Najważniejsze dla nas jest zadowolenie młodych i gości oraz bardzo wysoka jakość usług, na co dowodem jest fakt, że prowadzenie swoich przyjęć weselnych powierzyli nam miedzy innymi Tatiana Okupnik, Janek Młynarski, członkowie zespołu Reni Jusis i wiele innych osób ze świata muzyki i telewizji. Mamy doświadczenie weselach międzynarodowych, realizowaliśmy przyjęcia polsko-francuskie, polsko-niemieckie, polsko-angielskie, polsko-ukraińskie oraz polsko-hinduskie.

Aby kompleksowo zadbać o Państwa przyjęcie naszej ofercie znajdziecie:
• profesjonalne dekorowaniem światłami sal bankietowych, weselnych oraz restauracyjnych,
• sterowanym na żywo oświetleniem parkietu,
• oświetleniem zewnętrznym budynków, ogrodów, fontann itp.
• niespotykany spektakl audio-wizualny - Video Party

Oferujemy atrakcje weselne i eventowe takie jak ciężki dym (taniec w chmurach), pneumatyczne wystrzały konfetti, sztuczny śnieg i wytwornice baniek, projektory wyświetlające imiona lub inicjały.
Znajdziecie też u nas fotobudkę tradycyjną z bardzo dużą kolekcją różnego rodzaju gadżetów i nieograniczoną ilością zdjęć i odbitek oraz nowość na rynku czyli FotoVideoBudke 360. Obie atrakcje dają bardzo dużą frajdę i moc zabawy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3800 zł - 5500 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

oferta szyta na miarę!

3800 zł - 5500 zł

Cena zależna jest od rzeczy, które Państwo chcą zawrzeć w wybranej ofercie spośród:

- DJ + ewentualnie konferansjer
- oświetlenie
- confetti
- dym

na ostateczny koszt wpływa również lokalizacja!

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 7000 zł

Poprawiny

1500 zł - 3000 zł

Opinie - EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

5

5 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość muzyki

JZ

Joanna Z

Jakość usług na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Trafiliśmy na niego z polecenia i na pewno również będziemy polecać dalej! Profesjonalizm w tym co robi :) Dzięki Niemu oprawa wesela pozostanie na długo w pamięci nie tylko Naszej, ale i wielu gości. Bardzo dziękujemy!

2 miesiące temu

PG

Patrycja G

Serdecznie polecamy Pana Grzegorza! Świetnie wykonana usługa, profesjonalne podejście i komunikatywność na najwyższym poziomie. Widzieliśmy ile Pan razem z całą ekipą włożył serca w oświetlenie sali, sceny i parkietu. Widzieliśmy, że samo rozkładanie sprzętu rozpoczęło się już dzień wcześniej i profesjonalna obsługa trwała przez całą noc zabawy aż do ‚białego rana!’ Bardzo też jesteśmy wdzięczni za zorganizowanie fotobudki na ostatnią chwilę w dzień imprezy gdy okazało się że nasza była podwójnie zarezerwowana! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY

7 miesięcy temu

KA

Karolina A

Wszystko było po prostu cudowne, fajnie współgrało, nie było przesady więc tak jak chcieliśmy😊😊 polecamy bardzo😊

1 rok temu

K

Katarzyna

Impreza na wysokim poziomie, rewelacyjne oświetlenie niewątpliwie poprawiło klimat imprezy. Fotobudka też dała nam sporo śmiechu i dobrej zabawy. Dziękujemy

1 rok temu

KP

Kasia P

Całym serduszkiem polecamy współpracę z Grzegorzem! Światło idealnie dobrane do miejsca, w którym robiliśmy imprezę, muzyka zgodnie z życzeniem (a życzeń mieliśmy dużo!), olbrzymia elastyczność i reagowanie na potrzeby w trybie last minute. Całość ze smakiem i niesamowitą kulturą pracy. Byliśmy na weselu znajomych, które oświetlał i umyzyczniał Grzegorz i podkradliśmy go na własne wesele, także to mówi samo za siebie. :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 20 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zapewniamy kompleksową obsługę wesela: dekorowaniem światłami, sterowanym na żywo oświetleniem parkietu, oświetleniem zewnętrznym budynków, ogrodów, fontann itp., ale również oprawę muzyczną i wodzirejską oraz wysokiej klasy nagłośnienie, sceny i multimedia

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każda realizacja to wyzwanie, ale jesteśmy profesjonalistami i spełniamy wymagania najbardziej wymagających Klientów :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mamy wolny termin? Odpowiadam: Już sprawdzam :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Dj+konferancjer/muzycy (saksofon,skrzypce,gitara) Dekorowaniem światłami, sterowanym na żywo oświetleniem parkietu, oświetleniem zewnętrznym budynków, ogrodów, fontann. Girlandy oraz atrakcje dodatkowe takie jak ciężki dym do pierwszego tańca i krojenia tortu, konfetti, fontanny iskier, wytwornice baniek i sztucznego śniegu. Fotobudka

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Oczywiście, repertuar ustalany jest wspólnie z Parą Młodą, choć przyznaję że nie jestem zwolennikiem muzyki disco polo.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, jeżeli wesele ma być z zabawami robimy tą imprezę współnie z konferansjerem/wodzirejem, wcześniej ustalamy z Młodymi zakres i rodzaj zabaw. Organizujemy tylko zabawy na wysokim poziomie, oraz konkursy drużynowe takie jak "Familiada", "Jaka to melodia"

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Godziny ustalamy wcześniej, ale jeżeli zajdzie potrzeba przedłużenia, nie ma z tym żadnych problemów

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Im wcześniej tym lepiej, jako dj mogę być tylko w jednym miejscu, natomiast przy pozostałych usługach możemy zrealizować kilka imprez jednocześnie.

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Najczęściej jesteśmy od początku do końca, ewentualnie przy samej usłudze np. fotobudki jesteśmy według zamówienia kilka godzin.

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Przede wszystkim potrzebujemy energii elektrycznej, ale kiedy jej nie ma np. w plenerze stosujemy własne źródła zasilania.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Najważniejszą zaletą jest realizacja wizji naszych zleceniodawców. Realizujemy ich marzenia wspaniałego ślubu, proponujemy niespotykane rozwiązania, tak aby obiekty w których wyprawiają przyjęcia wyróżniały się i wzbudzały zachwyt ich gości.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i nasi klienci mają możliwość "uszycia" naszej usługi na miarę swoich potrzeb i możliwości. Najczęściej realizujemy oświetlenie dekoracyjne wewnątrz sal, oświetlenie parkietu na żywo oraz atrakcję dodatkowe ciężki dym i konfetti.

Kontakt - EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

EVENTCOMPLEX - KOMPLEKSOWA OSŁUGA WESEL

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Ożarów Mazowiecki: