Heest Events

Rysiek

Heest Events

(63)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Heest Events - firma zrodzona z pasji do muzyki i zabawy. Pomagamy, podpowiadamy i realizujemy. Dbamy o każdy detal i skupiamy się na konkretach.

Każdy z nas jest DJ’em i konferansjerem. Prowadzimy z powodzeniem kameralne przyjęcia weselne jak i duże imprezy plenerowe. Nagłaśniamy i oświetlamy, posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne, które nieustannie powiększamy o nowinki techniczne.

Eventy prowadzimy z klasą i taktem. Spełniamy oczekiwania Par Młodych i gości. Robimy wszystko, aby uczestnicy naszych imprez czuli się komfortowo i bezpiecznie. Łączymy doświadczenie z nieustającą pasją do nauki. Zarażamy entuzjazmem i uśmiechem?.

Pary Młode przekazują pod nasza opiekę swoich gości na długo wcześniej niż przysłowiowe "rozpoczęcie wesela". Dzięki czemu mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ to my dbamy o przebieg całej imprezy, zanim zacznie się na dobre. Jednocześnie słuchamy naszych klientów, podpowiadamy najlepsze rozwiązania i realizujemy ustalone scenariusze?.

PRZEDZIAŁ CENOWY

6900 zł - 9000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Heest Events

Oprawa muzyczna wesela

6900 zł - 9000 zł

W podstawowym, ale zarazem bogatym wariancie zawarte jest prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, pełne nagłośnienie i oświetlenie parkietu.

Dodatkowe opcje to: oprawa muzyczna ceremonii ślubnej wraz z nagłośnieniem, oświetlenie pozostałych pomieszczeń - światło architektoniczne, oświetlenie zewnętrzne budynku, girlandy żarówek.

Dokładna oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od oczekiwań.

Poprawiny

3000 zł - 5000 zł

Opinie - Heest Events

5

63 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

B

Bartek

Gerard spowodował, że zabawa na naszym weselu była znakomita. My jako młoda para byliśmy bardzo zadowoleni, ale też dostaliśmy bardzo wiele pozytywnych informacji od gości - że bawili się świetnie, że muzyka była idealnie dobrana, że DJ wyczuwał atmosferę na sali i do tego dopasowywał zarówno repertuar jak i intensywność grania. Zdecydowanie polecamy Gerarda, świetnie zna się na tej robocie, poza tym jest bardzo sympatyczny i komunikatywny.. Dzięki!

9 miesięcy temu

IK

Ilona K

U nas grał Gerard - wybawiliśmy się najlepiej na świecie! Goście bardzo chwalili muzykę, były sety dla młodszego i starszego pokolenia a także takie łączące generacje. Gerard świetnie poprowadził imprezę, zapamiętał wszystkie aspekty na których nam zależało i pamiętał nawet o tych bardziej drobnych kwestiach. Podpowiedział nam też kilka rzeczy przed weselem, wysłuchał, był mega elastyczny i otwarty na nowe pomysły. Bardzo profesjonalny, elegancki, miły i kulturalny. Z kontaktem nie było żadnych problemów, odpowiadał błyskawicznie na sms i telefony. Gerard - dziękujemy!!! Ilona&Łukasz

9 miesięcy temu

KM

Katarzyna M

Wraz z mężem serdecznie polecamy Dj-a Gerarda 😊 Sympatyczny, pogodny, a co dla nas najważniejsze - grał muzykę na jakiej nam zależało, czyli każdy rodzaj, bez wyjątku. Goście byli zachwyceni, wszyscy świetnie się bawiliśmy aż do rana 😊 Bezproblemowy kontakt, szybkie odpowiedzi na wiadomości oraz telefony.

9 miesięcy temu

TS

Tomasz S

Skorzystaliśmy z usług Heest i DJ Gerard grał na naszym weselu, jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni po uroczystości. Z całego serca polecamy Gerarda, jest niesamowicie kulturalnym i kontaktowym człowiekiem, bardzo otwartym i genialnie współpracowaliśmy podczas wesela. Super wesele, nikt nie pożałuje tej decyzji!

9 miesięcy temu

MS

Marta S

Z całego serca polecam! Gerard to nie tylko totalna fachura, ale tez niesamowicie sympatyczny, kulturalny i mily człowiek. Bardzo uważny na potrzeby gości i pary młodej. Zarówno kontakt przed ślubem, jak i w trakcie imprezy przebiegał wzorowo, bardzo duża responsywnosc i zaangażowanie. Obsługa top notch ;)

10 miesięcy temu

MR

Marta R

Z całego serca polecam chłopaków, pełen profesjonalizm! Bardzo dobry kontakt przez weselem, także w trakcie. Mieliśmy wielokulturowe wesele i muzyka była dla każdego. Fantastycznie rozkręcone kameralne, 40 osobowe wesele. Goście bawili się świetnie, my także :) Gdybyśmy robili wesele jeszcze raz, znów wybralibyśmy chłopaków!

10 miesięcy temu

avatar

Aleksandra M

Nasz wybór firmy Heest Events okazał się strzałem w dziesiątkę. Rysiek okazał się być prawdziwym mistrzem muzyki i atmosfery. Jego umiejętność czytania publiczności i dostosowywania repertuaru była fenomenalna. Zrozumiał perfekcyjnie, jakie utwory podbijają serca naszych gości i utrzymują ich na parkiecie tanecznym przez całą noc. Zarówno młodsze pokolenie, jak i starsze osoby bawiły się doskonale. Rysiek potrafił utrzymać żywą komunikację z gośćmi, prowadzić zabawy i konkursy, co wciągało wszystkich w niepowtarzalną atmosferę wesela. Jego energiczne podejście i entuzjazm przyczyniły się do tego, że nikt nie mógł usiedzieć w miejscu – wszyscy byli na parkiecie, tańcząc i śpiewając razem. Warto również podkreślić, że jakość dźwięku i oświetlenia była na najwyższym poziomie. Cała oprawa muzyczna była profesjonalna i estetyczna, co dodatkowo podniosło jakość naszego wesela.

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

10 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta nie musi się wyróżniać, ale usługa już tak. W naszym przypadku dokładnie tak jest.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie przypominam sobie sytuacji, która większy stres, niż standardowy przed każdym przyjęciem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to play lista. Z tym, że my nie mamy play listy. Dostosowujemy muzykę do aktualnej sytuacji na parkiecie, a nie odwrotnie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, nagłośnienie oraz oświetlenie.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Najlepiej nie krócej niż rok, idealnie co najmniej półtora roku. Oczywiście czasami zdążają się tzw okienka i w ostatniej chwili mamy wolny bliski termin, ale to rzadkość.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale uważam że zatrudniając człowieka do konkretnej usługi, powinno się zlecić mu tą usługę w stu procentach. W końcu leży to w kompetencji DJa i za to otrzymuje wynagrodzenie.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nieprzerwana oraz wystarczająca ilość prądu:).

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, wszystkie szczegóły ustalamy zawsze podczas spotkania.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

W większości przypadków jest to godzina 4.00. Niemniej uwarunkowane jest to umową pary młodej z lokalem.

Wolne terminy

Kontakt - Heest Events

Heest Events

website facebook instagram youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 1131698065

Warszawa

308 km od Wrocławia

255 km od Krakowa

94 km od Radomia

119 km od Łodzi

283 km od Gdańska

175 km od Olsztyna

280 km od Poznania

Heest Events poleca

Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo Załuski
(70)
So! Wedding
So! Wedding Warszawa
(3)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: