Heest Events

Rysiek

Heest Events

(56)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Heest Events - firma zrodzona z pasji do muzyki i zabawy. Pomagamy, podpowiadamy i realizujemy. Dbamy o każdy detal i skupiamy się na konkretach.

Każdy z nas jest DJ’em i konferansjerem. Prowadzimy z powodzeniem kameralne przyjęcia weselne jak i duże imprezy plenerowe. Nagłaśniamy i oświetlamy, posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne, które nieustannie powiększamy o nowinki techniczne.

Eventy prowadzimy z klasą i taktem. Spełniamy oczekiwania Par Młodych i gości. Robimy wszystko, aby uczestnicy naszych imprez czuli się komfortowo i bezpiecznie. Łączymy doświadczenie z nieustającą pasją do nauki. Zarażamy entuzjazmem i uśmiechem?.

Pary Młode przekazują pod nasza opiekę swoich gości na długo wcześniej niż przysłowiowe "rozpoczęcie wesela". Dzięki czemu mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ to my dbamy o przebieg całej imprezy, zanim zacznie się na dobre. Jednocześnie słuchamy naszych klientów, podpowiadamy najlepsze rozwiązania i realizujemy ustalone scenariusze?.

PRZEDZIAŁ CENOWY

5800 zł - 8000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Heest Events

Oprawa muzyczna wesela

5800 zł - 8000 zł

W podstawowym, ale zarazem bogatym wariancie zawarte jest prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, pełne nagłośnienie i oświetlenie parkietu.

Dodatkowe opcje to: oprawa muzyczna ceremonii ślubnej wraz z nagłośnieniem, oświetlenie pozostałych pomieszczeń - światło architektoniczne, oświetlenie zewnętrzne budynku, girlandy żarówek.

Dokładna oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od oczekiwań.

Poprawiny

2500 zł - 3000 zł

Opinie - Heest Events

5

56 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

G

Gabriela

Nasze wesele było w 100% zaopiekowane przez Ryśka, który od wejścia pierwszych gości na salę dbał o każdy szczegół imprezy. Zaufaliśmy Ryśkowi totalnie i podczas ceremonii oraz samego przyjęcia mieliśmy spokojną głowę, że wszystko przebiega zgodnie z planem i nie ma chaosu. Impreza była świetna, a Rysiek to bardzo profesjonalny, mega uśmiechnięty i bezproblemowy Dj, którego polecamy z całego serca na każdą imprezę! :))

4 miesiące temu

PM

Paulina M

Rysiek był DJem na naszym międzynarodowym weselu w Pałacu Zdunowo. Spisał się naprawdę fenomenalnie! Byliśmy zadowoleni z wszystkiego - począwszy od wyboru muzyki, przy której bawili się goście ze wszystkich zakątków świata, po dwujęzyczny sposób prowadzenia imprezy, czuwanie nad harmonogramem i wszystkimi szczegółami przyjęcia, kulturę osobistą, łatwy kontakt, spełnianie wszystkich naszych pomysłów i zachcianek.... Dostaliśmy od gości milion komplementów odnośnie muzyki - Rysiek umiejętnie łączył współczesną muzykę międzynarodową z niemieckimi hitami, greckimi, hiszpańskimi i brazylijskimi kawałkami. Grał tak świetnie, że prawie nic na własnym weselu nie zjadłam, bo nie było kiedy zejść z parkietu 🙂 Podsumowując - Rysiek będzie na pewno dobrym duchem waszej imprezy, nie zastanawiajcie się 🙂

6 miesięcy temu

PM

Paulina M

Rysiek był DJem na naszym międzynarodowym weselu w Pałacu Zdunowo. Spisał się naprawdę fenomenalnie! Byliśmy zadowoleni z wszystkiego - począwszy od wyboru muzyki, przy której bawili się goście ze wszystkich zakątków świata, po dwujęzyczny sposób prowadzenia imprezy, czuwanie nad harmonogramem i wszystkimi szczegółami przyjęcia, kulturę osobistą, łatwy kontakt, spełnianie wszystkich naszych pomysłów i zachcianek.... Dostaliśmy od gości milion komplementów odnośnie muzyki - Rysiek umiejętnie łączył współczesną muzykę międzynarodową z niemieckimi hitami, greckimi, hiszpańskimi i brazylijskimi kawałkami. Grał tak świetnie, że prawie nic na własnym weselu nie zjadłam, bo nie było kiedy zejść z parkietu :) Podsumowując - Rysiek będzie na pewno dobrym duchem waszej imprezy, nie zastanawiajcie się :)

6 miesięcy temu

AR

Adam R

'DJ Gerard' was an excellent choice for our Polish/English wedding at the Romantic Palace in Turzno. His charisma is second to none, making him a perfect MC for such an occasion so special as a wedding. His skills as a DJ are fantastic and our guests had a fantastic time on the dancefloor. DJ Gerard dealt with our delays in timing extremely well and worked great alongside the other staff hired for the wedding. Overall, a brilliant part of our wedding and such a fun, organised, and caring guy, somebody I hope to remain friends with!

7 miesięcy temu

EI

Edyta I

Gerard a été un élément clé à la réussite de notre soirée. Tout le monde à notre mariage a été unanime : il est excellent ! Il a parfaitement su animer notre soirée. Il a un tel naturel que tout le monde pensait que c’était un ami à nous, et non un prestataire. Le mixage a été excellent, il a su alterner les musiques françaises et polonaises afin de satisfaire les invités de notre mariage franco-polonais. Les activités ont été maniées de main de maître. Gerard a été à l’écoute à chacun de nos rendez-vous pour la préparation du mariage. Son matériel est également haut de gamme, la salle de bal a été embellie avec beaucoup de goût grâce à son travail ! Merci Gerard !

8 miesięcy temu

BR

Beata R

Rysiek Kwiatkowski to najlepszy DJ na świecie. Pełny profesjonalizm (z dodatkiem świetnego poczucia humoru). Fantastyczny i bardzo otwarty człowiek. Nasi goście byli zachwyceni a parkiet pełen :)

9 miesięcy temu

MN

Marina N

Dziękujemy za super atmosferę i bardzo umiejętne połączenie polskiej, holenderskiej i innej międzynarodowej muzyki! Jesteśmy pod wrażeniem że potrafiliście tak wyczuć klimat, nie znając zupełnie holenderskich hitów :) wszyscy bawiliśmy się super, muzyka, światła i klimat który stworzyliście zarówno podczas ceremonii jak i imprezy to był na pewno jeden z ważniejszych aspektów niezapomnianego weselnego dnia :)

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

10 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta nie musi się wyróżniać, ale usługa już tak. W naszym przypadku dokładnie tak jest.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie przypominam sobie sytuacji, która większy stres, niż standardowy przed każdym przyjęciem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to play lista. Z tym, że my nie mamy play listy. Dostosowujemy muzykę do aktualnej sytuacji na parkiecie, a nie odwrotnie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, nagłośnienie oraz oświetlenie.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Najlepiej nie krócej niż rok, idealnie co najmniej półtora roku. Oczywiście czasami zdążają się tzw okienka i w ostatniej chwili mamy wolny bliski termin, ale to rzadkość.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale uważam że zatrudniając człowieka do konkretnej usługi, powinno się zlecić mu tą usługę w stu procentach. W końcu leży to w kompetencji DJa i za to otrzymuje wynagrodzenie.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nieprzerwana oraz wystarczająca ilość prądu:).

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, wszystkie szczegóły ustalamy zawsze podczas spotkania.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

W większości przypadków jest to godzina 4.00. Niemniej uwarunkowane jest to umową pary młodej z lokalem.

Wolne terminy

Kontakt - Heest Events

Heest Events

website facebook instagram youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 1131698065

Warszawa

308 km od Wrocławia

255 km od Krakowa

94 km od Radomia

119 km od Łodzi

283 km od Gdańska

175 km od Olsztyna

280 km od Poznania

Heest Events poleca

Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo Załuski
(67)
So! Wedding
So! Wedding Warszawa
(2)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: