Heest Events

Rysiek

Heest Events

(45)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Heest Events - firma zrodzona z pasji do muzyki i zabawy. Pomagamy, podpowiadamy i realizujemy. Dbamy o każdy detal i skupiamy się na konkretach.

Każdy z nas jest DJ’em i konferansjerem. Prowadzimy z powodzeniem kameralne przyjęcia weselne jak i duże imprezy plenerowe. Nagłaśniamy i oświetlamy, posiadamy bardzo duże zaplecze techniczne, które nieustannie powiększamy o nowinki techniczne.

Eventy prowadzimy z klasą i taktem. Spełniamy oczekiwania Par Młodych i gości. Robimy wszystko, aby uczestnicy naszych imprez czuli się komfortowo i bezpiecznie. Łączymy doświadczenie z nieustającą pasją do nauki. Zarażamy entuzjazmem i uśmiechem?.

Pary Młode przekazują pod nasza opiekę swoich gości na długo wcześniej niż przysłowiowe "rozpoczęcie wesela". Dzięki czemu mogą czuć się swobodnie i bezpiecznie, ponieważ to my dbamy o przebieg całej imprezy, zanim zacznie się na dobre. Jednocześnie słuchamy naszych klientów, podpowiadamy najlepsze rozwiązania i realizujemy ustalone scenariusze?.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4800 zł - 7000 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Heest Events

Oprawa muzyczna wesela

4600 zł - 6000 zł

W podstawowym, ale zarazem bogatym wariancie zawarte jest prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, pełne nagłośnienie i oświetlenie parkietu.

Dodatkowe opcje to: oprawa muzyczna ceremonii ślubnej wraz z nagłośnieniem, oświetlenie pozostałych pomieszczeń - światło architektoniczne, oświetlenie zewnętrzne budynku, girlandy żarówek.

Dokładna oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od oczekiwań.

Poprawiny

2000 zł - 3000 zł

Opinie - Heest Events

5

45 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

MW

Marta W

Atmosfera, muzyka, oświetlenie ❤️ wszystko tego dnia było perfekcyjne. Goscie zachwyceni klimatem jaki zapewnił nam Dj Gerard. Wspaniały, uśmiechnięty, ciepły i przede wszystkim otwarty na nasze pomysły. Polecamy serdecznie i pozdrawiamy MT

3 miesiące temu

MG

Marta G

Mieliśmy przyjemność współpracować z Gerardem! Już od samego poznania złapaliśmy niesamowity kontakt i wiedzieliśmy, że impreza będzie świetna!! :) I nie pomyliliśmy się! Dzięki Gerardowi nasze Wesele było świetną zabawą dla gości i dla nas. Dodatkowo, co dla nas osobiście ważne pomógł nam stworzyć atmosferę dokładnie taką jaką sobie wymarzyliśmy :) dziękujemy ❤️

8 miesięcy temu

A

Ada

Fenomenalny DJ! Mieliśmy przyjemność współpracować z Ryśkiem i to był strzał w 10! 😍 Dawno się tak nie wybawiliśmy jak na własnym weselu 😍 Wszystko świetnie dopracowane, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, muzyka dopasowywana do gości, polecamy z całego serca! ❤

8 miesięcy temu

S

Szymańska

Polecamy tego usługodawcę całym sercem! Super współpraca, dostępność w razie pytań i niesamowita pomoc w aranżacji! Atmosfera nieprzeciętna a zabawa była do białego rana! Gerard jakby umiał czytać w myślach i super dostosował się do naszych/gości potrzeb! Bardzo dziękujemy ! ☺️?

1 rok temu

AZ

Alicja Z

Rysiek to wspaniały człowiek, o niepowtarzalnej energii. Dobiera muzykę pod dynamikę zabawy, goście do rana nie schodzili nam z parkietu. Kontakt wzorowy, jakość 10/10 - nie zastanawiać się, tylko brać. Efekt murowany.

1 rok temu

PI

Paula I

Gorąco polecam Ryśka jako DJ-a i konferansjera! 29.08.2020 prowadził nasze wesele i do dziś wszyscy pytają "Skąd wyczarowaliście tego DJ'a :)"? Świetnie dobrany repertuar muzyczny, profesjonalne podejście, mnóstwo trafnych porad, zaangażowanie, fantastyczny kontakt i super energia :) Dzięki, Rysiek, zrobiłeś nam wesele!!! Było megaaaa! :)

1 rok temu

Piotr Ż

Pięknie dziekujemy :) Było rewelacyjnie, profesjonalnie i na wysokim poziomie. Dokładnie tak jak chcieliśmy! Polecam z całego serca!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

10 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Oferta nie musi się wyróżniać, ale usługa już tak. W naszym przypadku dokładnie tak jest.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie przypominam sobie sytuacji, która większy stres, niż standardowy przed każdym przyjęciem.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to play lista. Z tym, że my nie mamy play listy. Dostosowujemy muzykę do aktualnej sytuacji na parkiecie, a nie odwrotnie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Prowadzenie wesela - DJ i Konferansjer, nagłośnienie oraz oświetlenie.

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

Najlepiej nie krócej niż rok, idealnie co najmniej półtora roku. Oczywiście czasami zdążają się tzw okienka i w ostatniej chwili mamy wolny bliski termin, ale to rzadkość.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Tak, ale uważam że zatrudniając człowieka do konkretnej usługi, powinno się zlecić mu tą usługę w stu procentach. W końcu leży to w kompetencji DJa i za to otrzymuje wynagrodzenie.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Nieprzerwana oraz wystarczająca ilość prądu:).

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Tak, wszystkie szczegóły ustalamy zawsze podczas spotkania.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

W większości przypadków jest to godzina 4.00. Niemniej uwarunkowane jest to umową pary młodej z lokalem.

Wolne terminy

Kontakt - Heest Events

Heest Events

website facebook instagram

Warszawa

308 km od Wrocławia

255 km od Krakowa

94 km od Radomia

119 km od Łodzi

283 km od Gdańska

175 km od Olsztyna

280 km od Poznania

Heest Events poleca

Pałac Zdunowo
Pałac Zdunowo Załuski
(63)
So! Wedding
So! Wedding Warszawa
(1)

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: