Monika Petryczko - petryczko.pl

Monika Petryczko

Monika Petryczko - petryczko.pl

(25)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

DJ-ka na wesele! Od blisko 12 lat jestem DJ-ką, niegdyś jako rezydentka klubów, dziś jako DJ-ka, która mierzy się z różnymi specjalnymi zadaniami muzycznymi. Proponuję wesele BEZ DISCO POLO! Jako radiowiec i dziennikarka muzyczna dbam o każde wesele, troszczę się o gusta Pary Młodej i gości i indywidualnie podchodzę do oprawy muzycznej przyjęcia/imprezy. Zwyczajowo NIE GRAM disco polo, uciekam się raczej do klasyki muzyki rozrywkowej – nie szczędząc dobrej muzyki – także oldiesów – dla starszego pokolenia. Czynię honory mikrofonowe; mówię po angielsku; prowadzę wesela międzynarodowe; prowadzę subtelne zabawy. Gram w całej Polsce.

Monika Petryczko: Producentka, DJ-ka, animatorka wydarzeń kulturalnych, polonistka, 
dziennikarka radiowa i telewizyjna. Na co dzień prowadzi swoją działalność artystyczną i PR-ową jako petryczko.pl oraz prezeska Stowarzyszeniem MiastoHolizm. Działa kulturalnie w Polsce, Europie i na świecie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 4200 zł

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Monika Petryczko

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3800 zł

GRANIE
Gram około 10-ciu godzin, nie robiąc przerw. Jedynie w czasie obiadu przy grających w tle chilloutach pozwalam sobie na delikatną pauzę i spożycie posiłku. Całą imprezę obsługuję na zasadzie wyczucia klimatu, nastroju i chęci gości w danym momencie. Zazwyczaj układa się to sinusoidalnie: granie wolniejsze, delikatniejsze przemiennie z szybszym, energetyzującym. Trudno wymagać od gości 100% obecności na parkiecie i na odwrót - wyłącznego okupowania stolików.

MIKROFON
Używam mikrofonu, aby czynić honory, tj. powitanie gości, zaproszenia do wzniesienia pierwszego toastu czy zaproszenie na uroczysty obiad. Jestem w ciągłym kontakcie z Młodą Parą i to wedle ich życzenia używam często lub rzadziej mikrofonu. Nie jestem typowym wodzirejem, ale w sposób klasycznie kulturalny prowadzę uroczystość. Mówię po polsku i angielsku, czasem używam grzecznościowych zwrotów po francusku jeśli jest taka potrzeba.

SPRZĘT
Zapewniam kompletną usługę. Dysponuję nagłośnieniem, oświetleniem, sprzętem DJ-skim i oczywiście płytami. Używam aktywnych głośników Yamaha DXR15 o dużej mocy.

ZABAWY
Na specjalne życzenie Młodej Pary w czasie tzw. oczepin uciekam się do bardzo subtelnych rozwiązań - rzut welonem + 1 -2 zabawy - test zgodności itp. (ofertę zabaw przedstawiam Parze)

PLAYLISTA
Playlistę uzgadniam z Młodymi, często dostaję całe listy piosenek, które chcieliby usłyszeć, Zazwyczaj po spotkaniu i zapoznaniu się playlista weselna niejako układa się sama i dzięki rozmownie można określić kierunek grania. Zwyczajowo nie gram disco polo ani biesiadnych utworów, uciekam się do prezentowania jak najlepszej muzyki z klasą. Czynię wyjątki na specjalną prośbę Młodej Pary, jednak zazwyczaj trafiają do mnie Ci, którzy w czasie wesela liczą na odmienne niż disco-polowe wrażenia. Mimo to posiadam tzw. czarną skrzynkę na wypadek nieprzewidzianych "najazdów" wujków i cioć życzących sobie koniecznie przykładowego "Parostatku" czy "Acapulco" ;) you never know...

UMOWA
Z Parą podpisuję umowę, która zaliczkuje w wysokości 1500 PLN w przeciągu 15 dni
od podpisania umowy.

KOSZT:
Cena za usługę to 3000 - 3800 PLN (w tym kompletna obsługa, dojazd, nocleg)


LINKI:
www.petryczko.pl
blog weselny
kanał youtube playlista

Poprawiny

800 zł - 1200 zł

Oprawa muzyczna wraz z prowadzeniem. Około 4-6 godzin.

Opinie - Monika Petryczko

5

25 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

KI

Kasia I

Pani Didżej Monika Petryczko, zaczarowała nasze Wesele...Uwiodła naszych gości stylem muzycznym oraz klasą prowadzenia imprezy - 4 pokolenia! Każdy bawił się wyśmienicie. Nieinwazyjny sposób bycia, chill, luz, pozytywne podejście do świata, kultura słowa i epicka muzyka! Bez kiczu, sztampy oraz w retro stylu (dokładnie jak chcieliśmy!). Muzyka kilku generacji, różne rytmy, poczucie gustu, smaku, kreatywność, zaangażowanie i wielka świadomość rozkładania akcentów muzyczno-wodzirejskich w czasie tak ważnej imprezy jak Wesele - to cała Monika. Słowem - klasa. DJ Petryczko urządziła nam cudowny śląsko-podlaski bal w Puszczy Knyszyńskiej ;) Polecamy ją z serca całego! Nie usłyszycie u Niej disco-polo, ale zdradzę Wam, że spełni ochoczo muzyczne zachcianki Młodych oraz zrealizuje wszelkie szalone pomysły, jak np. Polonez w ogrodzie :) Tę Kobietę trzeba po prostu poznać i mieć na swoim Weselu!

3 miesiące temu

JD

Joanna D

Bardzo polecamy Monikę! Muzyka i konferansjerka na bardzo wysokim poziomie. Bawiliśmy się świetnie, goście również. Pozdrawiamy i dziękujemy! :)) Asia i Paweł

11 miesięcy temu

MZ

Michał Z

Znakomite granie na weselu - Monika jest otwarta na przedstawienie własnych propozycji, miksuje to z własnymi wyborami, świetnie czuje tempo imprezy i nadaje jej rytm. Jest przemiłą, otwartą osobą, przez co nie ma żadnego stresu i napięcia. Bez disco-polo, za to z idealnymi propozycjami dla trzydziestolatków, którzy chcą usłyszeć swoje ulubione utwory. Nasi goście chwalili muzykę i świetnie się bawili - dla wielu to najlepsze wesele! - co jest najlepszą rekomendacją. Z całego serca polecamy. :) Kinga i Michał.

2 lata temu

AW

Aleksandra W

Zarówno my jak i goście zachwyceni. Muzyka grana przez Monikę dokładnie taka, jakiej uwielbiamy słuchać. ŻADNEGO DISCO POLO! :D Prowadzenie wesela nienachalne, zgodne z naszymi oczekiwaniami. Współpraca układała się znakomicie. Monika jest nie tylko fantastyczną Dj-ką, ale też fantastyczną osobą :) Polecamy z całego serca!

2 lata temu

AI

Ania I

Szkoda,że nie można dać jeszcze więcej gwiazdek! Chcieliśmy się dobrze bawić na naszym weselu, ale nie myślałam, że aż tak. Ciężko było zejść z parkietu, goście zachwyceni, a komentarze "że jeszcze nigdy, tyle czasu na weselu nie spędziliśmy na parkiecie" co chwilę do nas docierały:) Świetne i nienachalne sugestię Pani Moniki co do rodzaju zabaw oczepinowych to był strzał w 10. Muzyka była idealna, dużo rock and rolla, rocka, polskich hitów, przebojów lat 70,80. Mama i ciocie oszalały, kiedy w pewnym momencie poleciał motyw z Nocy i Dni :D. Będziemy polecać Panią Monikę każdemu! To była impreza życia i to dzięki Niej!

2 lata temu

DK

Dominika K

Monika jest najlepsza na świecie! I jest jedyna, nie ma takiej drugiej! Moje największe weselne obawy w postaci 'typowej weselnej muzy' zostały rozwiane po pierwszych trzech słowach zamienionych z Moniką. Dalej współpraca szła coraz lepiej :) Monika jest przekochaną osobą, bardzo profesjonalna, uśmiechnięta i ma cudowny gust muzyczny :) Dziękujemy Ci Moniczko, że przyjechałaś do nas z tak daleka, i że na tej najfajniejszej dla nas imprezie mogliśmy się bawić do najfajniejszej muzy! <3 !!!

2 lata temu

DK

Dominika K

Monika jest najlepsza na świecie! I jest jedyna, nie ma takiej drugiej! Moje największe weselne obawy w postaci 'typowej weselnej muzy' zostały rozwiane po pierwszych trzech słowach zamienionych z Moniką. Dalej współpraca szła coraz lepiej :) Monika jest przekochaną osobą, bardzo profesjonalna, uśmiechnięta i ma cudowny gust muzyczny :) Dziękujemy Ci Moniczko, że przyjechałaś do nas z tak daleka, i że na tej najfajniejszej dla nas imprezie mogliśmy się bawić do najfajniejszej muzy! <3 !!!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2010 roku oferuję usługi oprawy muzycznej wesel. Wcześniej zajmowałam się DJ-ingiem w klubach oraz dziennikarstwem muzycznym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel bez disco polo i bez biesiady. Gram tzw. standardy muzyki rozrywkowej od Beatlesów, przez lata 70., 80., 90 aż do czasów obecnych. Moje doświadczenie i już 11 letnie granie na weselach jest dowodem, że można i "da się" bez disco polo świetnie bawić. Im mniej typowego wesela w weselu, tym lepiej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- obsługa muzyczna i konferansjerska wesela; - nagłośnie, oświetlenie, mikrofon - pełna obsługa technicza; - prowadzenie subtelnych zabaw i czynienie honorów mikrofonowych; - dobra zabawa; - dojazd;

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

1-1,5 roczne wyprzedzenie.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Zdecydowanie tak. Playlistę i repertuar ustalam wspólnie z Młodą Parą.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Dostęp do prądu, jak najbliższy. Całą resztę zapewniam sama.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Organizuję i prowadzę subtelne zabawy weselne tj. konkurs "jaka to melodia", "test znajomości Młodej Pary", konkurs tańca.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Gram 10 godzin. Najczęściej od 17.00 - 3.00.

Wolne terminy

Kontakt - Monika Petryczko

Monika Petryczko - petryczko.pl

website facebook youtube

Warszawa

280 km od Poznania

Monika Petryczko poleca

Kamila Piech
Kamila Piech Gorzów Wielkopolski
Lovesick
Lovesick Wrocław

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: