Monika Petryczko - petryczko.pl

Monika Petryczko

Monika Petryczko - petryczko.pl

(30)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

DJ-ka na wesele! Od blisko 12 lat jestem DJ-ką, niegdyś jako rezydentka klubów, dziś jako DJ-ka, która mierzy się z różnymi specjalnymi zadaniami muzycznymi. Proponuję wesele BEZ DISCO POLO! Jako radiowiec i dziennikarka muzyczna dbam o każde wesele, troszczę się o gusta Pary Młodej i gości i indywidualnie podchodzę do oprawy muzycznej przyjęcia/imprezy. Zwyczajowo NIE GRAM disco polo, uciekam się raczej do klasyki muzyki rozrywkowej – nie szczędząc dobrej muzyki – także oldiesów – dla starszego pokolenia. Czynię honory mikrofonowe; mówię po angielsku; prowadzę wesela międzynarodowe; prowadzę subtelne zabawy. Gram w całej Polsce.

Monika Petryczko: Producentka, DJ-ka, animatorka wydarzeń kulturalnych, polonistka, 
dziennikarka radiowa i telewizyjna. Na co dzień prowadzi swoją działalność artystyczną i PR-ową jako petryczko.pl oraz prezeska Stowarzyszeniem MiastoHolizm. Działa kulturalnie w Polsce, Europie i na świecie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4500 zł - 5900 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020

Oferta - Monika Petryczko

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 5900 zł

GRANIE
Gram około 10-ciu godzin, nie robiąc przerw. Jedynie w czasie obiadu przy grających w tle chilloutach pozwalam sobie na delikatną pauzę i spożycie posiłku. Całą imprezę obsługuję na zasadzie wyczucia klimatu, nastroju i chęci gości w danym momencie. Zazwyczaj układa się to sinusoidalnie: granie wolniejsze, delikatniejsze przemiennie z szybszym, energetyzującym. Trudno wymagać od gości 100% obecności na parkiecie i na odwrót - wyłącznego okupowania stolików.

MIKROFON
Używam mikrofonu, aby czynić honory, tj. powitanie gości, zaproszenia do wzniesienia pierwszego toastu czy zaproszenie na uroczysty obiad. Jestem w ciągłym kontakcie z Młodą Parą i to wedle ich życzenia używam często lub rzadziej mikrofonu. Nie jestem typowym wodzirejem, ale w sposób klasycznie kulturalny prowadzę uroczystość. Mówię po polsku i angielsku, czasem używam grzecznościowych zwrotów po francusku jeśli jest taka potrzeba.

SPRZĘT
Zapewniam kompletną usługę. Dysponuję nagłośnieniem, oświetleniem, sprzętem DJ-skim i oczywiście płytami. Używam aktywnych głośników Yamaha DXR15 o dużej mocy.

ZABAWY
Na specjalne życzenie Młodej Pary w czasie tzw. oczepin uciekam się do bardzo subtelnych rozwiązań - rzut welonem + 1 -2 zabawy - test zgodności itp. (ofertę zabaw przedstawiam Parze)

PLAYLISTA
Playlistę uzgadniam z Młodymi, często dostaję całe listy piosenek, które chcieliby usłyszeć, Zazwyczaj po spotkaniu i zapoznaniu się playlista weselna niejako układa się sama i dzięki rozmownie można określić kierunek grania. Zwyczajowo nie gram disco polo ani biesiadnych utworów, uciekam się do prezentowania jak najlepszej muzyki z klasą. Czynię wyjątki na specjalną prośbę Młodej Pary, jednak zazwyczaj trafiają do mnie Ci, którzy w czasie wesela liczą na odmienne niż disco-polowe wrażenia. Mimo to posiadam tzw. czarną skrzynkę na wypadek nieprzewidzianych "najazdów" wujków i cioć życzących sobie koniecznie przykładowego "Parostatku" czy "Acapulco" ;) you never know...

UMOWA
Z Parą podpisuję umowę, która zaliczkuje w wysokości 1500 PLN w przeciągu 15 dni
od podpisania umowy.

KOSZT:
Cena za usługę to 3000 - 3800 PLN (w tym kompletna obsługa, dojazd, nocleg)


LINKI:
www.petryczko.pl
blog weselny
kanał youtube playlista

Poprawiny

1800 zł - 2500 zł

Oprawa muzyczna wraz z prowadzeniem. Około 4-6 godzin.

Opinie - Monika Petryczko

5

30 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

EM

Emilia M

Monika wspaniale poprowadziła nasze wesele! Świetnie reagowała na nastroje gości, słyszeliśmy komplementy zarówno od starszych, jak i od młodzieży. Sam kontakt przed weselem również był super, odpisywała szybko, słuchała naszych próśb i dzięki temu czuliśmy się świetnie zaopiekowani w trakcie przygotowań, które potrafią być bardzo stresujące.

3 miesiące temu

JA

Jagoda A

Monikę znaleźliśmy szukając DJ-a z dobrym gustem muzycznym, który z zasady nie gra disco polo. Nie rozczarowaliśmy się. Monika pięknie poprowadziła naszą imprezę weselną idealnie dopasowując numery do nastroju gość. Dodatkowo zaproponowała nam kilka zabaw integracyjnych na wysokim poziomie (nie mających nic wspólnego z przaśnymi zabawami na wiejskich weselach). Wszyscy zadowoleni :)

6 miesięcy temu

MP

Marta P

Monika jest świetna DJ i osobą - poprowadziławesele bez disco polo, podczas którego nawet najwięksi przeciwnicy tańca pojawili się na parkiecie. Bardzo dobra komunikacja, dostosowanie się do potrzeb młodej pary, świetny dobór piosenek i wyczucie nastroju gości. Na koniec zabawy od wszystkich słyszeliśmy jedynie pochwały na temat muzyki na imprezie. Z całego serca polecam!

10 miesięcy temu

avatar

Agnieszka S

Wspaniała DJ polecam każdemu, wszyscy goście chwalili, że bez disco polo można mieć wesele i to jakie! Dziękujemy:D

1 rok temu

IK

Isabella K

Monika zapewniła nam oprawę muzyczną naszego wesela i była cudowna! Zależało nam na tym, żeby wszyscy goście dobrze się bawili, niezależnie od wieku. Didżejowanie Moniki sprawiło, że i 20-latkowie i 70-latkowie i wszyscy pośrodku świetnie się bawili. Wyraźnie widać było że Monika „czuje” grupę i potrafi idealnie dostosować do nich i do momentu muzykę. Fakt, że tyle osób (szczególnie osób zagranicznych) tańczyło do samego końca wesela to potwierdza. Kontakt z Moniką podczas całego procesu był czystą przyjemnością, i wszystko wcześniej ustaliliśmy co spowodowało, że w dzień wesela nie mieliśmy żadnych stresów i wszystko przebiegło bezbłędnie. Gorąco polecam DJ Monikę Petryczko :) (For English language couples: we had a Polish-British wedding, with a lot of international guests,. DJ Monika Petryczko did a great job of ensuring everyone had a great time. The music was sublime. Each track moved seamlessly to the next. She really knows her stuff. Monika also made announcements in both languages which was really helpful.)

1 rok temu

KI

Kasia I

Pani Didżej Monika Petryczko, zaczarowała nasze Wesele...Uwiodła naszych gości stylem muzycznym oraz klasą prowadzenia imprezy - 4 pokolenia! Każdy bawił się wyśmienicie. Nieinwazyjny sposób bycia, chill, luz, pozytywne podejście do świata, kultura słowa i epicka muzyka! Bez kiczu, sztampy oraz w retro stylu (dokładnie jak chcieliśmy!). Muzyka kilku generacji, różne rytmy, poczucie gustu, smaku, kreatywność, zaangażowanie i wielka świadomość rozkładania akcentów muzyczno-wodzirejskich w czasie tak ważnej imprezy jak Wesele - to cała Monika. Słowem - klasa. DJ Petryczko urządziła nam cudowny śląsko-podlaski bal w Puszczy Knyszyńskiej ;) Polecamy ją z serca całego! Nie usłyszycie u Niej disco-polo, ale zdradzę Wam, że spełni ochoczo muzyczne zachcianki Młodych oraz zrealizuje wszelkie szalone pomysły, jak np. Polonez w ogrodzie :) Tę Kobietę trzeba po prostu poznać i mieć na swoim Weselu!

1 rok temu

JD

Joanna D

Bardzo polecamy Monikę! Muzyka i konferansjerka na bardzo wysokim poziomie. Bawiliśmy się świetnie, goście również. Pozdrawiamy i dziękujemy! :)) Asia i Paweł

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2010 roku oferuję usługi oprawy muzycznej wesel. Wcześniej zajmowałam się DJ-ingiem w klubach oraz dziennikarstwem muzycznym.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Specjalizuję się w oprawie muzycznej wesel bez disco polo i bez biesiady. Gram tzw. standardy muzyki rozrywkowej od Beatlesów, przez lata 70., 80., 90 aż do czasów obecnych. Moje doświadczenie i już 11 letnie granie na weselach jest dowodem, że można i "da się" bez disco polo świetnie bawić. Im mniej typowego wesela w weselu, tym lepiej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- obsługa muzyczna i konferansjerska wesela; - nagłośnie, oświetlenie, mikrofon - pełna obsługa technicza; - prowadzenie subtelnych zabaw i czynienie honorów mikrofonowych; - dobra zabawa; - dojazd;

Z jakim wyprzedzeniem Para Młoda powinna zarezerwować u Ciebie termin?

1-1,5 roczne wyprzedzenie.

Czy dajesz możliwość ustalenia lub modyfikacji repertuaru?

Zdecydowanie tak. Playlistę i repertuar ustalam wspólnie z Młodą Parą.

Jakie wymagania techniczne musi spełniać miejsce wesela?

Dostęp do prądu, jak najbliższy. Całą resztę zapewniam sama.

Czy poza samą muzyką organizujesz też zabawy weselne?

Organizuję i prowadzę subtelne zabawy weselne tj. konkurs "jaka to melodia", "test znajomości Młodej Pary", konkurs tańca.

Do której godziny przeważnie grasz na weselu?

Gram 10 godzin. Najczęściej od 17.00 - 3.00.

Wolne terminy

Kontakt - Monika Petryczko

Monika Petryczko - petryczko.pl

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5992642306

Warszawa

280 km od Poznania

Monika Petryczko poleca

Kamila Piech
Kamila Piech Gorzów Wielkopolski
Lovesick
Lovesick Wrocław

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: