Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Bella-Arte Pracownia Artystyczna
Bella-Arte Pracownia Artystyczna Przemyśl
(6)
Zobacz profil
Dzikie Ziele
Dzikie Ziele Katowice
Zobacz profil
Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne i dodatki weselne
Artystyczna Pracownia Papieru - Zaproszenia ślubne i dodatki weselne Mława
(22)
Zobacz profil
100-krotka

Aneta Gordzielik

100-krotka

Ozimska, 90, Opole

Marzycie o uroczystości, którą Wy i Wasi goście zapamiętacie na długie lata? Dzięki naszym usługom to możliwe!

100-krotka to salon dekoracji ślubno-weselnych i wypożyczalnia. Zajmujemy się florystyką ślubną, dekoracją uroczystości oraz proponujemy zakres usług, które upiększą ten wyjątkowy dzień.

1 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wiązanka ślubna + Butonierka

40 zł

Podziękowania dla rodziców

5 zł

Karty menu

Plan stołów

Winietki

Zaproszenia ślubne

Zawiadomienia ślubne

Etykiety i naklejki na alkohol

Dekoracja kościoła

Wystrój sali

Dekoracja auta

Podziękowania dla gości

Numery na stoły

Dekorowanie kościoła

3 zł

Dekorowanie sali

4 zł

Dekorowanie samochodu

4 zł

Dekoracja balonowa

1 zł

Zlecenia specjalne

balony z helem, ciężki dym, świecący napis LOVE, bańki, fontanny alkoholowa i czekoladowa, papeteria ślubno-weselna z pełną personalizacją oraz wiele innych

Napis LOVE

Napisy na stół

4 zł

Dekoracja pleneru do sesji

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Moja praca to w 90 procentach kwiaty. Pozostałych 10 procent to uśmiech na twarzy pani młodej kiedy pierwszy raz widzi swój bukiet ślubny lub łzy wzruszenia pary młodej kiedy wchodzą do kościoła lub na salę i widza efekt mojej pracy. Kiedyś usłyszałam opinie, iż ten komu uda się połączyć pasję z pracą nigdy nie będzie pracował. Tak własnie jest w moim przypadku.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z kwiatami pracuje od bardzo dawna. Najpierw to była pasja i zajęcie dodatkowe później założyłam kwiaciarnię . Od 2008 roku poświeciliśmy się całkowicie dekoracjom ślubnym i weselnym.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W pracy florysty czy dekoratora nie ważny jest sprzęt. Najważniejsza jest wiedza, bardzo dobra jakość kwiatów i materiałów dekoracyjnych. Tępy sekator można zastąpić ostrym nożem , porysowany wazon zawinąć w ozdobny woal, ale z więdnących kwiatów nigdy nie zrobimy pięknego bukietu

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Każde zlecenie jest inne. Kościół ma więcej ławek lub mniejszy ołtarz. Na sali możemy spędzić dwie godziny lub cały dzień. W bukiecie ślubnym może być 30 kwiatów, które będziemy układać pół godziny ale zrobienie bardziej skomplikowanego technicznie bukietu zajmuje mi nawet 4 godziny. Parę lat temu zostałam postawiona w sytuacji kiedy to młoda para zapomniała o kwiatach dla rodziców. Wtedy to pod presją czasu musiałam dwa duże bukiety zrobić w ciągu 45 minut. Podobno rodzice byli zachwyceni kwiatami.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Pamiętam ślub w plenerze pewnej pary młodej. Uśmiech dziewczyny mówił mi że jest zadowolona i moje dekoracje podobają jej się. Wesele było bez poprawin. Drugiego dnia pojechałam rozebrać dekoracje plenerowe i posprzątać sale. Wtedy to przyszła do mnie pani młoda objęła mnie i z płaczem powiedziała iż nawet nie marzyła że jej ślub będzie tak piękny. Zupełnie obca mi osoba z którą rozmawiałam chyba trzy lub cztery razy okazała mi tyle uczucia i była mi tak wdzięczna że pomyślałam sobie - dla takich chwil warto spędzać całe noce na pracy z kwiatami.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej zadawane pytanie to; czy ma pani jeszcze wolny termin...? Niestety wielu parom młodym musimy odmawiać gdyż mamy już daną datę zajęta a nie robimy wielu zleceń jednego dnia. Można zamówić dekoracje i odebrać ją w salonie jeden dzień wcześniej jednak w dzień ślubu poświęcamy się w całości tylko jednej parze młodej. Inne pytanie z ubiegłego roku to : czy może mi pani zrobić niebieski bukiet.? Nie zawsze zgadzamy się na farbowane kwiaty ale za każdym razem klientka jest zadowolona z koloru kompozycji i dekoracji które wykonujemy.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moje mocne strony to długi staż pracy w branży weselnej- wiadomo praktyka czyni mistrza oraz fakt, iż młoda para może u nas "załatwić" więcej spraw naraz. Można zamówić w jednym stylu zaproszenia, winietki bileciki do ciasta i zawieszki na alkohol, można wypożyczyć dekoracje do domu lub na salę , można zamówić bukiet dla pani młodej i dla druhen, udekorujemy kościół i samochód weselny, zapewnimy ciężki dym podczas pierwszego tańca a wieczorem zorganizujemy pokaz sztucznych ogni lub zaprosimy wszystkich gości na wypuszczanie świecących balonów. Pełną ofertę można znaleźć na naszej stronie www.100-krotka.pl

Kontakt

100-krotka

Ozimska, 90 46-050 Opole

Wtorek

10:00-17:00

Środa

10:00-17:00

Czwartek

11:00-19:00

W pozostałych dniach można nas odwiedzić po wcześniejszym umówieniu się. Więcej informacji na www.100-krotka.pl

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna
Kwiatowy Kufer Pracownia Florystyczna Będzin
(4)
Zobacz profil
Projekt Ślub
Projekt Ślub Kraków
(15)
Zobacz profil
Hello Prints
Hello Prints Rzeszów
(9)
Zobacz profil
KUBARIKI Handmade
KUBARIKI Handmade Gliwice
(6)
Zobacz profil