• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Floratoria-dekoracje ślubne
Floratoria-dekoracje ślubne Warszawa
(15)
Zobacz profil
Bella-Arte Pracownia Artystyczna
Bella-Arte Pracownia Artystyczna Przemyśl
(10)
Zobacz profil
Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Naturalna Pracownia
Naturalna Pracownia Kozienice
(2)
Zobacz profil
Design Your Wedding

Nikoletta Mańkowska

Design Your Wedding

(1)

Papeteria ślubna to zapowiedź, musi więc być równie wspaniała jak uroczystość, którą anonsuje.
Tak wyjątkowa okazja wymaga ozdoby, ale z zachowaniem umiaru i elegancji. Dlatego każde nasze zaproszenie to dzieło rąk artysty, malowane akwarelą. Delikatne i zachwycające.

Wkładamy ogromnie dużo pracy w jakość i estetykę naszych produktów, aby nie tylko służyły do dnia ślubu, ale mogły pozostać pamiątką po wzruszających chwilach.

W ofercie Design Your Wedding znajdziecie autorskie, oryginalne zaproszenia na ślub tworzone na bazie ilustracji malowanych ręcznie akwarelą. Każde z nich drukowane jest na wysokiej jakości papierze ekologicznym.

Inspirujemy się naturą i o nią dbamy. Korzystamy z ekologicznych materiałów, dokładnie selekcjonujemy dostawców, bo chcemy być pewni, że nasze zaproszenia będą nie tylko piękne, ale również nie przyczynią się do degradacji środowiska. Papier, który wykorzystujemy pochodzi w 100% z recyklingu.

Wolicie tradycyjną ceremonię, a może schodzicie z utartych szlaków i organizujecie prawdziwie nieszablonową imprezę? Niezależnie od drogi, którą wybierzecie potrzebujecie unikalnej i wyjątkowej papeterii ślubnej.

6 zł - 26 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Zaproszenia ślubne

6 zł - 26 zł

Autorskie, oryginalne zaproszenia na ślub tworzone na bazie ilustracji malowanych ręcznie akwarelą. Każde z nich drukowane jest na wysokiej jakości papierze ekologicznym.

Z radością przygotujemy dla Was również projekt indywidualny, oparty na wizji Waszych idealnych zaproszeń ślubnych.

Zawiadomienia ślubne

6 zł - 26 zł

Zawiadomienia ślubne projektowane są na podstawie wybranego motywu zaproszenia ślubnego.
W zawiadomieniach nie występują informacje o przyjęciu weselnym.

Projekty wychodzące poza ofertę podlegają indywidualnym wycenom tworzonym na podstawie preferencji Pary Młodej.

Winietki

2 zł - 6 zł

Eleganckie wizytówki z imionami i nazwiskami gości weselnych.

W ofercie znajdują się winietki stojące i leżące o układzie poziomym, a także bez personalizacji cyfrowej.

Kształt, rozmiar, kolor winietki ustalany jest indywidualnie w zależności od pomysłu.
Realizowane przez nas dodatki są zawsze spójne z wybranym motywem.

Etykiety i naklejki na alkohol

2 zł - 6 zł

Ozdobne etykiety na napoje i alkohole podawane na przyjęciu weselnym.

Oferujemy etykiety prostokątne, jednostronnie zadrukowane ze sznurkiem bądź tasiemką w cenie.
Tekst widniejący na etykietach, jak i kształt bądź rozmiar mogą ulec zmianie.

Realizowane przez nas dodatki są zawsze spójne z wybranym motywem.

Projekty wychodzące poza ofertę podlegają indywidualnym wycenom tworzonym na podstawie preferencji Pary Młodej.

Podziękowania dla gości

2 zł - 14 zł

Karteczki z podziękowaniami do samodzielnego przewiązania (dostarczone z gotową już dziurką i sznurkiem/tasiemką), które można dołączyć do zakupionych prezencików.

Projekty wychodzące poza ofertę podlegają indywidualnym wycenom tworzonym na podstawie preferencji Pary Młodej.

Podziękowania dla rodziców

15 zł - 65 zł

Projekt podlega indywidualnej wycenie na podstawie preferencji Pary Młodej.

Karty menu

7 zł - 20 zł

Lista dań i alkoholi podawanych na przyjęciu weselnym.

Karty menu dostępne są w dwóch rodzajach: stojącym lub leżącym.
Kształt bądź rozmiar menu może ulec zmianie.

Projekty wychodzące poza ofertę podlegają indywidualnym wycenom tworzonym na podstawie preferencji Pary Młodej.

Plan stołów

2 zł - 200 zł

Elegancka tablica rozmieszczenia gości przy stole.
Plany realizujemy w formie plakatu na płycie PCV, winietek do zawieszenia oraz kart.

Projekty wychodzące poza ofertę podlegają indywidualnym wycenom tworzonym na podstawie preferencji Pary Młodej.

Opinie

2

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

Olga Ż

Z całego serca odradzam. Rozdawanie zaproszeń dzięki tej firmie to dla mnie stres i masa nerwów. Na wykonanie zaproszeń czekałam 43 dni (!!) zamiast obiecywanych maksymalnie 28. Sam druk zajął 2 tygodnie, kontakt na etapie realizacji minimalny. Właścicielka sama nie dzwoni, nie odbiera telefonów. Odzywa się dopiero po wysłaniu SMSa lub maila. Po 43 dniach otrzymałam zaproszenia z błędem, do druku poszedł inny plik niż ten, który akceptowałam. Właścicielka po kilku rozmowach (i kolejnych 5ciu dniach) dostarczyła poprawione zaproszenia. Zamawiałam też ręcznie robione koperty, ich ręczne wykonanie jest mocno widoczne bo w części nie są zachowane kąty proste i wiszą skrawki papieru. Zaproszenia na stronie są faktycznie bardzo ładne ale szkoda nerwów.

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kreatywność Par Młodych! To fantastyczne, że Młodzi nie boją się realizować swoich wizji i wychodzą poza utarte szlaki.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Spojrzenia. Te najbardziej intymne. W środku mszy kiedy Pan Młody zerka na swoją wybrankę. Samotny taniec na parkiecie nad ranem... Oh! I spojrzenie ojca Panny Młodej kiedy widzi swoją jeszcze do niedawna małą córeczkę w pięknej sukni, idącą do ołtarza. To są momenty, których się nie zapomina.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas wykonania zlecenia zależny jest od kilku czynników: - wyboru projektu (gotowy czy indywidualny); - wyboru papieru (Basic, Standard, Premium, Premium II); - sezonu (w czasie szczytu sezonu proces wykonania zlecenia może się wydłużyć); Ogólny czas wykonania zlecenia oscyluje między 7 a 28 dniami roboczymi.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W ofercie design Your Wedding znajduje się wiele gotowych wzorów papeterii ślubnej. Zaproszenia występują w pakietach: Basic, Standard, Premium i Premium II. Oznacza to, że dany wzór drukujemy na różnych rodzajach papieru, a także w różnych formatach. Podstawowa oferta obejmuje: Zaproszenia drukowane w formacie A5 Dwustronną karteczkę z RSVP i graficznym przedstawieniem preferowanych prezentów (rebus) w formacie A7 Ręcznie składaną kopertę Personalizację (cyfrowe wypisanie imion i nazwisk zaproszonych gości)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak długo będziemy czekać na zaproszenia? - czas oczekiwania ustalany jest indywidualnie w zależności od projektu. Jeżeli Para wybiera projekt gotowy i nie wprowadza znaczących poprawek to jego czas realizacji jest znacznie krótszy i obejmuje nawet 7 dni roboczych (+wysyłka). Kiedy zamawiać zaproszenia? - ogólna zasada mówi, że zaproszenia powinny zostać wręczona minimum 3 miesiące przed uroczystością zaślubin. Natomiast to już Wy musicie wiedzieć, kiedy najpóźniej chcielibyście otrzymać zaproszenia, kiedy je rozdać i kiedy potwierdzić sali weselnej ostateczną ilość osób. Czy możemy zamówić sam projekt bez wydruku? - nie ma takiej możliwości. Realizowane projekty wykonywane są od podstaw i obejmują cały proces (projekt+wydruk+skład+wysyłka). Nie realizujemy projektów do samodzielnego wydruku. Czy możliwe jest wykonanie samych zaproszeń albo samych dodatków ślubnych? - wykonujemy zlecenia niezależnie od tego czy Para wcześniej dokonała zamówienia na konkretne zaproszenia czy dodatki ślubne.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Oznacza to, że: Najpierw rozmawiamy o ogólnej wizji wymarzonej papeterii ślubnej, zbieramy inspiracje - począwszy od miejsca uroczystości czy kolorów przewodnich, a skończywszy na charakterach przyszłych małżonków i ich wspólnych pasjach. Dopiero po zebraniu szczegółowych informacji przystępujemy do pracy. Ten etap uważam za najbardziej ekscytujący, ponieważ spod uzdolnionych rąk wspaniałych ilustratorek wychodzą projekty ilustracji malowanych ręcznie w technice akwareli. Trzecim etapem jest przygotowanie projektu do druku. Gotowe ilustracje skanujemy, szukamy odpowiednich krojów pisma, uzupełniamy o tekst jaki ma widnieć na papeterii, dobieramy papier i jego uszlachetnienia. Czwarty etap to druk z jak najlepszym zachowaniem jakości ilustracji. Krok piąty poświęcony jest detalom, jakie towarzyszą papeterii, a więc będzie to przygotowanie ręcznie składanych kopert, uzupełnienie zamówienia o tasiemki/sznurki/złocenia/kaligrafię. Czyli wszystko to, co sprawia, że papeteria ślubna jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Krok szósty - wysyłka! Zamówienie jest gotowe, spakowane i czeka na kuriera. Zajmowanie się papeterią ślubną przynosi sporo satysfakcji. Uwalniamy całą swoją kreatywność, chcemy by zaproszenia które będziecie wręczać swoim bliskim, na długo pozostały pamiątką po wzruszających chwilach. Jednakże jest to także ciężka praca, która składa się z wielu elementów.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Przede wszystkim musicie odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania: czego oczekujecie? Jakiego usługodawcy szukacie? Jak ma wyglądać Wasza papeteria? W jakim stylu chcielibyście żeby ona była wykonana? Zróbcie research rynku. Znajdźcie firmy, które najbardziej odpowiadają Wam stylem. Przejrzyjcie dokładnie ich ofertę. Skontaktujcie się z usługodawcami. Nie bójcie się pytać i koniecznie zamawiajcie próbki jeśli nie jesteście pewni co do np. wyboru papieru. Bardzo pomocne są branżowe targi, na których możecie osobiście spotkać firmy, których prace wcześniej przeglądaliście on-line. Polecam te alternatywne - możecie znaleźć na nich prawdziwe perełki. Dotknąć papierów, porozmawiać o czasie realizacji, o swoich pomysłach. Zobaczyć czy osoba, z której usług będziecie korzystać Wam odpowiada. Czy nadaje na tych samych falach ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wysokiej jakości papiery ekologiczne, zaproszenia w niestandardowym formacie (A5), ręcznie składane koperty, oryginalne i autorskie ilustracje wzbogacające papeterię ślubną. Podejście do klienta, dbałość o szczegóły i perfekcjonizm.

Kontakt

Design Your Wedding

website

Warszawa

308 km od Wrocławia

455 km od Szczecina

255 km od Krakowa

119 km od Łodzi

283 km od Gdańska

280 km od Poznania

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Flamingo Flowers
Flamingo Flowers Łódź
(5)
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(15)
Zobacz profil
Zaproszenia ślubne Royal MF
Zaproszenia ślubne Royal MF Warszawa
(1)
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil