karteczka.zaproszenia
karteczka.zaproszenia Kraków
Zobacz profil
Mozaika Zaproszenia
Mozaika Zaproszenia Kraków
(3)
Zobacz profil
Art Vision Studio
Art Vision Studio Kraków
(1)
Zobacz profil
Lady Boho
Lady Boho Kraków
Zobacz profil
Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Kornelia Kuziel

Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

(1)

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się Papeterią ślubną. Oprócz gotowych wzorów, wykonujemy również kaligrafię na zaproszeniach i kopertach. Mieścimy się w Krakowie i stamtąd wysyłamy zaproszenia w świat. Kochamy minimalizm, rośliny, a ostatnio szczególnie złoto i letterpress.

PRZEDZIAŁ CENOWY

7 zł - 13 zł

Oferta - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Karty menu

5 zł - 50 zł

Posiadamy ofertę kart menu w wielu wariantach. Najtańsza wersja- druk jednostronny na papierze o rozmiarze A6 i gramaturze 300g (minimalne liczba zamówienia- 10)- są to gotowe projekty, wpisujące się w styl naszych gotowych zaproszeń. Projektujemy także karty na zamówienie, mogą być to projekty drukowane w wielkich i małych formatach, złocone, wytłaczane oraz ręcznie przez nas zdobione i wypisywane

Etykiety i naklejki na alkohol

2 zł - 8 zł

Zawieszki na alkohol projektujemy w dowolnych formatach. Najczęściej wybierane- 50x50 oraz 60x40- zaczynają się od 2 zł za sztukę.

Winietki

2 zł - 10 zł

Posiadamy gotowe wzory winietek pasujące do naszych zestawów zaproszeń ślubnych. Na specjalne zamówienie projektujemy inne wzory. Kaligrafujemy bezpośrednio na winietkach- na dowolnym papierze- kalce, papierze akwarelowym, papierze fakturowanym itp

Zaproszenia ślubne

7 zł - 13 zł

Posiadamy w ofercie gotowe zaproszenia ślubne, kaligrafię zaproszeń i kopert w kilku wariantach oraz wykonujemy projekty indywidualne. Zaproszenia projektujemy głównie w stylu minimalistycznym, uwielbiamy ręczne szkice, roślinne wzory, nowoczesną kaligrafię i delikatne kolory.

Numery na stoły

4 zł - 15 zł

W ofercie są numery stołów w formacie A6 - w stylu naszych podstawowych zestawów. Jest na najtańsza opcja. Posiadamy także możliwość zamówienia numerów na specjalne zamówienie, gdzie projekt oraz realizacja będzie indywidualnie dopasowywana do zamawiających. W ofercie są m. in. : letterpress, złocenia, odręczne szkice, kaligrafia

Plan stołów

10 zł - 500 zł

Plany stołów wykonujemy w projekcie indywidualnym. W zależności od użytego materiału, druku i projektu proces ten może trwać od kilku do kilkunastu tygodni. Wszystko będzie można ustalić przed złożeniem zamówienia.

Podziękowania dla gości

7 zł - 12 zł

Projektujemy karty podziękowań na zamówienie. Technika wykonania jak i cena jest do ustalenia w trakcie, tak aby dopasować się do budżetu Państwa Młodych.

Podziękowania dla rodziców

7 zł - 12 zł

Projektujemy karty podziękowań na zamówienie. Technika wykonania jak i cena jest do ustalenia w trakcie, tak aby dopasować się do budżetu Państwa Młodych.

Zawiadomienia ślubne

7 zł - 13 zł

Karty zawiadomień projektujemy na specjalne zamówienie. W tym momencie nie posiadamy oferty zawiadomień w naszych podstawowych zestawach ślubnych, jednak niedługo będzie możliwość kupienia kart także w podstawowym zestawie za niewielką cenę.

Zlecenia specjalne

50 zł - 600 zł

Wykonujemy wiele projektów związanych ze ślubami i nie tylko. Projekty indywidualne obejmują szeroką ofertę technik które wykorzystujemy, pomagamy w wyborze odpowiedniego papieru, dobieramy odpowiedni styl i kolorystykę. Możliwości te wykorzystujemy także przy tworzeniu logotypów.

Opinie - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

avatar

Kuziel M

Według mnie nie mogłam lepiej trafić !;) bardzo szybko dostałam zaproszenia mimo iż nie miałam dużo czasu i były naprawdę wyjątkowe.. projekty są naprawdę bajeczne a pomysłów nie brakuje . Zaproszenia wykonane miałam w większości ręcznie wiec dawało to ogromny efekt . Bardzo dokładnie i starannie zrobione . Napewno polecę swoim znajomym !

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

zaproszenie, kartka rsvp i koperta

Kontakt - Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Florae.pl Kaligrafia & Papeteria Ślubna

Kraków

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Bridart Studio
Bridart Studio Kraków
Zobacz profil
SheMakes
SheMakes Kraków
(11)
Zobacz profil
Studio 3 Kropki
Studio 3 Kropki Kraków
Zobacz profil
ANNA Wolska - Zapamiętane Piękno-Dekoracje Ślubne
ANNA Wolska - Zapamiętane Piękno-Dekoracje Ślubne Kraków
Zobacz profil