Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
(3)
Zobacz profil
PaperLove
PaperLove Warszawa
Zobacz profil
BrodaZaprasza
BrodaZaprasza Radom
(17)
Zobacz profil
Lojesia - personalizacje ręcznie malowane

Katarzyna Łojewska

Lojesia - personalizacje ręcznie malowane

(3)

Lojesia . To ja. Mama Tosia i Zo. Pochodzimy z Mazur. Tworzę wiele projektów, opartych na własnych grafikach ręcznie malowanych. W swoich pracach używam akwareli i tuszu. Realizuję projekty na całą Polskę i nie tylko. Tworze plakaty, kartki okolicznościowe, odzież z print'ami mojego autorstwa, jak również tekstylia z własnym wzorem.

W mojej ofercie pojawiają się m.in personalizowane zaproszenia ślubne. Jednak projekt można wykorzystać w rozmaitych formach: podziękowań, winiet, roll up, płótna - zarówno te witające gości przed wejściem na salę weselną, czy te którą będą zdobić ścianę za stołem Państwa Młodych. Personalizacja nie składa się wyłącznie z wpisania imion Państwa Młodych, a z taką głównie spotykamy się w ofertach innych firm. Moje personalizacje obejmują charakterystykę postaci, ich wyglądu tj.: stroju: sukni, garnituru, fryzury: upięć, wianków czy personalizację wiązanki ślubnej. W swoich pracach cenię sobie prostotę i minimalizm. Postacie na zaproszeniach stoją tyłem co ma podkreślać spojrzenie w przyszłość, jako symbol nowej wspólnej drogi życia.

Państwo Młodzi mogą stać w kwietnym wianku, skomponowanym na wzór wiązanki ślubnej, lub w wersji maksymalnie minimalistycznej występują na grafice wyłącznie sami. Niektóre pary życzą sobie obecność dzieci, psa czy kota. To również uwzględniam w personalizacji. Realizuję zamówienia nietypowe. Często pary chcą połączyć dwie uroczystości: ślubu i chrztu dziecka.

Moje zaproszenia są wyjątkowe i niepowtarzalne. Dzięki personalizacji zaproszenia pełnią też funkcję fajnej pamiątki dla Państwa Młodych jak i wszystkich gości.

Zdjęcia umieszczone w wizytówce są wizualizacją realizowanych projektów i na ich przykładzie chcę Wam pokazać co możemy dla Was zrobić.

1 zł - 10000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wystrój sali

350 zł - 3000 zł

Grafiki, które maluję dla Was ręcznie. Grafiki, które są personalizowane Waszymi osobami i szczegółami takimi jak bukiet, suknia, garnitur, fryzury. Grafiki te drukujemy dosłownie na wszystkim o czym marzycie :) Najczęściej realizujemy druk na płótnie w różnych formatach, które może witać gości przed wejściem na sale lub zdobić ścianę na stołem Państwa Młodych.

Dekorowanie sali

350 zł - 3000 zł

Grafiki, które maluję dla Was ręcznie. Grafiki, które są personalizowane Waszymi osobami i szczegółami takimi jak bukiet, suknia, garnitur, fryzury. Grafiki te drukujemy dosłownie na wszystkim o czym marzycie :) Najczęściej realizujemy druk na płótnie w różnych formatach, które może witać gości przed wejściem na sale lub zdobić ścianę na stołem Państwa Młodych.

Zlecenia specjalne

300 zł - 9000 zł

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Was indywidualne zamówienia , wymagające indywidualnej wyceny

Zaproszenia ślubne

7 zł - 8 zł

Każde zaproszenie jest indywidualne i wymaga indywidualnego podejścia. W wersji podstawowej w koszt zaproszenia wlicza się cena za projekt graficzny, który maluję dla Was ręcznie. Koszt projektu to 300,00 zł. W następnej kolejności jeśli zaproszenie jest składane z wypisanym tekstem i uzupełnionym w imiona i nazwiska Gości to widełki kształtują się w przedziale 7-8zł / szt. W tej cenie dostajecie od nas eco kopertę do każdego zaproszenia i plakat z grafiką z zaproszenia w formacie A4, A3, lub A2

Zawiadomienia ślubne

5 zł - 8 zł

Możemy dla Was stworzyć zawiadomienie ślubne z personalizowaną grafiką.
Jeżeli tematem przewodnim jest jeden ręcznie malowany projekt graficzny to koszt jest jeden czyli 300zł, wtedy w zależności od tego co robimy z grafiką, czy realizujemy zaproszenia, zawiadomienia, winietki, wyceniamy to indywidualnie

Winietki

2 zł - 10 zł

Możemy dla Was stworzyć winietki z personalizowaną grafiką.
Jeżeli tematem przewodnim jest jeden ręcznie malowany projekt graficzny to koszt jest jeden czyli 300zł, wtedy w zależności od tego co robimy z grafiką, czy realizujemy zaproszenia, zawiadomienia, winietki, wyceniamy to indywidualnie.

Etykiety i naklejki na alkohol

2 zł - 10 zł

Możemy dla Was stworzyć etykietki i naklejki z personalizowaną grafiką.
Jeżeli tematem przewodnim jest jeden ręcznie malowany projekt graficzny to koszt jest jeden czyli 300zł, wtedy w zależności od tego co robimy z grafiką, czy realizujemy zaproszenia, zawiadomienia, winietki, wyceniamy to indywidualnie.

Podziękowania dla gości

5 zł - 100 zł

Tylko od Was zależy co chcecie podarować swoim gościom. Możemy zrobić dla Was naklejki na słoiki ze słodkościami. Możemy wydrukować eco torby, mini płótna, kubki, koszulki czy po prostu plakaty. Wszystko z Waszą personalizowaną grafiką.

Podziękowania dla rodziców

150 zł - 350 zł

Idealnie sprawdzają się nasze personalizacje drukowane na płótnie, jako prezent i podziękowanie dla rodziców. Będą idealną pamiątką z tego pięknego dnia. Średnia cena druku na płótnie to 350zł format 50x70 cm

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

DD

Dominika D

Cudny, jedyny i niepowtarzalny plakat zawisł na mojej ścianie ? dziękuję i polecam z całego serca ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

IU

Iwona U

Piękne, wyjątkowe prace. Wspaniałe podejście do klienta i szybki kontakt. Szczerze polecam i bardzo dziękuję Pani Kasi za pomoc w realizaji wymarzonego projektu.

2 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Bogusia S

Szczerze polecam. Piękne prace

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam poznawać osoby, które personalizuję. W ogóle uwielbiam ludzi. Za każdą parą, za każdą rodziną stoi jakaś fajna historia.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od roku. Od roku próbuję moją pasję zamienić w pracę i robić to co kocham.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Myślę, że to jest ważne pytanie, ponieważ moje grafiki od początku powstają ręcznie. Wykorzystuję w swoich pracach akwarelę i tusz. Dopiero po akceptacji grafiki, jest ona przygotowywana w programach graficznych do wszelkiego rodzaju druków.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wszystkie zlecenia wykonuję z największą starannością. Moja dyspozycyjność zależy od ilości aktualnie złożonych zamówień. Stworzenie zaproszeń personalizowanych to złożony proces, który rozpoczynamy współpracą w kwestii grafiki, która jest kluczowa i zajmuje najwięcej czasu. Następny krok to tekst, który chcecie umieścić i wpisanie imion i nazwisk wszystkich gości. Proponujemy zaproszenia, które są stworzone wyłącznie dla Was!

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Swoją ofertę wrzuciłam w pliku pdf do pobrania- zapraszam do zapoznania się nią. Jednak nie ograniczam się wyłącznie do tej oferty. Możemy stworzyć dla Was wiele innych rzeczy m.in. personalizowane koszulki, ecobagi itd. co wymaga już indywidualnej wyceny.

Jaki jest Twój styl?

określiłabym go jednym słowem- MINIMALISTYCZNY. Im prościej tym lepiej. Jasny przekaz. Na tych grafikach najważniejsi jesteście WY!

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy jest inny i to jest najfajniejsze!

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda jest wyjątkowa.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Praca z drugim człowiekiem daje chyba najwięcej satysfakcji. Jedni są precyzyjni, dobrze wiedzą czego chcą. Inni się wahają, są niezdecydowani - tu moja ważna rola - zawsze dobrze doradzę :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

To co uwielbiam najbardziej, to moment w którym dostajecie grafikę, a potem gotowe zaproszenia i pary piszą o łzach wzruszenia. Można napisać, że się podoba, ale łzy wzruszenia świadczą o tym, że trafiłam w Wasze serca. Dałam Wam coś co jest kwintesencją tego dnia: miłość, bliskość, spojrzenia w przyszłość- Waszą wspólną przyszłość. Na dobre i na złe. Zawsze razem. Właśnie o taki przekaz mi chodzi.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy mają możliwość wglądu do projektu, przed drukiem? OCZYWIŚCIE! i to na kilku etapach naszej współpracy. Na etapie szkicu dogrywamy szczegóły grafiki i jej personalizacji. Ważne są detale i kolorystyka. Maluję ręcznie, więc jeśli nie dogramy tego właśnie na tym etapie, wszelkie modyfikacje w późniejszym czasie wiążą się niestety z realizacją projektu od nowa, ponieważ nie można zdjąć farby, którą się już położyło. Po szkicu pokazuję Ci gotową grafikę, która pojawi się na zaproszeniu. Tu możemy jeszcze w programach graficznych rozjaśnić, przyciemnić, przesunąć, ustalamy fonty. Następnie tekst zaproszenia, jego treść, rozłożenie- wszystko w oparciu o Wasze sugestie.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Już o tym wspominałam. Najważniejsze w tych personalizowanych grafikach jest to, że tworze je ręcznie, tylko i wyłącznie na Wasze zamówienie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

wrażliwość, komunikatywność i spostrzegawczość- mogą być trzy? :) wszystkie te cechy bardzo pomagają mi w mojej pracy.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Wszędzie pojawiają się szablony, w które możecie się w kleić. Nie u mnie. Każdą parę, każdą rodzinę traktuję indywidualnie. Chcę, żebyście byli zadowoleni...nie...chcę żebyście byli zachwyceni i mieli poczucie, że jestem tu dla Was chcąc stworzyć niepowtarzalną pamiątkę dla Was i Waszych najbliższych.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę, że jest wyjątkowa, oryginalna, sentymentalna.

Kontakt

Lojesia - personalizacje ręcznie malowane

Mrągowo

426 km od Wrocławia

434 km od Krakowa

181 km od Warszawy

181 km od Gdańska

55 km od Olsztyna

335 km od Poznania

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK
Pracownia Florystyczna Dmuchawiec MAGDALENA JANIK Brenna
Zobacz profil
Zaproszenia ślubne Royal MF
Zaproszenia ślubne Royal MF Warszawa
(1)
Zobacz profil
Kartki Papieru
Kartki Papieru Wrocław
(14)
Zobacz profil
Lemart Mariola Szymczak
Lemart Mariola Szymczak Wieruszów
(13)
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Mrągowo: