Alkohol Na Prezent
Alkohol Na Prezent Warszawa
Zobacz profil
Bella-Arte Pracownia Artystyczna
Bella-Arte Pracownia Artystyczna Przemyśl
(6)
Zobacz profil
Lojesia - personalizacje ręcznie malowane
Lojesia - personalizacje ręcznie malowane Mrągowo
(3)
Zobacz profil
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty
Pracownia Artystyczna Quiet Beauty Poznań
Zobacz profil
Shapedesign

Joanna

Shapedesign

Czekoladowa 45 lok. 1, Wrocław

shapedesign.pl - Tworzymy piękne dekoracje na Twój ślub.
W naszej ofercie znajdziesz : • Toppery na tort • Księgi gości drewniane - grawerowane • Księgi gości w formie plakatu • Księgi drukowane na płótnie • Napisy na stoły • Numerki na stoły • Stemple ślubne • Papeterie ślubną - zaproszenia ślubne • Naklejki na buty • Napisy dekoracyjne na ściankę za młodymi.
Zapraszamy

Oferta

Naklejki na buty

4 zł

Napisy na stół

55 zł

Toppery na tort

69 zł

Drewniane • Złote i Srebrne metaliczne • Z lustra złotego i srebrnego • Z plexi • Z nazwiskiem i datą ślubu • 100% Personalizowanie

Księga gości

60 zł

Księgi gości - na płótnie
Księgi gości - plakat
Księgi gości - drewniane

Numery na stoły

95 zł

Karty menu

1 zł

Plan stołów

50 zł

Winietki

1 zł

Zaproszenia ślubne

5 zł

Zawiadomienia ślubne

5 zł

Etykiety i naklejki na alkohol

1 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Jako cel naszej pracy stawiamy sobie dostarczanie Parom Młodym spersonalizowanych dekoracji ślubnych, sprawiając aby ich wesele było indywidualnie i niepowtarzalne!

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Wszystko zaczęło gdy samo przygotowywaliśmy się do naszego ślubu. Chcieliśmy aby nasz ślub był niepowtarzalny i osobisty. Korzystając posiadanych możliwości stworzyliśmy wyjątkowy, osobisty styl naszego wesele. Przeszło roczne przygotowania do ślubu zaszczepiły w nas bakcyla. Po naszym ślubie postanowiliśmy podzielić się z innymi Parami młodymi dekoracjami i naszymi pomysłami, których z każdym dniem przybywa...

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W branży ślubnej działamy dosyć, krótko bo od 2015 roku, lecz dzięki temu jesteśmy na bieżąco z trendami ślubnymi i nowościami w branży ślubnej.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na markowych urządzeniach, z których na co dzień korzystamy w naszej agencji przy produkcji reklam dla wymagających klientów biznesowych. Połączenie profesjonalnego parku maszynowego z pasją pozwala na dostarczanie produktów najwyższej jakości. Do produkcji dekoracji używamy ploterów drukujących, drukarek cyfrowych, laserów grawerujących, frezarek cnc oraz wszelkich drobnych narzędzi i kilku par sprawnych rąk :)

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Jako dostawcy dekoracji - moment wejścia gości i Pary Młodej na salę - gdy ze zdumienia zapiera dech w piersi. Jako byłej Pray Młodej - moment po pierwszym tańcu gdy kończy się stres a zaczyna zabawa do białego rana!

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Standardowe zamówienia realizujemy do 5 dni roboczych, jednak dla zakochanych spóźnialskich udostępniamy opcję expres. Wówczas wasz zamówienie wysyłamy w ciągu max 2 dni roboczych!!!

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Wszelkie dekoracje ślubne i weselne. Wszystko co sprawi, że wystrój waszego wesela będzie Waszym indywidualnym, osobistym stylem, w którym będziecie się dobrze czuli w tym najważniejszym dniu.

Jaki jest Twój styl?

Zawsze dopasowany w Pary Młodej, choć najchętniej pracujemy w stylu rustykalnym / naturalnym. To co kochamy to drewniane dekoracje, choć styl nowoczesny również jest nam bliski ;)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ciężko powiedzieć. W zasadzie każdy klient i każde zlecenie jest inne. Ciężko znaleźć 2 takie same Pary Młode. Wspólna cecha u naszych klientów to chęć przeżycia cudownego dnia w niepotwierdzanym, indywidualnym i osobistym stylu

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy jest inny, do każdego podchodzimy indywidualnie. Wychodzimy z założenia że współpracuje się z ludźmi a nie firmami/instytucjami. Dlatego też chętnie współpracujemy z przy ślubach, które biorą fajni, pozytywnie zakręceni ludzie !

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda Para, z którą mieliśmy przyjemność pracować przy indywidualnych projektach i wykonywać spersonalizowane dekoracje zapada nam w Pamięć. Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie ponieważ sami przechodziliśmy trudy przygotowań ślubnych więc staramy się aby maksymalnie uprzyjemnić ten etap naszym Parom Młodym...

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każdymi. Uwielbiamy współpracować zarówno ze zdecydowanymi Paniami Młodymi, dokładnie wiedzącymi czego chcą jak również z tymi mniej zdecydowanymi Parami, które pozostawiają nam wolną rękę w kwestii dekoracji.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Codziennie na naszej twarzy pojawia się uśmiech bo lubimy to co robimy. Szczególnie gdy odbieramy telefony, zdjęcia czy maile od naszych klientów zadowolonych ze współpracy z nami. To nas dodatkowo motywuje i sprawia, że każdy kolejny dzień nie jest dniem w pracy tylko dniem z naszą pasją.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytania ? Oczywiście są takie, najpopularniejsze to: Czy uda się to wykonać? Nasza odpowiedź jest w tym wypadku jedna - spróbujemy :) Czy zdążymy na tą sobotę? - Oczywiście !!!

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że wkładamy w nią swoje serce i pasję do tworzenia niecodziennych dekoracji. Oraz to, że nie potrafimy odmawiać :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Opinie znajomych czy klientów, fanów na facebooku czy na grupach ślubnych. Najważniejszy jest też kontakt telefoniczny i rozmowa!

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Wysoka jakość oraz terminowość. Nie zdarzyło nam się zawieść żadnej Pary Młodej, czego potwierdzeniem są opinie naszych klientów, np. na facebooku. Dbamy również aby nasze produkty były najwyższej jakości. Unikamy tanich materiałów i dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal. Przekonaliśmy się, że wśród setek dostawców dekoracji w internecie nasza strategia terminowości i jakości sprawdza się w 100%. Nie jesteśmy najtańsi - jesteśmy najlepsi!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ z naszą pracą stoją pasja i własne doświadczenia związane z przygotowaniem ślubu. Kto zrozumie Pannę młodą lepiej niż ktoś kto przechodził są samą drogę - zresztą nie tak dawno ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wyróżnia się krótkim terminem realizacji, wysoką jakością wykonania oraz autorskimi projektami.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdecydowanie piosenka, która zresztą towarzyszyła naszemu teledyskowi ślubnemu - Ed Sheeran - Shape of You

Wolne terminy

Kontakt

Shapedesign

Czekoladowa 45 lok. 1 52-326 Wrocław

Polecani z kategorii etykiety i naklejki na alkohol

Dekoracje ślubne Kasia Kowalczyk
Dekoracje ślubne Kasia Kowalczyk Bardo
Zobacz profil
Druki z klasą
Druki z klasą Wrocław
(7)
Zobacz profil
Projekt Ślub
Projekt Ślub Kraków
(15)
Zobacz profil
KUBARIKI Handmade
KUBARIKI Handmade Gliwice
(6)
Zobacz profil