chwile.eu
chwile.eu Warszawa
(35)
Zobacz profil
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2020 i 2021!
Weddstudio - fotografia ślubna i film z wesela - WOLNE TERMINY 2020 i 2021! Kraków
(15)
Zobacz profil
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron
Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów Dron Kraków
(15)
Zobacz profil
GRZYBOWSKI WEDDING
GRZYBOWSKI WEDDING Warszawa
(9)
Zobacz profil
Studio Błysk

Karol

Studio Błysk

Kielce

(2)

Witaj w Świecie Studio Błysk!

Miejscu w którym znajdziesz Najlepsze Filmy Ślubne, reklamowe oraz wszystkie te o których właśnie teraz myślisz.

Wideofilmowaniem zajęliśmy się kilka dobrych lat temu. Od początku Naszym celem było tworzenie czegoś co nie będzie sztampowe, powtarzalne. Plan był jeden "Nasze produkcje muszą się wyróżniać".

Jaki jest idealny film?

To ten z idealnym dźwiękiem, w którym usłyszysz najmniejszy szelest, szloch, powiew wiatru.

To taki w którym każde ujęcie będzie różne od poprzedniego, a obraz będzie tak wyraźny, że poczujesz się jakbyś tam teraz był.

To ten w którym kolor będzie cieszył Wasze oczy i oddawał barwy w idealnie naturalnych odcieniach.

I wreszcie ten, który od początku do końca jest nieprzewidywalny, nasycony emocjami, ten który po zakończonym seansie masz ochotę obejrzeć jeszcze kilka razy.

I takie właśnie są Nasze filmy ślubne, można się w nich zakochać.

Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy kilka kluczowych nagród z dziedziny Filmowania. Od 2016 roku nieprzerwanie jesteśmy uważani za Najlepszego kamerzystę w województwie Świętokrzyskim. Jesteśmy także Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Zaufało nam już kilkuset klientów, a między nimi gwiazdy Kabaretu KSM, teraz pora na Ciebie.

Każdy film to inna historia. A Twoja Historia rozpoczyna się tu i teraz !

1500 zł - 9999 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Reportaż Ślubny

3999 zł - 3999 zł

Każda z par młodych ma inne wymagania, każda z nich chciałaby mieć coś innego, coś swojego i niepowtarzalnego.
Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę, którą można dowolnie konfigurować.
Tylko u Nas płacisz za to czego naprawdę potrzebujesz.
Chce wiedzieć więcej napisz do Nas.

Filmowanie z powietrza (DRON)

700 zł - 1500 zł

Czy można przejść obojętnie obok ujęć z drona?
Piękno miejsca, architektury, jak inaczej ukazać je jak nie z powietrza !

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1500 zł - 1500 zł

Film "Podziękowania dla rodziców"
W cenie otrzymują Państwo od Nas scenariusz filmu, realizację nagrania przez dwóch filmowców, z użyciem drona oraz montaż.
Film powstaje podczas jednego dnia zdjęciowego, a gotowy materiał otrzymują Państwo od Nas w spersonalizowanych pudełkach typu Digipack.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

BM

Beata M

Polecam wszystkim przyszłym parą młodym :) Bardzo profesjonalni i sympatyczni Panowie:) jakoś usług na najwyższym poziomie🎥 jeszcze raz dziękujemy za wspaniały film. Jesteście NAJLEPSI😊

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ŁK

Łukasz K

Najlepsi❤️Profesjonalni🎬Sympatyczni😀

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

10 lat temu założyłem Studio Błysk. Cel był prosty: stworzyć markę, która będzie się wyróżniać ponad wszystko. Dać klientom to czego nie da nikt inny a przy tym czerpać przyjemność z pracy, która jest dla mnie przede wszystkim pasją i frajdą z odkrywania nowych ujęć, poznawania nowych ludzi i miejsc. Przez te wszystkie lata na temat realizacji ślubnych dowiedziałem się wszystkiego. Współpracujemy z największymi agencjami ślubnymi w kraju i za granicą. Wykonujemy filmy dla najbardziej wymagających klientów także tych ze świata show biznesu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta to Film realizowany przez dwóch filmowców w technice DSLR. Pakiet ten, pomimo że nosi nazwę podstawowy, jest pełnowartościowym filmem, wykonanym z Największą starannością i za pomocą profesjonalnych urządzeń. W tej opcji dostajecie Państwo od Nas film główny oraz zwiastun w formie Trailera.

Jaki jest Twój styl?

Jesteśmy jak filmowy Ninja. Staramy się być niewidoczni, niezauważalni, nie chcemy w żaden sposób ingerować w Wasz dzień, tylko po to aby stworzyć super historię pełną emocji i prawdziwych, nieustawionych zachowań. Nasze filmy to przede wszystkim dynamiczne ujęcia i montaż.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Dlaczego krótszy film jest lepszy do dłuższego? Dlatego że krótki film to emocje, spojrzenia, uczucia, miłość, to historia opowiedziana tak, że chcesz obejrzeć jeszcze raz. A ten długi? Nie zawsze więcej wygląda lepiej :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Przez lata Naszej działalności zdobyliśmy kilka kluczowych nagród z dziedziny Filmowania. Od 2016 roku nieprzerawalnie jesteśmy uważani za Najlepszego kamerzystę w województwie Świętokrzyskim. Jesteśmy także Partnerem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Zaufało nam już kilkuset klientów, a między nimi gwiazdy Kabaretu KSM, teraz pora na Ciebie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli pragniesz aby Twój film był wyjątkowy, niepowtarzalny, aby zachwycał i za każdym razem przenosił Cię do dnia Twojego Ślubu to dobrze trafiłeś. Tworzymy historie miłosne, pełne emocji i wzruszeń. Takie filmy gdzie każdy dźwięk, każdy szept i szloch za każdym razem ukaże Ci coś innego, a kolor i niepowtarzalne ujęcia w Twoim filmie będą cieszyć Twoje oczy. Nasz autorski montaż, to styl wypracowany przez lata doświadczeń w produkcjach filmowych. Naśladowców mieliśmy już wielu, ale oryginał jest tylko jeden :) Każdy film to inna historia. A Twoja Historia rozpoczyna się tu i teraz !

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jaki jest idealny film? To ten z idealnym dźwiękiem, w którym usłyszysz najmniejszy szelest, szloch, powiew wiatru. To taki w którym każde ujęcie będzie różne od poprzedniego, a obraz będzie tak wyraźny, że poczujesz się jakbyś tam teraz był. To ten w którym kolor będzie cieszył Wasze oczy i oddawał barwy w idealnie naturalnych odcieniach. I wreszcie ten, który od początku do końca jest nieprzewidywalny, nasycony emocjami, ten który po zakończonym seansie masz ochotę obejrzeć jeszcze kilka razy. I takie właśnie są Nasze filmy ślubne, można się w nich zakochać.

Wolne terminy

Polecani z kategorii fotobudka

Szymon Michoń Usługi Fotograficzne
Szymon Michoń Usługi Fotograficzne Tarnów
(5)
Zobacz profil
Foto-Kasperscy
Foto-Kasperscy Łódź
Zobacz profil
Fotobudka Fundi i napis LOVE
Fotobudka Fundi i napis LOVE Kraków
(5)
Zobacz profil
Szalona Klatka
Szalona Klatka Tarnów
(7)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: