• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje

Iwona Solarz

Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje

Ul. Warsztatowa 5/002, Tarnów

(11)
Pokaż telefon

Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje, to firma powstała z pasji i chęci pracy z ludźmi oraz dawania radości innym. Chcemy aby dzięki nam Twoje wesele było jeszcze bardziej wyjątkowe, dlatego stawiamy na jakość, profesjonalizm i dużo dobrej zabawy :). Nasza fotobudka jest wyposażona w najwyższej jakości sprzęt, co przekłada się na jakoś zdjęć. Mnogość gadżetów, tła do wyboru, personalizacja szablonów, opieka animatora sprawią, że chwile spędzone z nami na długo pozostaną w pamięci:) Działamy dla Ciebie kompleksowo: wynajem fotobudki Tarnów i okolice (do 50 km), ciężki dym - taniec w chmurach, wytwornica baniek, animacje dla dzieci, spersonalizowane upominki dla gości (magnesy/lusterka/przypinki). Mało? A czy wiesz, że jako jedyni na rynku proponujemy wyjątkową i nietuzinkową Księgę Gości? Więcej na ten temat w ofercie:)

450 zł - 1050 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

450 zł - 1050 zł

PAKIETY FOTOBUDKI


• Pakiet Srebrny czas pracy fotobudki 1h cena 450zł (dedykowany dla max 40 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,

• Pakiet Złoty czas pracy fotobudki 2h cena 650zł (dedykowany dla 40 – 80 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,

• Pakiet Diamentowy czas pracy fotobudki 3h cena 850zł (dedykowany dla 80 – 130 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 40 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, księga gości w formie książki 50zł lub 50zł rabatu na księgę gości w formie magnesów, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,


• Pakiet Platynowy czas pracy fotobudki 4h cena 1050zł (dedykowany powyżej 130 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 50 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, księga gości w formie książki GRATIS lub 70zł rabatu na księgę gości w formie magnesów, każda dodatkowa godzina pracy +200zł.,

• Czas pracy fotobudki powyżej 4 h cena ustalana indywidualnie.


OPCJE DODATKOWE:

KSIĘGA GOŚCI formie książki do wklejania zdjęć 100zł
KSIĘGA GOŚCI w formie magnesów 150zł (maksymalna ilość magnesów w księdze gości 80 szt./każda kolejna sztuka płatna dodatkowo 2zł.

ANIMATOR DLA DZIECI 400 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł) - 2,5 godzinne animacje dla max 15 dzieci*, prowadzone przez 2 animatorów, podczas których tańczymy, kręcimy magiczne różności z balonów, robimy tatuaże, bawimy się z chustą animacyjną, puszczamy wielkie bańki, ale przede wszystkim dzieci bawią się kreatywnie - uczestnicząc w warsztatach plastycznych na których samodzielnie robią własne magnesy, lusterka lub przypinki:). Zapewniamy wszelkie potrzebne materiały: stemple, tusze, naklejki, kredki itp., dojazd w cenie do 30 km (powyżej 1 PLN/km),

WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY CIĘŻKIEGO DYMU (pierwszy taniec w chmurach, obszar zadymienia ok 80 m) 450 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł) – usługa obejmuje wynajem, obsługę oraz suchy lód potrzebny do realizacji zlecenia, dojazd w cenie do 30 km (powyżej 1 PLN/km),

WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY BANIEK (czas pracy max 15 minut) 250 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł) - usługa obejmuje wynajem, obsługę oraz specjalistyczny płyn do maszyny potrzebny do realizacji zlecania, dojazd w cenie do 10 km (powyżej 1 PLN/km).

* koszt za każde kolejne dziecko wynosi 10zł

Prowadzimy również sprzedaż spersonalizowanych upominkówi (lusterka kieszonkowe, magnesy, otwieracze z funkcją magnesu przypinki).

Opinie

5

11 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd fotobudki

Ceny

Atmosfera

JB

Justyna B

Dziękujemy, śliczne upominki dla gości wręczone :) polecamy :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Świetna zabawa dla gości na różnego rodzaju imprezach. Nie wiem jak fotobudka to robi ale każdy wychodzi jak milion dolarów. A współpraca z Anowi.fun to czysta przyjemność.

1 rok temu

Źródło: Facebook

KM

Ka M

Cudowne atrakcje i pełen profesjonalizm. Z Anowi.fun organizowaliśmy imprezę taneczną i goście byli zachwyceni. Każdy świetnie się bawił, a śmiechu przy tym było cała masa. Gorąco polecam!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

MS

Mateusz S

Polecam :) Świetna zabawa i pełen profesjonalizm ;)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AL

Aga L

Dziękuję za miłe warsztaty. Pełen profesjonalizm, elastyczność i zrozumienie dla klienta.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Agata W

Warsztaty plastyczne zdecydowanie polecam. Fajna atmosfera, dużo akcesoriów i obecna fotobudka ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

JW

Jola W

Super. Polecam. Właścicielka przemiła. Warsztaty które zorganizowała super, dzieciaki w siudmym niebie. Super polecam

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Anna P

solidna firma !???polecam z całego serca!

1 rok temu

Źródło: Facebook

RP

Renata P

Cudowna właścicielka ?ciepła, serdeczna. gorąco polecam ??

1 rok temu

Źródło: Facebook

SS

Sun S

Świetna zabawa dla gości na różnego rodzaju imprezach. Nie wiem jak fotobudka to robi ale każdy wychodzi jak milion dolarów. A współpraca z Anowi.fun to czysta przyjemność.

1 rok temu

KM

Ka M

Cudowne atrakcje i pełen profesjonalizm. Z Anowi.fun organizowaliśmy imprezę taneczną i goście byli zachwyceni. Każdy świetnie się bawił, a śmiechu przy tym było cała masa. Gorąco polecam!!!

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, bycie częścią tak ważnego wydarzenia i sprawianie, że staje się jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane:)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Przyszedł taki moment w życiu kiedy dojrzałam do tego, aby to co jest moją pasją stało się również moją pracą:).

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od niespełna roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Fotobudka Anowi.fun, to urządzenie wyposażone w wysokiej jakości aparat Canon. W samej fotobudce zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań począwszy od obudowy, po przez wybór lamp czy komputera.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec:) - nerwy, stres i ogrom miłości wypisany na twarzach Państwa Młodych chyba nigdy nie przestanie mnie wzruszać. Dzięki wytwornicy ciężkiego dymu jesteśmy w samym centrum tego wyjątkowego momentu:)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zawsze mieścimy się w ramach czasowych uzgodnionych z Klientami:) Ważne jest, iż niezależnie czy świadczona usługa obejmuje tylko wynajem fotobudki, czy również np. ciężki dym na miejscu jesteśmy rozłożeni zanim pojawią się pierwsi goście:).

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta, to 4 pakiety wynajmu fotobudki - ale, to tylko baza wokół której wraz z Klientami budujemy kompleksowe rozwiązania dobierając pozostałe imprezowe atrakcje.

Jaki jest Twój styl?

Połączenie elegancji z wygodą. Podczas obsługi ślubów najważniejsza jest zasada, że to Panna Młoda ma błyszczeć w tym dniu:), a my jesteśmy w cudownej -ale nadal pracy:)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Współpracują z nami Klienci, dla których bardzo ważna jest jakość oraz kompleksowość oferowanych usług.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Po prostu lubię kiedy goście są otwarci na zabawę i mają duże pokłady energii:)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wspomniana wyżej para i ich niesamowity pierwszy taniec:)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Konkretnymi, otwartymi i uśmiechniętymi .Jednak, jak mawiają nie ma złych Klientów, są tylko tacy, którzy mają wyjątkowe potrzeby - a my lubimy wyzwania:)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy jeden z Gości/Klientów aby przeprosić swoją "drugą połowę" napisał szminką przeprosiny na kartonie, a potem z różą w zębach oraz różnymi gadżetami (i moją pomocą) zrobił sobie sesję zdjęciową przed fotobudką:). Czy przeprosiny zostały przyjęte?;)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Ile kosztuje wynajem fotobudki?:) Odpowiadam: wszystko zależy od wybranego pakietu:)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

To bardziej sposób na życie niż profesja. Inaczej szybko się wypalisz.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najwyższą jakość świadczonych usług, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim świetna atmosfera podczas współpracy:)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Najwyższą jakość oferowanych usług, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim świetna atmosfera podczas współpracy. Po prostu nasza praca jest naszą pasją:)

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeśli cenicie najwyższą jakość, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie a przy tym świetną atmosferę podczas współpracy - to jesteśmy idealni dla Was:)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kompleksowość, najwyższa jakość oraz nietuzinkowe rozwiązania jak wyjątkowa księga gości czy animacje w formie warsztatów plastycznych:)

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Piosenka do której Państwo Młodzi (na jednym z wesel zatańczyli) jako pierwszy taniec zmysłową bachatę.

Kontakt

Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje

website facebook youtube

Ul. Warsztatowa 5/002 33-100 Tarnów

35 km od Bochni

22 km od Brzeska

17 km od Dąbrowy Tarnowskiej

Poniedziałek

08:00 -19:00

Wtorek

08:00 -19:00

Środa

08:00 -19:00

Czwartek

08:00 -19:00

Piątek

08:00 -19:00

Nasze biuro czynne jest pon-pt 8-19 ale ze względu na częste wyjazdy do Klientów prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania. Jeśli godziny otwarcia Ci nie odpowiadają odezwij się do nas a chętnie dopasujemy termin spotkania do Twoich potrzeb:)

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: