Fotobudka do Rozpuku

Asia i Robert

Fotobudka do Rozpuku

Retro-fotobudka to oryginalny sposób na połączenie świetnej fotobudkowej zabawy z unikalnym, drewnianym designem budki. Oferujemy Ci wysokiej jakości zdjęcia, personalizowane gadżety i całą masę zabawy i śmiechu - do rozpuku właśnie!
Chętnie damy się zaprosić na Twoją imprezę :)

350 zł - 1000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

350 zł - 1000 zł

W skład usługi fotobudka wchodzi:
- Księga Gości (do wyboru ponad 60 różnych wzorów)
- nieograniczoną liczbę świetnej jakości zdjęć,
- 2 wydruki po każdej sesji zdjęciowej,
- wybór tła (mamy kilkanaście różnych)
- spersonalizowaną ramkę do zdjęć (bez problemu zrobimy ramkę z Twoim motywem przewodnim, wybraną kolorystyką lub hasłem),
- profesjonalną i radosną opiekę animatorów (w przypadku imprez z zagranicznymi gośćmi też w języku angielskim),
- maksimum gadżetów i przebrań,
- dostęp do galerii online,

Pakiety różną się liczbą godzin zabawy:

FOTOBUDKA
2h/600 zł
każda kolejna godzina: +200 zł

RETRO-FOTOBUDKA
2h/800 zł
każda kolejna godzina: +200 zł

Napis LOVE 350 zł/doba

W PAKIECIE TANIEJ: W przypadku wynajmu retrobudki lub fotobudki i napisu LOVE zniżka 50 zł + druga doba wynajmu napisu LOVE GRATIS

W razie jakichkolwiek pytań piszcie lub dzwońcie - z przyjemnością pomożemy. Chętnie przybędziemy na Waszą uroczystość! :)

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubimy... radość, jaką dajemy fotobudką! W końcu niecodziennie można zobaczyć wujka Stefana przebranego za Indianina, a ciocię Helenkę w złotym kapeluszu z cekinami:) Oboje mają z tego świetną zabawę, bo właśnie o to chodzi w fotobudce. Integruje ona małych i dużych, młodszych i starszych. Wszyscy bawią się i śmieją #doRozpuku:)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Oboje z żoną chcieliśmy prowadzić biznes, który będzie nam i klientom sprawiał frajdę. Lubimy robić zdjęcia, a zarazem dobrze się bawić, tym samym przekuliśmy te dwie pasje w projekt retro-fotobudki. A gdy do tego doda się tak wyjątkowy moment, jak ślub i wesele dwojga kochających się osób, to mamy połączenie wręcz idealne!

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Imprezy fotobudkowe rozpoczęliśmy w maju 2017 roku i od tego czasu mamy przyjemność regularnej współpracy z parami narzeczonych, które zapraszają nas do fotobudkowej zabawy na swoich weselach.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

W retro-fotobudce znajduje się aparat lustrzanka Canon 1300D, zdjęcia drukujemy na drukarce termosublimacyjnej DNP DS-RX1. Oświetlenie zapewniamy profesjonalną lampą studyjną, używaną w zestawie z parasolką fotograficzną, co pozwala nam uzyskać bardzo wysoką (bo studyjną właśnie) jakość zdjęć.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

- Księgę Gości w cenie usługi (mamy ponad 60 różnych wzorów do wyboru); - nieograniczoną liczbę wysokiej jakości zdjęć; - 2 wydruki po każdej sesji zdjęciowej, - wybór tła (mamy kilkanaście różnych) - spersonalizowaną ramkę do zdjęć (bez problemu zrobimy ramkę z Twoim motywem przewodnim, wybraną kolorystyką lub hasłem), - profesjonalną i radosną opiekę animatorów (w przypadku imprez z zagranicznymi gośćmi też w języku angielskim i rosyjskim), - maksimum gadżetów i przebrań (możemy zrobić też spersonalizowane tabliczki z Twoją propozycją hasła :) ) - dostęp do galerii online,

Jaki jest Twój styl?

Fotobudka to zabawa i do niej właśnie zachęcamy, "podkręcając" naszych gości i bawiąc się razem z nami.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

W pełni spersonalizowane podejście do klienta i dbałość o każdy szczegół. W pełni dostosowujemy się do koncepcji Państwa Młodych, jednocześnie podpowiadając rozwiązania, jeżeli jest to oczekiwane.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Bo my naprawdę lubimy naszą fotobudkę i dajemy z siebie zawsze 100%. Chcemy, aby doświadczenie zabawy z retro-fotobudką było unikalne i jednoznacznie pozytywne. Mamy bogatą, spersonalizowaną ofertę oraz nie ukrywamy żadnych kosztów.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza retro-fotobudka jest jedyna w swoim rodzaju: była zrobiona przez naszego znajomego stolarza na specjalne zamówienie, więc drugiej takiej samej na pewno nie znajdziecie :) Do tego oferujemy Księgę Gości w cenie usługi. Dajemy duży wybór teł do robienia zdjęć, a także możliwość zakupu tła, jeżeli Młode Parze zależy na konkretnym wzorze. Personalizujemy nasze gadżety w hasła, w zaproponowane przez Młodych hasła. Osoby, które przyjeżdżają animować zabawę z fotobudką, to jej pasjonaci mający z tego dużo frajdy. Zaproś nas na swoją imprezę i zobacz nas w akcji :)

Polecani z kategorii fotobudka

NiepowtarzalnyDzień.pl
NiepowtarzalnyDzień.pl Warszawa
(14)
Zobacz profil
GRZYBOWSKI WEDDING
GRZYBOWSKI WEDDING Warszawa
(8)
Zobacz profil
FotoAkuku
FotoAkuku Warszawa
Zobacz profil
alelustro.pl
alelustro.pl Warszawa
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: