Foto&Wood

Anita Broniek-Radomska

Foto&Wood

(1)

O nas

Zachowaj wspomnienia z najważniejszych wydarzeń. Elegancka fotobudka o niebanalnym wyglądzie to idealna atrakcja podczas Twojego wesela, przyjęcia urodzinowego czy eventu firmowego.

W naszej ofercie znajdziesz dwie opcje wynajmu do wyboru – fotobudka w eleganckiej czerni lub z opcją drewnianej zabudowy, która wpisze się idealnie w plener, ale nie tylko.

Stworzyliśmy również z drewna duży podświetlany napis MIŁOŚĆ, który może stać się dekoracją również i Twojego przyjęcia weselnego.

Jesteśmy z Tarnowa, ale chętnie obsługujemy również klientów z innych miejscowości.

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 1500 zł

Oferta - Foto&Wood

Fotobudka

600 zł - 1500 zł

Uchwyć radosne chwile, zintegruj uczestników spotkania i otrzymaj pamiątkę, a to wszystko zaledwie w kilka sekund!
Fotobudka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt co zapewni świetną jakość zdjęć. Czarny i nowoczesny design pięknie prezentuje się podczas przyjęć. Fotobudka posiada podświetlaną krawędź (możliwość wyboru koloru lub wyłączenia) oraz uchylny korpus, który ułatwia fotografowanie dzieci oraz wysokich osób .

Wybierz spośród dostępnych pakietów ten, który najbardziej Ci odpowiada:

- black (2 godz., 3godz.,4 godz.) - szeroki wybór teł fotograficznych, personalizowanych szablonów wydruku oraz rekwizytów do zdjęć. Księga Gości, zdjęcia na drewnianym pendrive i galeria internetowa na hasło. Zapewniamy wszystko co niezbędne: pisaki, naklejki oraz podklejki do zdjęć.

- rustykalny (4 godz.) - fotobudka umieszczona w drewnianej zabudowie, która jest jednocześnie tłem zdjęć. Idealna w plener, ale nie tylko! Zabudowa fotobudki została wykonana przez nas z drewna z dbałością o najmniejszy detal. Wymiary pozwalają na swobodne zdjęcie 6 osób (a nawet i 10!)... W pakiecie oczywiście jest personalizowana Księga Gości z akcesoriami, szablon wydruku, mnóstwo gadżetów i wszystko inne co niezbędne do świetnej zabawy.

Posiadamy w swojej ofercie również duży podświetlany drewniany napis MIŁOŚĆ (1,2m x 5m). Piękny, ręcznie przez nas wykonany i bezpieczny. Idealny do dekoracji i jako tło do sesji zdjęciowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty :)

Opinie - Foto&Wood

5

1 opinia

Dodaj opinię

JK

Justyna K

Polecam serdecznie! Goście weselni chętnie korzystali, i ten rustykalny klimat... ;-)

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jest to obecnie mój drugi sezon.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferujemy cztery pakiety wynajmu fotobudki w zależności od potrzeb klienta oraz posiadamy na wynajem piękny drewniany podświetlany napis MIŁOŚĆ.

Kontakt - Foto&Wood

Foto&Wood

Tarnów

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: