Fotobudka Fotomobile

Jarosław Leszczyszyn

Fotobudka Fotomobile

(3)
Pokaż telefon

Planujesz wesele i szukasz pomysłu na uatrakcyjnienie wydarzenia? Mamy dla Ciebie super atrakcję – Fotobudka od Fotomobile! Gwarantujemy profesjonalizm i udaną zabawę!!! Posiadamy najnowsze modele Fotobudki z uchylnym korpusem dzięki któremu możemy dostosować kadr dla dorosłych lub dzieci przed każdym zdjęciem! Najlepsza jakość wydruku zdjęć, galeria internetowa zabezpieczona hasłem. W naszej ponadto ofercie znajdziesz kilkanaście teł do wyboru, personalizację szablonu zdjęć, mnóstwo gadżetów dopasowanych do okazji i wiele tabliczek z autorskimi tekstami. Z nami nie ma nudy!!!
Działamy na ternie całego województwa Dolnośląskiego oraz miast ościennych, możemy dojechać również w to miejsce które wskażesz. Do zobaczenia:)

500 zł - 1100 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

500 zł - 1100 zł

Najlepsza fotobudka na Wasze przyjęcie!!! Szukasz sprawdzonej atrakcji, profesjonalnego podejścia oraz maksimum zadowolenia? Z naszym zaangażowaniem Wasza uroczystość będzie pięknym wspomnieniem. Zrealizowaliśmy wiele dużych i małych uroczystości z zawsze z pozytywnymi opiniami. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Nielimitowana ilość zdjęć, wyselekcjonowane i czyste gadżety, miła i profesjonalna obsługa oraz zawsze uśmiechy na twarzy. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej, satysfakcja gwarantowana!!! Działamy na terenie całej Polski. Fotobudka od Fotomobile = Najlepiej!

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

OG

Ol G

Pełen profesjonalizm, świetna zabawa dla gości. Wszystko zgodne z ustaleniami, bardzo dużo gadżetów do zdjęć, przemiły i stały kontakt. Serdecznie polecam

4 tygodnie temu

Źródło: Facebook

PK

Paulina K

Pan Jarek jest rewelacyjnym człowiekiem! Zabawa była przednia, a goście zadowoleni. Życzyłabym sobie, aby w firmach usługowych pracowali tylko tacy życzliwi ludzie! Panie Jarku jeszcze raz dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy. Pozdrawiamy!

4 tygodnie temu

Źródło: Facebook

Ola Ż

Profesjonalna obsługa !!! Zero problemów Świetna pamiątka na całe życie a przy tym rewelacyjna zabawa i kupa śmiechu ��� Gorąco polecam !!!!! ;)))�� Mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się zobaczymy �

4 tygodnie temu

Źródło: Facebook

Wolne terminy

Kontakt

Fotobudka Fotomobile

Wrocław

64 km od Lubinia

43 km od Świdnicy

Inspiracje ślubne

Znajdź fotobudkę w Twoim województwie