Fotobudka Patrycja Paczyńska

Patrycja Paczyńska

Fotobudka Patrycja Paczyńska

Sikorskiego 11D/8, Chojnów

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Cześć! Mam na imię Patrycja i oferuję wynajem Fotobudki na wesela ale również inne przyjęcia okolicznościowe, a także imprezy plenerowe (festyny, pikniki itp).
W ofercie księgi gości do wklejania zdjęć, pendrivy ze wszystkimi Waszymi zdjęciami, dużo ciekawych gadżetów, tła fotograficzne do wyboru, personalizacja ramki do zdjęć. Obsługa Fotobudki przez cały czas wynajmu. Dojazd do 50km gratis.

PRZEDZIAŁ CENOWY

600 zł - 1150 zł

Oferta - Fotobudka Patrycja Paczyńska

Fotobudka

600 zł - 1150 zł

Opinie - Fotobudka Patrycja Paczyńska

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

To jest dopiero mój początek współpracy z Parami Młodymi, ale już wiem, że jest to coś co sprawia wiele satysfakcji ! Móc uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę, że moja oferta wyróżnia się dużą elastycznością. Chętnie realizuje ciekawe pomysły Par Młodych. Bardzo chętnie pomogę Wam sprawić aby z tego pięknego dnia pozostało dla Was jak najwięcej wspomnień w postaci zdjęć.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Myślę, że większe wyzwania są jeszcze przede mną ;)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej do tej pory Pary Młode pytały o liczbę zdjęć, które jednorazowo drukowane są przez Fotobudkę, oraz o limit zdjęć które mogą wykonać ich goście podczas wesela. Limitu zdjęć oczywiście NIE MA. Przez cały czas kiedy jestem z Fotobudką na weselu możecie robić tyle zdjęć ile zechcecie. Jeśli chodzi o wygląd już wydrukowanego zdjęcia to wszystko jest do ustalenia. Może to być pasek z 3 a nawet 4 zdjęciami, a może to być jedno większe zdjęcie lub dwa. Wszystko zależy od waszych preferencji. Takie szczegóły ustalamy odpowiednio wcześniej i wysyłam szablon do zaakceptowania.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moja podstawowa oferta zawiera wynajem Fotobudki wraz z obsługą asystenta na 2h. Możliwość wyboru tła fotograficznego spośród kilku dostępnych, personalizacja ramki zdjęć, zabawne oraz eleganckie gadżety.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Z doświadczenia wiem, że dużo Par Młodych rezerwuje terminy z conajmniej rocznym wyprzedzeniem. Jeśli jednak pomysł z wynajęciem Fotobudki wpadnie Wam do głowy miesiąc, dwa tygodnie czy nawet tydzień przed weselem - dzwońcie śmiało ! Jeśli termin nie będzie zajęty dołożę wszelkich starań żeby móc pojawić się na Waszym weselu :)

Ile czasu trwa przeważnie wykonanie Twojej usługi?

Wszystko zależy od tego ile godzin Pary Młode chcą mieć Fotobudkę na swoim weselu. Zazwyczaj są to 3h świetnej zabawy przy Fotobudce :) Pojawiam się na miejscu oczywiście odpowiednio wcześniej, żeby móc przygotować sprzęt dla Was :)

Czy do realizacji usługi miejsce musi spełniać jakieś wymagania techniczne?

Są dwa wymagania: dostęp do energii elektrycznej oraz wystarczająco miejsca żeby 1,5m od Fotobudki ustawić tło.

Co jest największą zaletą Twojej atrakcji?

Świetnej jakości zdjęcia, możliwość personalizacji ramki do zdjęć. Jestem bardzo elastyczna pod tym względem, wszystkie pomysły staram się zrealizować :) Mam również kilka świetnych teł fotograficznych do wyboru -wszystkie przedstawiam Parom Młodym odpowiednio wcześniej, aby mogli wybrać to, które najbardziej im odpowiada.

Jaki wariant Twojej oferty jest najchętniej wybierany przez Młode Pary?

Pary Młode chętnie korzystają z wariantu zawierającego Księgę Gości do wklejania zdjęć przez ich bliskich.

Wolne terminy

Kontakt - Fotobudka Patrycja Paczyńska

Fotobudka Patrycja Paczyńska

facebook

Sikorskiego 11D/8 59-225 Chojnów

76 km od Wrocławia

20 km od Legnicy

24 km od Lubinia

62 km od Wałbrzycha

44 km od Jeleniej Góry

57 km od Zgorzelca

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Chojnów: