FOTOLUSTRO Reflection

FOTOLUSTRO Reflection

(4)

O nas

Firma Reflection zajmuje się wynajmem 60-calowego fotolustra. Zaskocz swoich gości rewelacyjną atrakcją, która będzie niesamowitą pamiątką dla Was, Młodej Pary jak i dla waszych gości. Selfie Mirror to bardzo nowoczesna i niesamowicie elegancka wersja fotobudki. Niesamowite zdjęcia z fotolustra będą rewelacyjną pamiątką na lata. Dotykowe zwierciadło, srebrna rama LED, srebrne słupki, czerwony dywan oraz dmuchana biała ścianka LED wprowadzą do Waszego cudownego dnia magiczną atmosferę.

Opinie - FOTOLUSTRO Reflection

5

4 opinie

Dodaj opinię

ED

Edyta D

Wspaniała zabawa na każde wesele. Szczególnie dziękujemy obsłudze, która nie tylko świetnie wykonywała swoją pracę, ale dzięki życzliwemu podejściu do gości weselnych (zwłaszcza dzieci), sprawiła, że wręcz toniemy w pamiątkowych zdjęciach 😁 Polecamy serdecznie!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Barbara Ż

Nie sądziliśmy, że pozowanie do zdjęć przed lustrem może sprawić tyle zabawy :) Goście świetnie się bawili! Dużo przeróżnych gadżetów, obsługa na najwyższym poziomie, wszystko sprawnie i bezproblemowo :) Gorąco polecamy! :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

EL

Edyta L

Reflection-Fotolustro, sprawdziło się super jako atrakcja dla gości, kiedy my wymkneliśmy się na sesję ☺️ Goście bardzo zadowoleni, chwalili atrakcję i fantastyczną obsługę. Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy! 🙂

2 lata temu

Źródło: Facebook

MW

Martyna W

Mnóstwo gadżetów, było w czym wybierać :) profesjonalna obsługa. Polecam! 😁

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - FOTOLUSTRO Reflection

FOTOLUSTRO Reflection

Bielsko-Biała

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: