Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

Daniel Szczepanik

Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

Złota Podkowa 1, Kraków

(53)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Wykonujemy filmy ślubne w formie reportażu oraz ich skróty (teledyski). Nasze prace na kanale Youtube to tylko niewielka część z wszystkich imprez, które mieliśmy przyjemność nagrywać. Często trailery filmów są dla nas najlepszą zabawą i zwiastuny dodajemy na nasz kanał, żeby zaspokoić pierwsze pragnienia zobaczenia filmowanej uroczystości. Pracujemy w różnych stylach, tworzymy filmy romantyczne, dynamiczne, artystyczne oraz plenerowe. Wyzwalamy te emocje i uczucia, na których Państwu najbardziej zależy i ukazujemy je w filmach, w każdym zostawiamy cząstkę siebie i staramy się odwzorować emocje towarzyszące podczas tych niezwykłych dni.

Sprawdź dostępność terminu telefonicznie : +48 727 955 999 lub wchodząc na stronę www.krakowskagrupaslubna.pl


Inne usługi ślubne:
wynajem samochodów do ślubu (Białe Mercedesy C CLS E V 2019 Ford Mustang Chevrolet Camaro Audi A5 Arteon BMW X5)- www.wynajemdoslubu.pl
wynajem fotobudek - www.krakowskafotobudka.pl

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 7600 zł

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023

Oferta - Krakowska Grupa Ślubna

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

800 zł - 1100 zł

Wykonujemy ujęcia w wybranym przez Państwa miejscu według Państwa planu, a następnie zajmujemy się postprodukcją i w efekcie otrzymują Państwo film z podziękowaniami dla rodziców.

Filmowanie z powietrza (DRON)

600 zł - 800 zł

Trzeci operator drona jest dostępny w określonych pakietach w ofercie.

Fotobudka

500 zł - 1100 zł

www.krakowskafotobudka.pl

Reportaż Ślubny

2900 zł - 6000 zł

www.krakowskagrupaslubna.pl

Oferta promocyjna (obowiązuje na terminy poza sezonem w inne dni niż sobota.) Zapytaj o swój termin.

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut 2899zł

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut + plener w inny dzień lub dron 3599zł

Film dwóch operatorów od przygotowań do oczepin Długi film + trailer do 5 minut + plener w inny dzień oraz dron 4299zł

cena zawiera:

-dwóch operatorów kamer w jakości 4K

-profesjonalna obróbka i montaż materiału, wraz z korekcją koloru

-3-4 minutowy trailer filmu - skrót uroczystości w formie teledysku -45 minutowy film z uroczystości

-film na pendrive dla Pary Młodej

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

3000 zł - 6000 zł

www.krakowskagrupaslubna.pl

Opinie - Krakowska Grupa Ślubna

4.89

53 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

AP

Anna P

Krakowska Grupa Ślubna to profesjonaliści, których polecam z czystym sumieniem :) film i teledysk zostały pięknie opracowane i wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Współpraca z panami kamerzystami była bardzo miła :) polecam!

3 miesiące temu

OS

Oliwia S

Razem z mężem z całego serca polecamy cały zespół Pana Daniela. Kamerzyści uchwycili magiczne chwile naszego ślubu. Ich umiejętności , kreatywność i profesjonalizm są nieocenione. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym, a film ślubny stał się dla nas niezapomnianą pamiątką. To nie zwykły film, a dzieło sztuki, które będzie towarzyszyć Nam przez lata. Gorąco polecamy wszystkim tym którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem kamerzysty na ten wyjątkowy dzień !

5 miesięcy temu

AP

Agata P

Szczerze polecam Krakowską Grupę Ślubną do upamiętnienia tego najpiękniejszego dnia! Pełen profesjonalizm, w trakcie wesela nawet nie wyczuliśmy, że kamerzysta kręci się koło nas, zero skrępowania. Filmy wyszły super!! No i też co ważne, jest bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny, jak i e-mailem.

8 miesięcy temu

PS

Przemysław S

Bardzo profesjonalne wykonanie, praca na bardzo dobrym sprzęcie oraz dobrze zorganizowany zespół operatorów kamery. Montaż również został wykonany na poziomie zadowalającym. Pan Daniel uwzględniał wszystkie nasze uwagi oraz zrealizował zlecenie przy pełnej współpracy z nami - nowożeńcami - przez co nie mieliśmy poczucia pracy "na taśmie produkcyjnej" tylko zindywidualizowanego podejścia do klienta. Dodatkowo warto wskazać, iż również kontakt posprzedażowy jest w naszej ocenie zadowalający - co jest bardzo ważne przy wyborze wykonawcy jakiejkolwiek usługi, gdyż świadczy o tym, że nawet jeśli pobierze pieniądze i de facto zakończy usługę, dalej podchodzi do klienta z pełnym profesjonalizmem. Odnosząc się do terminu realizacji zlecenia - standardowy. Tj. film po ślubie nie był ani szybko ani wolno. Wszystko w umówionych terminach :) Z powyższych względów warto skorzystać z usług Pana Daniela i jego ekipy :)

8 miesięcy temu

S

Sebastian

Chociaż pogoda na naszym ślubie nie była najlepsza, firma filmująca była wspaniała! Pomogli nam zachować urok tego dnia, nawet pomimo deszczu. Ich profesjonalizm i zaangażowanie były bezbłędne, a film przekroczył nasze oczekiwania. Dzięki nim mamy piękną pamiątkę, pomimo nieudanej pogody. Polecam wszystkim!!

9 miesięcy temu

O

Oliwia

Dziekujemy za super pamiątkę!!!

9 miesięcy temu

BG

Bartłomiej G

Dziękujemy za uchwycenie emocji... i niezapomnianych wspomnień, do których na pewno będziemy często wracać, oglądając film :) Polecamy Krakowską Grupę Ślubną!

9 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od trzech lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Na każdy termin mamy dostępną dwukrotność zespołu, czyli nie ma mośliwości, że Twoje wesele nie zostanie obsłużone.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Obsługa wesela ze służbami specjalnymi i nagranie filmu tak, żeby dwunastu wyznaczonych osób nie było w ogóle w filmie jednocześnie bez stosowania 'czarnych pasków' na oczach osób wyznaczonych.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy macie wolny termin (..)? Niestety nie.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przez lata pracy pary młode nauczyły nas czego oczekuje się od operatorów na weselu, stąd podstawowa oferta zawiera filmowanie przez dwóch operatorów od przygotowań w domu, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin do oczepin na sali włącznie. Otrzymują Państwo dwa filmy- jeden to klasyczny reportaż z wydarzenia (ok. 45min), drugi to trailer(teledysk) z wesela (2-5min).

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

2 lata przed weselem daje najwięcej możliwości swobody w doborze terminu.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Teledyski z tematycznym wplataniem tożsamości pary młodej.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

Urozmaica to film oraz teledysk, natomiast można zrobić dodatkowe ujęcia plenerowe przed salą. Wszystko zależy od tego co jest wygodne dla pary młodej. Wychodzimy z założenia, że młode pary powinny przeżyć swój dzień tak jak chcą, a film to tylko efekt uboczny, tego że zostaliśmy zatrudnieni. Pamiątka, ale bez zbędnego ustawiania ujęć pod film. To jest reportaż i niech nim pozostanie.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Tak.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Jest on zależny od ilości pracy w danym sezonie. W umowie mamy napisane, że na pewno do 180dni oddamy gotowe filmy, w praktyce od 2 tygodni do 5 miesięcy filmy są gotowe. Oczywiście czas oczekiwania to nie jest czas pracy nad filmem danej pary młodej tylko wynika on z kolejki zleceń do montażu, która nasila się w szczycie sezonu. Sezon jest od kwietnia do listopada, dlatego w marcu kończymy ostatnie filmy z zeszłego roku i w kwietniu rozpoczynamy z czystą kartą montaże. Dlatego największa szansa na otrzymanie filmu szybko jest na początku sezonu, kiedy kolejka jest najkrótsza.

Kontakt - Krakowska Grupa Ślubna

Krakowska Grupa Ślubna - Profesjonalny Film Dwóch Operatorów

website facebook youtube Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 6472568449

Złota Podkowa 1 31-352 Kraków

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: