Premium Fotobox

Anna

Premium Fotobox

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy.
Premium Fotobox przedstawia propozycję adresowaną do wszystkich, którzy stawiają na oryginalność, pomysłowość i dobrą zabawę.

www.premiumfotobox.pl

Naszą ofertę stanowi wynajem prostej w obsłudze i atrakcyjna wizualnie fotokabiny, która uatrakcyjni każdą imprezę. Jest to jedyna w swoim rodzaju propozycja, która pozwoli Państwu i Państwa gościom stworzyć niesamowite zdjęcia, które na zawsze pozostaną najcenniejszą pamiątką. W fotokabinie znajdą Państwo mnóstwo radości, za sprawą multum ciekawych gadżetów, które wykorzystać można do stworzenia niecodziennych fotek. Korzystając z fotobudki, mają Państwo możliwość uzyskania nieograniczonej liczby zdjęć. Limitem jest wyłącznie Wasza kreatywność i siły do dalszej zabawy!

699 zł - 1199 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fotobudka

699 zł - 1199 zł

Premium Fotobox to fotobudki oferujące najwyższą jakość usług.

Zdjęcia wykonane w naszych fotobudkach charakteryzują się doskonałą ostrością a odbitki wieloletnią trwałością kolorów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i oferta wynajmu fotobudki dostosowana jest do Państwa życzeń. Zdjęcia z fotobudki są bezpłatnie personalizowane według życzenia klienta.

Cyfrowe kopie wszystkich zdjęć z fotobudki można pobrać z galerii na stronie a klient otrzymuje je na pendrive. Nieodzownym elementem zdjęć z fotobudki są śmieszne akcesoria. Fotobudki Premium Fotobox oferują duży wybór akcesoriów do zdjęć a także zapewniają opiekę asystenta czuwającego nad Państwa zabawą. Nasza aplikacja w pełni zintegrowana z fotobudką umożliwia gościom udostępnianie zdjęc z fotobudki na żywo na portalach społecznościowych.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nasze fotobudki są wyposażone w najlepszy sprzęt (Canon, Mitsubishi Electric). Wydruki zdjęć otrzymują Państwo na profesjonalnym papierze fotograficznym (Mitsubishi). Podczas każdego wynajmu fotobudki asystent czuwa nad prawidłowym przebiegiem obsługi. Akcesoria do urozmaicenia sesji zdjęciowych oraz pendrive są zawsze wliczone w cenę wynajmu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Fotobudki Premium Fotobox to przenośne, samoobsługowe kabiny służące do urozmaicenia i zwiększenia atrakcyjności Państwa imprezy. Nasze fotobudki mają owalny kształt i umożliwiają uczestnikom imprezy (do 5 osób jednorazowo) na wykonywanie zdjęć znajdując się wewnątrz kabiny.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Świadczymy usługi najwyższej jakości. Nasze fotobudki są wyposażone w najlepszy sprzęt (Canon, Mitsubishi Electric). Wydruki zdjęć otrzymują Państwo na profesjonalnym papierze fotograficznym (Mitsubishi). Podczas każdego wynajmu fotobudki asystent czuwa nad prawidłowym przebiegiem obsługi.

Kontakt

Premium Fotobox

Lublin

Polecani z kategorii fotobudka

GRZYBOWSKI WEDDING
GRZYBOWSKI WEDDING Warszawa
(8)
Zobacz profil
Szczygielski Creativ Studio
Szczygielski Creativ Studio Kielce
Zobacz profil
MS Rzepeccy fotografia
MS Rzepeccy fotografia Lublin
(9)
Zobacz profil
artcreo.com fotografia ślubna na maxa
artcreo.com fotografia ślubna na maxa Lublin
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: