Szczygielski Creativ Studio

Łukasz Szczygielski

Szczygielski Creativ Studio

O nas

Witajcie. Jeśli do nas trafiliście i czytacie te klika słów to już jesteśmy z tego dumni. Cieszymy się, że chcecie poświęcić chwilę na obejrzenie naszych prac. Jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziecie tutaj informacji na których Wam zależy, walcie do nas śmiało. Postaramy się pomóc.

Z pozdrowieniami team Szczygielski Creative Studio

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 10000 zł

Oferta - Szczygielski Creativ Studio

Film ślubny

3900 zł - 8000 zł

Robimy dla Was filmy od 20 min do 60. Oferta z racji tego, iż mamy świadomość tego jak różne są Wasze potrzeby jest bardzo rozbudowana. Napiszcie do nas czego potrzebujecie, czego oczekujecie a my skroimy dla Was najbardziej odpowiednią opcję.

Fotobudka

750 zł - 750 zł

Nasza fotobudka to zaiste szalona budka. Robimy to inaczej niż wszyscy. Mamy na to swój patent. Jeśli chcecie go poznać - zapraszamy.

Pakiet: Reportaż + Plener

3900 zł - 3900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3900 zł - 3900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Reportaż ślubny

2900 zł - 2900 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html

Opinie - Szczygielski Creativ Studio

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Sam startowałem w 2009r. Zatem w tym roku będę obchodził okrągłą 10 rocznicę pracy z Wami. Przez ten czas przewinęło się przed moim obiektywem ok 250 par młodych. Od 5 lat powiększyłem firmę i teraz mamy cały team. Jest nas 5 w zespole. Czworo z nas pracuje z Wami w terenie, natomiast "piątego" rzadko kto ma okazję poznać, gdyż siedzi przyklejony do monitora i montuje Wam filmy ;)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Z naszą ofertą możecie zapoznać się na stronie www.lukaszszczygielski.pl/oferta.html Zajmujemy się fotografią i filmowaniem. Mamy w ofercie nietypową szaloną budkę, prezentacje ze zdjęć, podziękowania dla rodziców, wydruki zdjęć. Mamy w zespole dwóch fotografów. trzech filmowców , dwóch montażystów. Zastanawiacie się jak 2 ( fotografów ) + 3 ( filmowców ) + 2 montażystów dało łącznie 5 osób ? Już mówię. Część z nas ma wymienne funkcje w zależności od potrzeb. Są zlecenia które wymagają 2 fotografów i 2 filmowców . Są zlecenia gdzie wystarczy 1 fotografów i dwóch lub trzech filmowców. A czasami jest już kosmicznie kiedy jest 1 fotograf i np 4 operatorów. I to wszystko dla Was możemy zrealizować.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Myślę, że najlepszą odpowiedzią będzie jednak to że wychowałem się na fotografii analogowej. zakochałem się w niej. Wtedy ważne było to aby myśleć o kadrze, świetle i emocjach. I na tym bazujemy całą ekipą. Dodajemy czasami od siebie pewną nutkę szaleństwa, ale staramy się też mocno tonować. Przede wszystkim opierając to na klasyce jesli chodzi o ujęcia, światło, kadry. Powód jest jeden. Uważamy, że klasyka zawsze była i będzie ponadczasowa. Nie chcemy, aby wyfajerwerkowany film zrobił na Was piorunujące wrażenie przy pierwszym i drugim oglądaniu a z każdym kolejnym emocje, żeby słabnęły. Chcemy, aby nasz film z każdym oglądaniem przynosił Wam nowe emocje , nowe doznania.

Kontakt - Szczygielski Creativ Studio

Szczygielski Creativ Studio

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kielce

Poniedziałek

13:00 -20:00

Wtorek

08:00 -20:00

Środa

09:00 -20:00

Czwartek

08:00 -20:00

Piątek

09:00 -18:00

Sobota

07:00 -12:00

Nasza praca jest bardzo specyficzna. I choć sporą część godzin spędzamy przed komputerem to też równie często jesteśmy poza biurem pracując z Wami w terenie. Dlatego też bardzo często dopasowywujemy godziny pracy tak, aby dla obu stron było to dogodne. Dlatego podaliśmy je Wam orientacyjnie.

Zobacz fotobudki w Twoim województwie:

Zobacz fotobudki w pobliżu: