zakochaniwobiektywie.pl - filmy i fotografia ślubna
zakochaniwobiektywie.pl - filmy i fotografia ślubna Warszawa
(16)
Zobacz profil
fotosikorski.com        fotografia i film
fotosikorski.com fotografia i film Milanówek
(80)
Zobacz profil
KreatorzyFotografii
KreatorzyFotografii Gdańsk
(16)
Zobacz profil
Party Vision
Party Vision Warszawa
Zobacz profil
Weselnecentrum.pl

Weselnecentrum.pl

(4)

O nas

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 850 zł

Oferta - Weselnecentrum.pl

Fotobudka

500 zł - 850 zł

foto-budka, 2h (500 zł), 4h (700zł), 6h (850 zł)

Opinie - Weselnecentrum.pl

1

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd fotobudki

Ceny

Atmosfera

DP

Damian P

NIE POLECAM !!! FIRMA NIE WYWIĄZUJE SIĘ Z UMOWY!!! Wesele mieliśmy 15 lipca 2023, film przekazali dopiero w lutym 2024, księgi gości nie oddali do dziś. Zdjęcia wysłali nieobrobione tak jak zrzucone z aparatów. Ciągle wymówki Pana Macieja o chorobie, urlopie, braku czasu.

1 miesiąc temu

WB

Wojciech B

Zdecydowanie NIE POLECAMY firmy weselnecentrum.pl Pan Maciej W i przestrzegamy wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy. Nie mamy do dzisiaj fotoksiążek ze ślubu, które były uzgodnione i zapłacone. Wieczne tłumaczenia telefoniczne Pana Macieja przez półtora roku że już kończy ale jest właśnie chory, dzieci chore, jest na wakacjach, na feriach, jest zarobiony i nie miał czasu, złapał grypę, itp. Cała lista sms do kolekcji. Do dzisiaj fotoksiążek nie ma. Dron miał być na weselu i też go nie było. A tak byliśmy namawiani na tego drona. Fotolustro było zapłacone ale przyjechało dopiero po północy jak większość gości już wychodziła. Kilka osób zdążyło skorzystać. Na uroczystość ślubu Panowie się oczywiście spóźnili i więc była tylko krótka sesja zdjęciowa w plenerze. Ślub był w Hotelu Trylogia w Zielonce, gdzie są wspaniałe ogrody i można było zrobić więcej fajnych ujęć. Film z wesela po wielu telefonach ponaglających otrzymaliśmy po 7 miesiącach. Włączyliśmy film i ku naszemu zdziwieniu są ujęcia z drona. Młoda Para i goście to nie nasi goście nie My jesteśmy na tym filmie. Totalne oszustwo. Żona nie chciała dalej oglądać filmu. Popłakała się. Nikt się z nami nie skontaktował w odnośnie wyboru muzyki do filmu, co chcieli byśmy. Cały film to totalna amatorka. Nie daliśmy nikomu ze znajomych do oglądania. Zadzwoniliśmy żeby poprawił film ale było już za późno i nie można było poprawić filmu. Domagaliśmy się zwrotu wpłaconych środków ale prośby pozostawały bez odpowiedzi. Nie sprawdzaliśmy legalności firmy weselnecentrum.pl Ale jak sprawdziliśmy w urzędzie to się okazało że firma nie istnieje. A Panowie robią wszystko na czarno nie płacąc podatków. Pan Maciej to nawet potwierdził. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH! ZDECYDOWANIE NIE POLECAMY. Jeśli chcecie mieć fajną pamiątkę, to naprawdę, wybierzcie inna firmę. Zaoszczędzicie sobie nerwów i zdrowia.

3 miesiące temu

DP

Dominika P

Nie polecam! Pan Maciej W. Popsuł nam tak film, że chce mi się płakać. Wygląda jakby nie miał jakiejkolwiek wiedzy o podstawowych parametrach kamery. Najważniejsza pamiątka. Dodatkowo, śmiało mogę nazwać go oszustem, ponieważ posługiwał się nie swoimi pracami, gdy mi je podsylal oraz nie swoim cennikiem. Całą historie śmiało można znaleźć na fb wpisując jego nazwę.

1 rok temu

AM

Anna M

Zdecydowanie NIE POLECAM firmy Weselne Centrum. Zamówiliśmy z narzeczonym fotolustro z obsługa animatora. Strasznie się cieszyłam z tej atrakcji, piękna pamiątka dla nas. Na ten sam dzień zamówiliśmy projektor z tłem, laptopem i obsługą. przyjechali spóźnieni 3 godziny, nieszczęśliwy wypadek. Ok, zdarza się. Fotolustro: Z racji tego, ze przyjechał Pan później niż się deklarował szybko rozłożył sprzęt, podłączył do zasilania i poszedł. Ta sama osoba miała obsługiwać projektor. Nie potrafił sobie z nim poradzić. Tło trzeba było sklejać na taśmę, bo było rozwalone. Pan obsługujący sprzęt nie potrafił nic zrobić. Jakby nie pomoc świadka (on zajął się obsługą laptopa) oraz kamerzysty i orkiestry, którzy użyczyli nagłośnienie odpowiednie kable itp filmu na podziękowania by nie było. W między czasie ludzie podchodzili do fotolustra by zrobić zdjęcia. Niestety, było podłączone do prądu, wyświetlało się coś, ale aplikacja (nie mam pojęcia co) nie zostało włączone. Efektem tego był ekran gotowy do pracy, który nie reagował na nic. Byłam wściekła na firmę i osobę, która to obsługiwała. Animator miał być ciagle przy sprzęcie i pomagać ludziom w obsłudze. Niestety, większość czasu go nie było… Mało tego. Poprosiłam, ze jak będzie gotowy to żeby dał znać orkiestrze żeby goście wiedzieli. Miało być podłużne zdjecie z tłem i naszymi imionami, data dla każdego dojścia. Zdjęcia były w formacie zwykłego zdjęcia (chyba 10x15), maksymalnie 3 odbitki, napis czcionka arial koloru białego (nie było go widać…) i zamiast Radek było napisane RDEK. Napisałam reklamacje do firmy. Niestety 3 dzień czekam na obsługę. Jeśli chciecie mieć fajna pamiątkę to naprawdę, wybierzcie inna firmę.

1 rok temu

Kontakt - Weselnecentrum.pl

Weselnecentrum.pl

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa

Polecani z kategorii fotobudka

Fotobudka Foto Czill
Fotobudka Foto Czill Warszawa
Zobacz profil
MinisterstwoWesela.pl
MinisterstwoWesela.pl Warszawa
Zobacz profil
Amerykański HIT S3LFIE - Video Selfie 360
Amerykański HIT S3LFIE - Video Selfie 360 Warszawa
(1)
Zobacz profil
Radosna Fotobudka - wesela, urodziny, imprezy firmowe
Radosna Fotobudka - wesela, urodziny, imprezy firmowe Warszawa
Zobacz profil

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: