Wedding ZONEI | Film&Photo

Patryk

Wedding ZONEI | Film&Photo

Makoszowska 24b, Zabrze

O nas

▶ „Każda historia jest piękna, Wasza powinna być wyjątkowa" ◀
To motto towarzyszy nam niezmiennie od kilku lat w naszej codziennej pracy!
Zacznijmy jednak od początku… 💕

Cześć!
Trafiając na tę stronę, stoisz przed wyborem idealnego fotografa oraz operatora na swoje jedyne i niepowtarzalne wesele.
Oto właśnie jesteśmy! 📸

Niestety skromność nie jest naszą mocną stroną, ale o tym później 😄
Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych i ambitnych ludzi. Uwielbiamy wyzwania! Zrealizujemy każdy pomysł, który wpadnie Wam do głowy, co więcej, postaramy się to zrobić tak, by przejść Wasze najśmielsze oczekiwania. Z nami nie będziecie się nudzić. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z Wami, dlatego najpierw się poznajemy i zawiązujemy nić przyjaźni, a później tworzymy prawdziwe cuda. I to wszystko dzięki Wam! My jesteśmy tylko dodatkiem. Dobry kontakt sprawia, że przestajecie się nas „bać”, luźna atmosfera pozwoli zapomnieć Wam o stresie, który jest nieodłącznym elementem tego wyjątkowego dnia. To sprawi, że cały reportaż będzie bardzo naturalny i nacechowany wyłącznie pozytywnymi emocjami. To taka nasza tajna broń . 😅

Jesteśmy bardzo otwartą ekipą i chętnie rozwiejemy wszelkie Wasze wątpliwości. Piszcie śmiało!
Do zobaczenia 🖐️
Ekipa ZONEI

PRZEDZIAŁ CENOWY

500 zł - 5000 zł

Oferta - Wedding ZONEI | Film&Photo

Pakiety Film

2500 zł - 5000 zł

2 Operatorów
Dron / Ujęcia z lotu ptaka

Film do 30/60/90 minut oraz teledysk
Filmy w 4K

Przygotowania
Ceremonia ślubna
Życzenia
Zabawa na sali
Plener w innym dniu lub w dniu ślubu
Praca do Oczepin (do 1.00)

3x Pendrive z materiałami
Galeria ONLINE

Darmowy dojazd na terenie Polski

Pakiety Foto

2500 zł - 5000 zł

2 Fotografów

Bez Limitu Zdjęć [Minimum 1 000]

Przygotowania
Ceremonia ślubna
Życzenia
Zdjęcia Grupowe
Zabawa na sali
Plener w innym dniu lub w dniu ślubu
Praca do Oczepin (do 1.00)

3x Pendrive z materiałami
Galeria ONLINE
100x Wydrukowanych zdjęć
3x Fotoksiążki

Darmowy dojazd na terenie Polski

Opinie - Wedding ZONEI | Film&Photo

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Ciężko stwierdzić. Nasza ekipa składa się z osób w różnym wieku i każdy ma trochę inny staż. Najstarsi stażem pracują z Parami od 5 lat.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Zdecydowanie otwartością i podejściem do klienta. Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, realizując jej największe marzenia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Nie jesteśmy w stanie wskazać konkretnej sytuacji. Każde wesele wygląda inaczej. Przyjeżdżając do Pary Młodej, zaczynamy zupełnie nową historię i stajemy przed różnymi wyzwaniami, które ten dzień przyniesie, jednak zawsze doskonale sobie z nimi radzimy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Rzadko kiedy słyszymy takie same pytania z ust dwóch różnych par. I to jest naprawdę fajne. Każda Para jest wyjątkowa i zależy jej na czymś innym. Dla nas nie ma pytań niewłaściwych, nieodpowiednich, czy nie na miejscu. Uważamy, że lepiej coś kilka razy powtórzyć niż zawracać sobie później tym głowę. Po prostu pytajcie :D

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zajmujemy się głównie produkcją filmowo-fotograficzną. To jednak nie wszystko. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę, co więcej jesteśmy w stanie zrealizować dużą ilość usług, które nie są niej zawarte, poprzez współpracę z różnymi usługodawcami.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Oczywiście im wcześniej, tym lepiej! Jednak zawsze warto zapytać, niezależnie od tego, ile czasu dzieli nas od Waszego idealnego terminu. Może się okazać, że któraś z naszych ekip czeka właśnie na Was.

Jakie filmy cieszą się obecnie największą popularnością?

Pary Młode zdecydowanie najbardziej upodobały sobie krótkie teledyski do 3 minut. Bardzo modne stały się filmy 20-30 minutowe, które Młodzi pokochali za ich dynamiczny i artystyczny charakter. Nie brakuje również zwolenników klasycznych 60-90 minutowych filmów. Bez względu na to, co wybierzecie, zrealizujemy każdą produkcję.

Czy warto robić film w trakcie sesji plenerowej?

To zależy od Was :D Jeżeli lubicie artystyczne elementy w filmie, to zdecydowanie warto. Ujęcia wykonane podczas sesji plenerowej mogą zmienić Wasz film w prawdziwe dzieło sztuki.

Czy realizujesz również ujęcia z drona?

Oczywiście! Część ekipy ma uprawnienia UAVO umożliwiające wykonanie takich ujęć. Co więcej, mamy do dronów ogromny sentyment, ponieważ to od nich zaczęła się nasza historia. Często wystarczy kilka ujęć, by ponownie zakochać się w swojej okolicy. Świat widziany z góry jest niesamowity!

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na film?

Nasz standardowy czas oczekiwania wynosi 180 dni. W swojej ofercie posiadamy jednak możliwość szybszego montażu – do 48 godzin od wesela lub zmontowanie gotowego teledysku nawet w dniu wesela! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt - Wedding ZONEI | Film&Photo

Wedding ZONEI | Film&Photo

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Makoszowska 24b 41-811 Zabrze

Zobacz fotobudki w Twoim województwie: