Adam Jaskot Fotografia

Adam Jaskot

Adam Jaskot Fotografia

(32)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Fotografia to dla mnie przygoda, pasja i hobby. Staram się uchwycić emocje i sprawić, aby fotografie ukazały to, co ważne.
Ślub i wesele to chwile szczególne dla każdej pary – po latach pozostaną wyłącznie dobre wspomnienia oraz fotografie wklejone w album. Zdjęcia muszą być idealne, niczego nie da się powtórzyć drugi raz.
Każdy ślub jest dla mnie nową, niepowtarzalną, intrygującą przygodą, którą przeżywam razem z Nowożeńcami oraz ich gośćmi.

W fotografii ślubnej łączę styl fotoreportażu z klasycznym portretem. Dodając do tego odrobinę artystycznego podejścia sprawiam, że Wasze zdjęcia ślubne staną się pamiątką do której będziecie często powracać. Za każdym razem, oglądając piękny album ślubny z fotografiami, przypomnicie sobie radość, emocje i momenty, które towarzyszyły Wam tego szczególnego dnia.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4500 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - Adam Jaskot

Sesja narzeczeńska

300 zł - 800 zł

Plener ślubny

400 zł - 1200 zł

Reportaż ślubny

2800 zł - 3950 zł

Opinie - Adam Jaskot

5

32 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

NC

Natalia C

Z Adamem pracuje sie na prawde super! Jest bardzo naturalny w tym co robi i czulismy sie przy nim bardzo swobodnie. Zdjecia ze slubu jak i z sesji narzeczenskiej wyszly fantastycznie bo Adam uchwycil nas takimi jakimi jestesmy. Kazde ujecie ma duzo uroku. Polecamy z calego serducha Pana Jaskota!♡

3 lata temu

AM

Agnieszka M

Współpraca z Adamem jest naprawdę świetna! Od samego początku czuliśmy się bardzo swobodnie. Adam jest fotografem pełnym pomysłów, widać że kocha to co robi :) Potrafi wydobyć z ludzi to co najpiękniejsze a emocje z naszego ślubu na zawsze pozostaną z nami dzięki jego zdjęciom. Jesteśmy wdzięczni za serce jakie wkładasz w swoją pracę :)

4 lata temu

BG

Bernadetta G

Szukacie osoby, która zrobi Wam najlepsze zdjęcia z całego serducha polecam Adama ♥️♥️♥️ Zdjęcia, które otrzymaliśmy od tego człowieka robią ogromne wrażenie wśród naszych gości weselnych. Myślę, że jest to spowodowane uchwyceniem emocji, a nie sztucznym ustawieniem się do zdjęć (potrafi dostrzec najlepsze momenty u wszystkich nawet 4 miesięcznych dzieci i tych 70+). Wcześniej z Adamem spotkaliśmy się jeszcze na sesji narzeczeńskiej, na którą zabraliśmy bańki mydlane dając mu nie lada zakwostke, a otrzymaliśmy wspaniała pamiątkę (nie łatwo było uchwycić bańki mydlane i dwójkę ludzi, którzy raczej uciekają przed obiektywem). Kolejne za co ma u mnie plusa jest fakt, że jest nie widoczny przy swojej pracy.

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

IW

Iwona W

Polecam serdecznie Adasia Pełne profesjonalne podejście do klienta. Potrafi super współpracować w realizacji planów fotograficznych, bierze pod uwagę również zdanie drugiej osoby. Umie pokazać i tłumaczyć jak pozować. Czas mija bardzo przyjemnie i miło, łatwo nawiązuje się kontakt. Piękna pamiątka w postaci zdjęć. Jeśli szukasz super fotografa to zdecydowanie polecam Adama.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AS

Anna S

Polecam w 100% Adama na fotografa, w szczególności w tym ważnym dniu - dniu ślubu;) Dziękujemy za zdjęcia!

1 rok temu

Źródło: Facebook

DS

Damian S

Polecam Adama, miałem przyjedmosc rozmawiać z nim chwilę na weselu, widać że ma pojęcie w tym co robi, ale dopiero jego praca która opublikował robiła wrażenie. Zdjęcia bardzo ładne 👍👍👍

1 rok temu

Źródło: Facebook

AL

Aleksy L

Kiedy przez całą uroczystość fotograf był dla Ciebie prawie niezauważalny, a później przeglądasz zdjęcia i zdajesz sobie sprawę, że był on wszędzie. I uchwycił każdy piękny moment a nawet więcej. Adam, dziękuję za piękne zdjęcia! ;)

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwszy ślub zrobiłem w 2013 r. Więc już jest kilka lat udanej współpracy ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Fotografia to dla mnie przygoda, pasja i hobby. Staram się uchwycić emocje i sprawić, aby fotografie ukazały to, co ważne. Ślub i wesele to chwile szczególne dla każdej pary – po latach pozostaną wyłącznie dobre wspomnienia oraz fotografie wklejone w album. Zdjęcia muszą być idealne, niczego nie da się powtórzyć drugi raz. Każdy ślub jest dla mnie nową, niepowtarzalną, intrygującą przygodą, którą przeżywam razem z Nowożeńcami oraz ich gośćmi. W fotografii ślubnej łączę styl fotoreportażu z klasycznym portretem. Dodając do tego odrobinę artystycznego podejścia sprawiam, że Wasze zdjęcia ślubne staną się pamiątką do której będziecie często powracać. Za każdym razem, oglądając piękny album ślubny z fotografiami, przypomnicie sobie radość, emocje i momenty, które towarzyszyły Wam tego szczególnego dnia.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Generalnie każdy ślub jest wyzwaniem :) Dlatego, iż staram się każdy kolejny pokazać lepiej od poprzedniego :)

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Chyba nie ma jakichś szczególnych pytań pojawiających się najczęściej. Odpowiedzi na większość pytań znajduje się w ofercie a odpowiedzi na pozostałe pytania na spotkaniu :)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Oferta obejmuje do 12 godzin pracy fotografa, mini sesję plenerową w dniu ślubu (zwykle ok 15-30 minut), 400 obrobionych zdjęć, fotoalbum formatu 20x30cm (20 stron) lub pakiet 100 wydruków formatu 15x23 cm w drewnianym pudełku, galerię internetową dostępną zwykle 1-2 tyg.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Zdecydowanie od razu, gdy tylko zobaczyli moją ofertę :) Zdarzają się pary rezerwujące termin 2 lata wcześniej, ale też były i takie, które podpisywały ze mną umowę miesiąc przed ślubem. Wszystko zależy czy dany termin będzie jeszcze u mnie dostępny ;)

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

W fotografii ślubnej łączę styl fotoreportażu z klasycznym portretem. Dodając do tego odrobinę artystycznego podejścia sprawiam, że Wasze zdjęcia ślubne staną się pamiątką do której będziecie często powracać.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Przede wszystkim jeśli tylko jest możliwość, warunki i czas pozwalają to już w dniu ślubu staram się wykonać krótką 15-20 min sesję plenerową. Oczywiście plener innego dnia również jest możliwy, dojeżdżam praktycznie wszędzie, gdzie się tylko da :) Im szybciej od dnia ślubu taka sesja tym lepiej oczywiście ;)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Oczywiście :) Po pierwsze to dobra okazja do poznania z fotografem i obycia z obiektywem. Przy okazji zdjęcia z takiej sesji można później wykorzystać choćby do zaproszeń czy jako obraz/album przy podziękowaniach dla rodziców. Więcej w moim poradniku: https://adamjaskot.pl/sesja-narzeczenska-dlaczego-warto-ja-zorganizowac/

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Pierwsze zdjęcie wrzucam na fb zazwyczaj już na drugi dzień. Gotowa galeria online z obrobionymi zdjęciami max do miesiąca od ślubu ale często owa galeria pojawia się już w ciągu tygodnia ;)

Kontakt - Adam Jaskot

Adam Jaskot Fotografia

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 8641807002

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Sandomierz: