Weddstudio - fotografia ślubna, film weselny - WOLNE TERMINY
Weddstudio - fotografia ślubna, film weselny - WOLNE TERMINY Kraków
(23)
Zobacz profil
Architekci Marzeń
Architekci Marzeń Kraków
(21)
Zobacz profil
Rafał Dziorek - Fotografia
Rafał Dziorek - Fotografia Warszawa
Zobacz profil
Fotojk-Jerzy Kowalski
Fotojk-Jerzy Kowalski Włoszczowa
Zobacz profil
Marcin Syska Photography

Marcin Syska

Marcin Syska Photography

(6)

O nas

Cześć, nazywam się Marcin Syska. Na moich zdjęciach staram się pokazywać uczucia i emocje między ludźmi. Moją specjalnością są reportaże ślubne i plenerowe sesje zdjęciowe. Pracuję dyskretnie, ale jednocześnie jestem otwarty i przyjacielski. Sesje ślubne najchętniej wykonuję pośród zieleni, która jest jednak tylko tłem dla tego, co dzieję się pomiędzy Wami.

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 5000 zł

Oferta - Marcin Syska Photography

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Sesja narzeczeńska w dowolnym miejscu w kraju. Para otrzymuje min. 50 zdjęć cyfrowych poddanych obróbce.

Reportaż ślubny

3900 zł - 3900 zł

Całodniowy reportaż ślubny w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą. Para otrzymuje ode mnie min. 400 zdjęć cyfrowych poddanych obróbce, fotoksiążkę marki Krukbook, ręcznie wykonane drewniane pudełko na pendrive i dodatki, a także pokaz slajdów z podkładem muzycznym oraz prywatną galerię internetową.

Plener ślubny

700 zł - 1000 zł

Sesja ślubna w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą. Para otrzymuje min. 100 zdjęć cyfrowych poddanych obróbce.

Opinie - Marcin Syska Photography

5

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KG

Kasia G

Marcin to prawdziwy artysta. Wrażliwy fotograf, które wie jak uchwycić to co najważniejsze - klimat i emocje. Polecam go każdej parze

4 lata temu

MB

Martyna B

Super talent! Super fotograf! Super człowiek! :D Polecamy Marcina Syskę z czystym sumieniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć i z samej współpracy. Podobała nam się dyskrecja i pozytywne nastawienie Marcina. Był zarazem niewidoczny, a jednocześnie... jakby to powiedzieć... dostępny :P Cena usług niemała, ale jesteśmy zadowoleni z każdej jednej złotówki przeznaczonej na tego Pana :D Polecamy. Martyna i Wojtek

4 lata temu

SW

Sylwia W

Natrafiłam na tą stronę przeglądając sobie internet, żeby zobaczyć co tam nowego Marcin tworzy, bo nasz ślub fotografował dwa lata temu (jak ten czas szybko leci!!! :D ). Postanowiłam napisać kilka słów o współpracy z Marcinem, a była to współpraca bardzo, ale to bardzo udana! Już gdy spotkaliśmy się z Marcinem na pierwszej kawie, razem z narzeczonym poczuliśmy, że nadajemy z nim na tych samych falach. Marcin to przesympatyczny gość, bardzo grzeczny, był też świetnie przygotowany, bardzo szybko wprowadził nas w temat zdjęć ślubnych, a na tamten moment byliśmy w tym zupełnie zieloni, bo dopiero zaczynaliśmy wszystko organizować. Podpisaliśmy umowę i czekaliśmy na NASZ DZIEŃ :) Z pracy Marcina na naszym ślubie byliśmy bardzo zadowoleni. Nie dość, że bardzo elegancki, był też podczas całego dnia tak dyskretny, że momentami zastanawialiśmy się gdzie w ogóle jest :) A efekty jego pracy przeszły nasze oczekiwania - dostaliśmy piękny album i zdjęcia cyfrowe, do których bardzo często wracamy (oczywiście ja częściej niż mój mąż :) ). Byliśmy też z Marcinem na super sesji w plenerze. Przyznaję, że trochę się jej obawialiśmy, bo czuliśmy się w pozowaniu niekoniecznie komfortowo, ale Marcin potrafił nas rozruszać i tak wszystkim pokierować, że było bardzo miło, a zdjęcia wyszły super. Podsumowując - polecam Marcina z czystym sumieniem!! Super fotograf!!

4 lata temu

MK

Michał K

Piękne fotografie i bardzo miły i profesjonalny człowiek! Bardzo polecam!

5 lat temu

AK

Alicja K

Profesjonalny i bardzo sympatyczny fotograf a zdjęcia romantyczne,pastelowe i bardzo klimatyczne. Polecam :)

5 lat temu

MG

Maria G

Super fotograf, polecam!

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Fotografuję zawodowo od 2009 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Moją podstawową ofertę trudno nazwać podstawową. Staram się by każda para żegnała się ze mną usatysfakcjonowana tym, co ode mnie otrzymuje. Wszystkie zdjęcia, które oddaję są poddane starannej obróbce zgodnie z moim stylem. Para otrzymuje zdjęcia zapisane na drewnianym dysku usb, wydrukowane odbitki, pokaz slajdów z muzyką. A wszystko jest zapakowane w piękne, ręcznie robione drewniane pudełko.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Mój styl określiłbym jako połączenie fotografii portretowej z fotoreportażem. Dbam o to, by na moich zdjęciach uchwycić wszystkie ważne momenty, ale ważne jest dla mnie także stworzenie unikatowych portretów młodej pary. Za najważniejsze stawiam sobie uchwycenie na zdjęciach emocji tego dnia, to zdecydowanie jest dla mnie najbardziej istotne. Jeśli chodzi o moje podejście do obróbki cyfrowej, to stawiam na naturalne kolory, lekko przydymione tony oraz pastelowe barwy.

Kontakt - Marcin Syska Photography

Marcin Syska Photography

Kielce

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Creative Studio
Creative Studio Jędrzejów
(15)
Zobacz profil
Pan zrobi zdjęcie
Pan zrobi zdjęcie Dębica
Zobacz profil
Marysiaᴾᴴᴼᵀᴼ
Marysiaᴾᴴᴼᵀᴼ Ostrowiec Świętokrzyski
Zobacz profil
Adrian Rynka studio_rynkovski
Adrian Rynka studio_rynkovski Pińczów
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: