AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

Alicja Łyżwińska

AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

Legionowa 29, Warszawa

(23)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zapraszam na makijaże i fryzury ślubne i okazjonalne do mnie do salonu oraz z dojazdem na miejsce przygotowań.

Panny Młode na stałe wpisały się w moją codzienność. Od ponad 12 lat większość weekendów spędzam właśnie malując i czesząc Panny Młode, członków ich rodzin i przyjaciółki. Mimo, że jest to odpowiedzialna i wymagająca praca, zawsze sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Reakcje i wiadomości zwrotne po weselach są dla mnie największą nagrodą i motywacją do dalszego działania.
Stale wyszukuję nowych produktów, szkolę się i rozwijam, by sprostać Waszym oczekiwaniom i sprawić, abyście w tym ważnym dla Was dniu czuły się pięknie i wyjątkowo

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 500 zł

Oferta - AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

Makijaż ślubny z dojazdem

400 zł - 450 zł

Makijaż ślubny, który oferuję, poprzedzony jest zabiegami pielęgnacyjnymi mającymi na celu przygotowanie cery, co ma znaczący wpływ na jego efekt końcowy i trwałość.
Czas trwania makijażu 1-1.15

Usługi z dojazdem realizuję tylko w pakietach, zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów :)

Próbny makijaż ślubny

400 zł - 450 zł

Na spotkaniu próbnym, dopasowuję makijaż do urody klientki i stylu sukni ślubnej. Makijaż poprzedzony jest wieloetapową pielęgnacją mającą na celu przygotowanie cery, co ma znaczący wpływ na jego efekt końcowy i trwałość.
Czas trwania makijażu 1-1.30

Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów :)

Fryzura ślubna

200 zł - 500 zł

Fryzura ślubna zawsze jest dopasowana do urody klientki, klimatu sukni ślubnej i stylu w jakim utrzymana jest uroczystość zaślubin
Czas trwania fryzury 1-1.15
Czas trwania fryzury próbnej 1-1.30

Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów :)

Makijaż ślubny

400 zł - 450 zł

Makijaż ślubny, który oferuję, poprzedzony jest zabiegami pielęgnacyjnymi mającymi na celu przygotowanie cery, co ma znaczący wpływ na jego efekt końcowy i trwałość.
Czas trwania makijażu 1-1.15

Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów :)

Makijaż okazjonalny

350 zł - 400 zł

Makijaż okazjonalny, który oferuję, poprzedzony jest zabiegami pielęgnacyjnymi mającymi na celu przygotowanie cery, co ma znaczący wpływ na jego efekt końcowy i trwałość.
Czas trwania makijażu 1-1.15

Laminacja, henna, nitkowanie

50 zł - 280 zł

Ponieważ wiem, jak ważne są zadbane brwi i jak duży wpływ mają one na wygląd twarzy, wprowadziłam do oferty usługi uzupełniające w postaci projektowania brwi, nitkowania, farbowania i laminacji. Dążę do osiągniecia czystej linii brwi, naturalnej grubości, podkreślającej spojrzenie.
Zapraszam po szczegóły :)

Opinie - AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

5

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość uczesania

KL

Kasia L

Ala jest niesamowita! Nie dość, że jest to bardzo miła, otwarta i pozytywna dziewczyna, to do tego posiada niezwykły talent. Upięcie zrobione przez Alicję wyglądało zjawiskowo i trzymało się dwa dni, podejrzewam że trzymałoby się dłużej gdyby nie potrzeba umycia włosów :) Na pewno będę wracać!

1 rok temu

EF

Edyta F

Pani Alicja jest NAJWSPANIALSZĄ WIZAŻYSTKĄ NA ŚWIECIE!!! Cudownie maluje i jeszcze przepięknie układa włosy! „Ten dzień” był wspaniały a dzięki Pani Alicji czułam się wyjątkowo!!!

3 lata temu

JS

Joanna S

Ala Dziękuję Ci za wszystko ,za uratowanie Mnie ze mialas wolny termin naprawdę !!-:). Czułam się jak Gwiazda Makijaż utrzymał mi się jak nietknięty mimo stresu , wzruszenia i balowania na parkiecie, bardzo się cieszę, że Jesteś tak Blisko i będę już do CIEBIE po sąsiedzku przychodzić Milo było z Tobą to rozmawiać czułam się jak bym Cię znała od lat❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

ZB

Zuzanna B

Bardzo dziękuje Ala za przepiękny makijaż i fryzury na ślub i sesję zdjęciową 🤍 Długo szukałam osoby która zadba o mój wygląd w tym dniu i jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam właśnie do Ciebie. Fryzura i makijaż były właśnie takie jakie sobie wymarzyłam. Jakość wykonania, użyte kosmetyki i Twoje zaangażowanie sprawiły, że całą noc czułam się i wyglądałam świetnie a fryzura i makijaż nawet nie drgnęły. Z pełnym zaufaniem do Twoich umiejętności i jakości będę polecać innym 😃 Dzięki! 😍

1 rok temu

Źródło: Facebook

AW

Amanda W

Podobno ciężko pomalować osobę, która na codzień i od wielkiego wyjścia robi to sama - to właśnie ja 🙈 Ala poradziła sobie ze mną bez mrugnięcia okiem, makijaż wyszedł super! Podkład jak druga skóra i oczywiście przetrwał wszystkie uściski i pocałunki na życzeniach 😘 jeśli chodzi zaś o włosy to myślę, że Ala powinna rozważyć szkolenia dla osób już zajmujących się tym - SZTOS!! Żaden kosmyk nie miał prawa odstawać bez jej wiedzy, zero puszenia się jak to często bywa po wielu godzinach, a po całej imprezie bezproblemowe rozbrojenie koka i rozczesanie włosów nie było żadnym problemem co świadczy o najwyższej jakości kosmetyków jakie używa. Extra!!

2 lata temu

Źródło: Facebook

BS

Beata S

Dziękuję Ci za wszystko🤩! Czułam się jak milion dolców💃. Makijaż utrzymał mi się jak nietknięty mimo upału, wzruszenia i balowania na parkiecie nieprzerwanie do 5 nad ranem🤗, bardzo się cieszę, że to Ty mi towarzyszyłaś tego dnia😇. Twój spokój tak super na mnie działał:) czułam się jak bym Cię znała od lat❤️

2 lata temu

Źródło: Facebook

PS

Patrycja S

Alicja wykonuje swoją pracę perfekcyjnie, do tego ma wspaniały gust i klasę. Poza tym, że doskonale doradziła to wniosła w przygotowania spokój i pozytywną energię. Makijaż i fryzura byly trwałe, swietnie dopasowane do sukni, stylu imprezy i moich preferencji. Warto zaufać jej doświadczeniu i talentowi!

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Panny Młode stylizuję od ok 11 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Każdorazowo oferta jest dopasowywana indywidualnie pod klientkę

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Kalendarz na nadchodzący rok otwieram zawsze w listopadzie bieżącego roku. Wtedy można do pisać i dzwonić w celu poznania szczegółów oferty i zarezerwowania terminu.

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Do rezerwacji terminu potrzebuje: daty wydarzenia, miejsca przygotowań, ilości osób, rodzaju zamawianych usług, godziny zakończenia przygotowań. W późniejszym terminie ustalam z Panną Młodą pozostałe szczegóły.

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Zawsze przed terminem ślubu umawiam się z Panną Młoda na wykonanie makijażu i/lub fryzury próbnej. Wiem jak ważne jest to aby w dniu ślubu wszystko było sprawdzone i doprecyzowane, co pozawala Pannie Młodej czuć się pięknie i wyjątkowo i móc oddać się przeżyciom jakie towarzyszą jej w tym dniu.

Jak wygląda realizacja usługi?

Usługi wykonuję na terenie całej Polski. Na codzień pracuję w Warszawie. W dniu ślubu dojeżdżam w miejsce przygotowań Panny Młodej. Wszystkie umówione przez Pannę Młodą osoby przygotowuję w jednym miejscu. Makijaż i fryzurę Panny Młodej wykonuję na końcu, aby była jak najświeższa. Pozostałe osoby przygotowuję wcześniej, o umówionych godzinach.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Najczęściej Panny Młody rezerwują u mnie makijaż ślubny w pakiecie z fryzurą oraz dodatkowo makijaże i fryzury dla swoich mam, sióstr i koleżanek. Zawsze rezerwuje dzień ślubu na wyłączność dla takiej Panny Młodej, aby nie czuć presji że nie zdążę na następne zlecenie i w pełni zaangażować się w tworzenie wizerunku Panny Młodej i osób z jej otoczenia

Kontakt - AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5222892674

Legionowa 29 01-343 Warszawa

70 km od Węgrowa

30 km od Serock

AleMakeup.pl Alicja Łyżwińska poleca

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: