Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

Grażyna Walczak

Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

(15)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Pozwól, że zadbam o Ciebie kompleksowo i przygotuję do tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ślub.
Jak większość Panien młodych docenisz, że zarówno o Twój makijaż, jak i fryzurę zadba jedna osoba. Gwarantuję, że całość będzie spójna i harmonijna , wykonana w jednym miejscu i czasie.
Ponadto w dogodnym dla Ciebie miejscu ( w domu lub hotelu).
Nie stoisz w korkach, nie stresujesz się, czy zdążysz wszystko zgrać na czas. Dodatkowo Twoi bliscy
( mama, siostra, świadkowa, czy druhny) również będą przeze mnie przygotowani.
Możecie ten czas przygotowań spędzić razem .

Jestem na wyłączność dla Ciebie i bliskich w trakcie przygotowań.

Moje makijaże podkreślają naturalne piękno. Są uzupełnieniem , dodatkiem, dlatego,
że są dopasowane intensywnością i kolorem do urody i charakteru.
Fryzury są lekkie, ale niezwykle trwałe. Mało tapiru, niewiele lakieru :)

Nie musisz przebrnąć przez setki pytań i wypełniać ankiet.
Po prostu napisz lub zadzwoń i zapytaj o dostępność terminu , czy ceny.

Zapraszam :)

Swoją ofertę kieruję do Pań z Poznania, Kórnika, Środy Wlkp, Śremu, Swarzędza, Lubonia, Mosiny, Puszczykowa itp.


Grażyna Walczak
Wizażystka Ślubna
tel. 601 828 176

Oferta - Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

Makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

300 zł - 300 zł

Próbny makijaż ślubny

250 zł - 250 zł

Fryzura ślubna

250 zł - 250 zł

Opinie - Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

5

15 opinii

Dodaj opinię

SW

Sława W

Pani Grażynka jest cudowną, fantastyczną, przesympatyczną... osobą ? Efekt końcowy naszego miło spędzonego czasu był naprawdę efektem WOW!!! Pracę wykonuje z ogromną pasją. Miałam szczęście, że to właśnie ONA dokonała niesamowitej metamorfozy mojego wizerunku! Przepiękny makijaż i wyjątkowa fryzura! Wszystko bardzo starannie dopracowane. Grażynko, jest Pani Artystką! Czułam się wyjątkowo...? Po nocnym szaleństwie karnawałowym Pani "dzieło" przetrwało do dnia następnego ? Gorąco POLECAM! ? Do zobaczenia ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

BR

Beata R

Pani Grażynka, to cudowna osoba. Towarzyszyła mi w dniu ślubu - jednym z najważniejszych dni w życiu. Makijaż był wykonany perfekcyjnie i miał super trwałość. Nie musiałam niczego poprawiać przez całą noc. Fryzura była wymyślona w trakcie przygotowań i wykonana idealnie. Bez żadnej wcześniejszej próby (próbna fryzura była zupełnie inna, bo zmieniłam koncepcje). Trzymała się jeszcze na poprawinach. Nie wspomnę, że ozdoba do włosów od Pani Grażynki uratowała całą stylizacje ślubną (ponieważ ta zamówiona w kwiaciarni nie została przez pomyłkę wykonana). Nie tylko ja byłam zadowolona. Wszystkie osoby, które korzystały z usług były zachwycone m.in. moja mama i siostra. Trudno opisać jak bardzo jestem wdzięczna. Polecam z całego serca ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agata S

Dziękuję za idealnie wykonany i perfekcyjnie trwały makijaż ślubny ? fryzura elegancka, loki utrzymały się do samego końca, pomimo moich mało współpracujących włosów ? Jako "półprodukt" świetnie przygotowała mnie Pani do ceremonii jak to powiedział mój Mąż już ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Pani Grażynko dziękuję z całego serca za każdy makijaż, który wykonała Pani dla moich bliskich. Dziękuję, że pomimo tak dużej odległości, zdecydowała się Pani przyjechać i towarzyszyć nam w tym wielkim dniu. Dziękuję za cierpliwość dla moich pomysłów i zmian, a sama Pani wie że trochę ich było - jest Pani Aniołem. Dziękuję za uśmiech i spokój, który rozgonił stres i napięcie. A na sam koniec dziękuję za piękne oko i fryzurę. Wszystko było takie jak sobie wymarzyłam!!!! Jest Pani tak ciepłym i dobrym człowiekiem, że cieszę się że mogła mi Pani towarzyszyć podczas tej podróży w nową drogę życia. Dziękuję z całego serca ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

21.07 był Nasz Wielki Dzień. Makijaż był idealny (dopracowany w każdym szczególe). Jakoś wykonania super (np. makijaż oka trzymał się jeszcze trzy dni po weselu). Babcia i Mama również miały wykonany makijaż przez Panią Grażynę - były bardzo zadowolone. Pani Grażyna to przede wszystkim profesjonalistka, która potrafi doradzić oraz pomalować w taki sposób, że kobieta czuje się jak milion dolarów. Polecam z całego serca! P.s. polecam również zakup ozdób do włosów - cudo!

4 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Angelika K

Wspaniała osoba jak i bardzo profesjonalna wizażystka i fryzjerka w jednym :-) Jestem niezwykle wymagająca co do makijażu i bardzo się cieszę że zaufałam Grażynce , makijaż był zrobiony perfekcyjnie i bardzo trwały mimo upałów. Włoski bardzo ładnie wymodelowane , piękna objętość dzięki czemu czułam się na prawdę wyjątkowo i bardzo mocno polecam !!! Pełny profesjonalizm

4 lata temu

Źródło: Facebook

JL

Justyna L

Dziękuję za piękny i przede wszystkim trwały makijaż ślubny! Czułam się wyjątkowo plus za wprowadzenie harmonii i spokoju w trakcie ferworu przygotowań!

4 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

Makijaże i fryzury z dojazdem! GW Visage Grażyna Walczak

facebook website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5571525997

62-035 Kórnik

20 km od Poznania

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu:

Zobacz innych usługodawców w mieście Środa Wielkopolska: