Kamila Białas - stylistka fryzur

Kamila

Kamila Białas - stylistka fryzur

(3)
Pokaż telefon

Stylizacja fryzur od zawsze jest moją pasją, którą udało mi się przekształcić w sposób na życie. Odkąd pamiętam, miałam wysoko rozwinięte zdolności manualne i wyobraźnię, co - w mojej pracy - przekłada się na piękne i starannie wykonane upięcia i stylizacje. Talent, pasja i efekty mojej pracy pozwalają mi wierzyć, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu ♡

Wykonując fryzury ślubne dbam nie tylko o wygląd Panny Młodej i jej bliskich, ale również o jej dobre samopoczucie, zaufanie i atmosferę. W trakcie tworzenia fryzury dopytuję, jak mam ułożyć pasemka przy twarzy, przedziałek, czy zmierzamy w dobrym kierunku - tworzę tę fryzurę razem z nią, aby była w pełni zadowolona, czuła się pięknie i komfortowo.

Nieustannie doszkalam się, podążam za trendami, testuję nowe produkty do stylizacji, poznaję różnorodne techniki upięć. Aktywnie prowadzę swoje media społecznościowe tworząc tutoriale z fryzurami krok po kroku i poradami na YouTube, Instagramie i Facebooku. Śledzę także innych stylistów, podglądam ich twórczość, inspiruję się i uczę.
Dzięki temu mogę wykonać każdą wymarzoną przez Pannę Młodą fryzurę na ten jedyny, wyjątkowy dzień.
Regularnie uzupełniam również swój kuferek fryzjerski w przeróżne, modne ozdoby - tak, aby Panna Młoda miała możliwość sprawdzenia, co najbardziej jej odpowiada i która ozdoba będzie najlepszym dopełnieniem jej stylizacji.

Wykonane przeze mnie upięcia są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Jest to kwestia odpowiedniej techniki, dobrej jakości wsuwek i produktów. Dzięki temu na pytanie: "Czy ta fryzura przetrwa całą noc?" odpowiadam zdecydowanie: "tak!"

Działam mobilnie - dojeżdżam do klientek na terenie całego woj. Śląskiego

Zachęcam do kontaktu - chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

50 zł - 120 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Fryzura ślubna

80 zł - 150 zł

120,00-150,00 - Fryzura ślubna
80,00-100,00 - Fryzura próbna / na sesję ślubną

Możliwość dokupienia i dopasowania:
- ozdoby ślubnej
- dopinek do włosów

Dojazd płatny 1zł za 1km (od Piekar Śląskich)

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość uczesania

Ceny

Atmosfera

KM

Kati M

Kamila to prawdziwa profesjonalistka! W dniu mojego Slubu czesala mnie, moja mame orac siostre. Wszystkie bylysmy bardzo zadowolone z naszych fryzur, ktore wytrzymaly calonocne szalenstwo. Byly w stanie idealnym :-) Dodatkowym plusem byl fakt, ze Kamila jest bardzo otwarta na propozycje i potrafi reagowac na potrzeby klienta tak by ten byl nie tylko zadowolony z fryzury ale takze dobrze sie w niej czul. Chetnie skorzystam z uslug Kamili rowniez przy innej okazji.

1 miesiąc temu

KG

Karolina G

Kamila zrobiła fryzurę ślubną mi i mojej mamie. Wszyscy byli nimi tak zachwyceni, że nawet makijażystka, która następnie wykonywała mi makijaż ślubny pytała o namiary do Kamili bo była pod takim wrażeniem. Fryzury mimo aktywnego uczestnictwie w imprezie wytrzymały do samego końca. Tylu komplementów na temat mojego uczesania nigdy nie słyszałam, przypuszczam, że mama też. Kamila w dodatku jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, szczerze dziękuję i polecam!: )

1 miesiąc temu

RM

Ruta M

Kamila to osoba o niesamowitym talencie, prace swoje wykonuje bardzo starannie, estetycznie i z wyobraźnią ❤❤❤ cudowna osoba jak i stylistka!

5 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Po wykonanej fryzurze - szczery uśmiech i zadowolenie na twarzy klientki

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie, świetnej jakości wsuwkach i akcesoriach oraz sprawdzonych przeze mnie produktach do stylizacji włosów

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Od 1,5 do 2,5 godzin

Jaki jest Twój styl?

Najlepiej czuję się w stylu romantycznym i boho

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy to upięcie przetrwa całą noc? Odpowiadam zdecydowanie - tak!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dojeżdżam do klientek na terenie całego woj. Śląskiego

Wolne terminy

Kontakt

Kamila Białas - stylistka fryzur

facebook instagram

Piekary Śląskie

13 km od Katowic

17 km od Tarnowskich Gór

Inspiracje ślubne

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: