D
Zabawy weselne dla dzieci - zdjęcie 13

Dzieci na weselu

Zabawy weselne dla dzieci

23 stycznia 2018 — Redakcja Wedding.pl

Zabawy weselne dla dzieci: Podczas organizowania przyjęcia weselnego, musicie podjąć wiele ważnych decyzji. Czeka Was nie tylko wybór sali weselnej...

Animator na wesele - dlaczego go zatrudnić?

Dzieci na weselu

Animator na wesele

30 sierpnia 2017 — Redakcja Wedding.pl

Animator na wesele? Tak! Zwłaszcza w sytuacji, gdy na Waszym przyjęciu ślubnym będzie obecna większa grupa dzieci. Animator zapewni im wesołą zabawę.

Dzieci na weselu

Dzieci na weselu – inspiracje

2 sierpnia 2017 — Redakcja Wedding.pl

Wiele Młodych Par nie wyobraża sobie, aby  w tym najważniejszy dzień obył się bez dzieci na weselu.  Przygotowaliśmy pomysły na atrakcje dla maluchów.

Weselny stół dla dzieci

Dzieci na weselu

7 pomysłów na weselny stół dla dzieci

6 października 2016 — Adrianna Fliszewska

Weselny stół dla dzieci może stanowić jedną z atrakcji wieczoru. Kreatywne rozwiązania, które proponujemy, nie pozwolą najmłodszym gościom na nudę.

Dzieci na weselu

Małe druhenki – urocze pomocnice

24 lutego 2016 — Redakcja Wedding.pl

Urocze małe druhenki potrafią być prawdziwą osobą każdego wesela. Ich wdzięk i energia zachwycą wszystkich zaproszonych gości.

Dzieci na weselu

Małe druhenki

8 sierpnia 2013 — Justyna Rybowicz

Małe druhenki coraz częściej biorą udział w ceremonii ślubnej i spełniają przy tym ważną rolę – anonsują Parę Młodą. Suknia małej druhny powinna być wyjątkowa i urocza. Jeśli szukacie inspiracji w tym temacie to zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Źródło: Grafika Google

Faktem jest, że na wesela przychodzą głównie dorośli. Dlatego to na nich skupia się zwykle najwięcej uwagi podczas przygotowań. Jeśli zaznaczyliście przy zapraszaniu gości, że mają nie przyprowadzać dzieci, ten temat macie z głowy. Jeżeli jednak na przyjęciu mają pojawić się maluchy, musicie pamiętać, że mają one swoje potrzeby. Dzieci na weselu mają znacząco różne potrzeby od rodziców. Ta kategoria ma pomóc ci zadbać o to, by pociechy były zadowolone, a twoje przyjęcie nie zamieniło się w wielki plac zabaw.

Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Dzieci na weselu