30 grudnia 2018

CK Studio – fotografia ślubna to ich największa pasja!


CK studio - zdjęcie 8

Fotografia ślubna nie jest tak prostą dziedziną jak mogłoby się wydawać, a wybór odpowiedniego fotografa na wesele często nie jest łatwym zadaniem dla Par Młodych. Ale CK Studio to doświadczona 4-osobową ekipa fotografów i filmowców, którzy nie boją się żadnych wyzwań! Wesele za granicą, ślub plenerowy? Aby spełnić oczekiwania Par Młodych podejmą się każdego zlecenia! 

WYBIERZ CK STUDIO NA SWOJE WESELE

CK Studio – wywiad z fotografem ślubnym

CK studio - zdjęcie 3

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zdecydowanie to, że po prostu ją lubię! Kocham robić zdjęcia i połączyłem pasję ze sposobem na życie. Czy może być lepszy sposób na idealną pracę?

Jak zaczęła się Wasza przygoda z branżą ślubną?

Na początku pracowałem dla taty, który też był fotografem ślubnym. Od najmłodszych lat mam styczność ze sprzętem fotograficznym. Trudno byłoby mi wybrać inny zawód skoro od najmłodszych lat miałem do czynienia z fotografią, która szybko stała się moją pasją. Aktualnie już od 15 lat współpracuję z Parami Młodymi z całej Polski.

CK studio zdjęcie 9

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Zdecydowanie pierwszy taniec. Ale lubię fotografować gdy dzieje się coś innego co się rzadko na weselach spotyka np. taniec przy świecach, zimne ognie.

Jak określiłbyś styl fotografii, które wykonujesz?

Osobiście lubię kolorowe zdjęcia, bardzo nasycone. Jednak aktualnie klienci wolą obróbkę w stylu rustykalnym. Dlatego to zawsze Para Młoda decyduje o tym jaka obróbka zdjęć im odpowiada – to ich zdanie jest zawsze decydujące.

CK studio zdjęcie 11

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich Par Młodych?

Na pewno stres, dotyczy to niemalże każdej pary. Wspólną cechą jest także zaangażowanie w organizację – szczególnie przyszłe Panny Młode są bardzo zaangażowane w to, aby przyjęcie weselne było niezapomniane.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Zdecydowanie z Parami, które nam ufają i podoba im się nasza praca. Zaufanie to podstawa współpracy pomiędzy fotografem ślubnym, a Parą Młodą.

CK studio zdjęcie 7

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Powinni wiedzieć, że praca nie jest moim przykrym obowiązkiem, tylko pasją. Kocham robić to co robię dlatego ciągle inwestuję w rozwój i daję z siebie 100% podczas każdego zlecenia.

Co według Ciebie jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Profesjonalizm – zawodowiec nigdy nie schodzi poniżej swojego poziomu, a amator.. jak mu wyjdzie. Ponadto – doświadczenie, portfolio i osobowość. Jeśli otoczycie się wspaniałymi ludźmi, będziecie mieć wspaniały ślub. Poznajmy się przy kawie i zdecydujcie czy do Was pasuję!

CK studio zdjęcie 12

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wszystkie zdjęcia i filmy są dokładnie obrabiane, a przed oddaniem ogląda je inna osoba z firmy. Łapiemy dużo emocji, gestów, akcji – staramy się by zdjęcia i filmy nie były nudne i pozwalały na rzeczywiste przeniesienie się w czasie. Zawsze przed oddaniem finalnego materiału dajemy parze możliwość ewentualnej korekty.

CK studio 3 - zdjęcie 6

WYBIERZ CK STUDIO NA SWOJE WESELE

Więcej na stronie www.ckstudio.tv

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!