Film i zdjęcia ślubne wykonane dronem | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Film i zdjęcia ślubne wykonane dronem
Fotografia i wideo

Film i zdjęcia ślubne wykonane dronem

20 lutego 2019 —
Filmy i zdjęcia ślubne wykonane z drona - zdjęcie 1

Ślub i przyjęcie weselne to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Niestety, czas płynie nieubłaganie szybko,  ceremonia zaślubin i weselne przemijają w mgnieniu oka. Zakochanym pozostaną jednak przepiękne wspomnienia… Zdecydowana większość Par Młodych decyduje się na skorzystanie z usług fotografa i kamerzysty ślubnego. Profesjonaliści uchwycą wyjątkowe chwile, przelotne uśmiechy i słodkie pocałunki. Trendy w fotografii i filmach ślubnych zmieniają się co kilka sezonów. Jeśli cenicie sobie wyjątkowe fotografie i  niepowtarzalne ujęcia, to film i zdjęcia ślubne wykonane dronem powinny sprostać Waszym oczekiwaniom!

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Ujęcia ślubne z drona

Każda Para Młoda pragnie dzień swojego ślubu uwiecznić na pięknych fotografiach i niepowtarzalnym filmie. Wspaniałym pomysłem jest wzbogacenie pamiątki z dnia ślubu ujęciami z bezzałogowego statku powietrznego czyli drona. To niepozorne i małe urządzenie potrafi zaskoczyć efektami swojej pracy.  Dron wyposażony jest w kamerę dzięki, której możemy uzyskać przepiękne ujęcia z lotu ptaka. Niezwykle istotne jest, aby osoba sterująca dronem posiadała odpowiednie uprawnienia, które będą potwierdzeniem jej umiejętności i profesjonalizmu. Tylko w przypadku gdy obsługą drona zajmie się profesjonalista, możecie mieć pewność, że zdjecia będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami. 

Film i zdjęcia ślubne wykonane dronem - zdjęcie 3

Zobacz także: Sesja ślubna zimą – dlaczego się warto na nią zdecydować?

Magia ujęć z powietrza

Przyjęcie weselne to radosna chwila w życiu każdej rodziny. Pary Młode zapraszają nie tylko najbliższych, ale i nieco dalsze ciotki czy kuzynki. Nie może zabraknąć oczywiście przyjaciół i dobrych znajomych. Koniec końców na ślubie i weselu zazwyczaj pojawia się ponad 100 osób. I to właśnie dzięki wykorzystaniu drona, na niezwykłych ujęciach możecie zobaczyć jak z góry wyglądał ten magiczny dzień i ilu gości przybyło na Wasze wesele. Nie zapominajmy o pamiątkowej fotografii wykonanej z lotu ptaka, na której bez żadnego problemu zostaną uchwyceni wszyscy zgromadzeni.

Film i zdjęcia ślubne wykonane dronem - zdjęcie 2

Zdjęcia i filmy z powietrza cieszą się stale rosnącą popularnością. Niektórzy nie wyobrażają sobie, aby w ich ślubnym albumie zabrakło tak magicznych zdjęć. Z kolei bajeczne ujęcia z wysokości, urozmaicą i wzbogacą pamiątkowy film.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Sesja ślubna z końmi

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.