Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Kiedy wykonać sesję ślubną? – znamy odpowiedź!
Fotografia i wideo

Kiedy wykonać sesję ślubną? – znamy odpowiedź!

3 kwietnia 2019 — Klaudia Kierzkowska
Kiedy wykonać sesję poślubną - zdjęcie 1

Każda Para Młoda chce zachować jak najwięcej wspomnień i pamiątek z dnia ślubu. Dlatego też zdecydowana większość zakochanych decyduje się na wykonanie sesji poślubnej.  Niewiele jest w naszym życiu okazji, w których korzystamy z usług profesjonalnego fotografa. Bez wątpienia ślub jest jednym z tych wydarzeń. Warto wykorzystać ten fakt i poprosić o jeszcze więcej pamiątkowych zdjęć. Wybór miejsca to jedno, a termin to drugie. Zastanawiacie się kiedy wykonać sesję ślubną? My znamy odpowiedź!

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Kiedy wykonać sesję poślubną?

Bijecie się z myślami? Zastanawiacie się kiedy wykonać sesję poślubną? Po ceremonii zaślubin, w trakcie trwania przyjęcia weselnego, a może kilka dni później? Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna – kilka dni po przyjęciu weselnym!

Kilka dni po uroczystości

Sesja ślubna powinna być dla Młodej Pary prawdziwą przyjemnością. Te wyjątkowe, wspólne chwile powinny zapaść Nowożeńcom na długo w pamięci. Z racji tego na sesję warto wybrać się kilka, a nawet kilkanaście dni po weselu. Bez pośpiechu, bez pędu… Profesjonalna i dobrze wykonana sesja plenerowa zajmuje nawet kilka godzin. Przyznajcie sami, trudno wyobrazić sobie  przyjęcie weselne bez Pary Młodej. Przez pierwsze godziny Nowożeńcy powinni zadawać szyku na parkiecie. Na wykonanie sesji ślubnej nie ma czasu!

Kiedy wykonać sesję ślubną - zdjęcie 4

Zobacz także: Filmy i zdjęcia ślubne wykonane dronem

Wyjątkowe miejsce

Urocze miasteczko oddalone kilkanaście kilometrów, opuszczona szklarnia w małej wiosce, a może stare ruiny zamku? To od Was zależy, gdzie wybierzecie się z fotografem na sesję ślubną. Jedno jest pewne, miejsce powinno być wyjątkowe i niepowtarzalne. Może przywoływać miłe wspomnienia, nawiązywać do ważnych wydarzeń… Decydując się na sesję kilka dni po weselu, nie musicie ograniczać się do miejsca położonego nieopodal sali weselnej.

Kiedy wykonać sesję ślubną - zdjęcie 3

Magia przyjęcia

W organizację ślubu i wesela wkładacie całe swoje serce. Dlatego też w tę wyjątkową noc powinniście się cieszyć i bawić razem z gośćmi. Doceniać magię chwili. „Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy…” Przyjęcie weselne to niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego nie da się przeżyć jeszcze raz.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA TWOJE WESELE!

Zobacz także: Sesja ślubna z końmi

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.