Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Podróżująca suknia ślubna – wyjątkowy pomysł na sesję małżeńską
Fotografia i wideo

Podróżująca suknia ślubna – wyjątkowy pomysł na sesję małżeńską

7 maja 2019 —
Podróżna poślubna dookoła świata

Szukasz nietuzinkowego pomysłu na małżeńską sesję? Gwarantujemy: lepszego dziś nie znajdziesz! Pakuj do walizki swoją suknię ślubną i wyruszaj z nią w podróż dookoła świata!

Marry Me In Travel, czyli Poślub Mnie w Podróży

Jeżeli podróże to Twoja pasja i jako przyszła Panna Młoda szukasz inspiracji wśród influencerów, musisz zajrzeć na bloga Marry Me In Travel (tłum. Poślub mnie w podróży) oraz Instagram @marrymeintravel, które prowadzi małżeństwo Nick i Zoe Aust.

W 2015 roku się poznali, w 2016 – zaręczyli, a w 2017 pobrali. Blog i Instagram ma swój początek podczas zimowego ślubu. Pierwsze publikowane zdjęcia to wspólna sesja świeżo upieczonych nowożeńców. Podczas pięknej, ale klasycznej sesji, widzimy dwoje zakochanych ludzi. Panna Młoda ma na sobie suknię na ramiączkach okrytą peleryną, a Pan Młody bordowo-czarny garnitur. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie absolutnie wyjątkowy pomysł młodego małżeństwa na podróż poślubną… która trwała niemal rok!

Zobacz też: Pomysły na podróż poślubną

Pomysł na sesję małżeńską, o jakim nie słyszałaś!

Zoe i Nick wzięli ślub, rzucili pracę i wyruszyli w roczną podróż po całym świecie. Do walizek spakowali swoje ślubne stroje. „Życie jest zbyt krótkie, by tylko raz założyć suknię ślubną” – zdradziła Zoe Aust w wywiadzie dla magazynu People, opowiadając o swoim pomyśle na Instagram. „A świat jest zbyt duży, by całe życie spędzić w małym mieście. Mamy nadzieję, że kiedy ludzie obejrzą nasze zdjęcia, poczują się zainspirowani do odkrycia nowego miejsca, wypróbowania nowego hobby i spełniania marzenia, które zawsze skrywali ” – tłumaczyli Zoe i Nick Aust.

Polecamy: Wasze sesje ślubne

W 2018 roku para odwiedziła 33 kraje. Na Instagramie i blogu możemy podziwiać ślubne pocztówki z całego świata. Zjawiskowe miejsca, suknia ślubna i miłość – to główne tematy fotografii, które zostały wykonane w takich destynacjach, jak Australia, Nowa Zelandia, Tajlandia, Malediwy, Sri Lanka, Indonezja, Japonia, Chiny, Nepal, Egipt, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izreal, Turcja, Grecja, Włochy, Hipszania, Francja czy Niemcy.

Jesteśmy pod wrażeniem pomysłu i jego realizacji oraz… wytrzymałości sukni ślubnej!

Napisz nam koniecznie, które zdjęcie jest Twoim ulubionym!

Źródło zdjęć: Instagram.com/marrymeintravel

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.