27 października 2017

Sesja ślubna „Trash the dress” – Wedding.pl zachęca


Jeżeli marzycie o wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęciach z sesji ślubnej, przygotowaliśmy dla Was ciekawą propozycję. "Trash the dress" - co kryje się pod tym pojęciem?

Sesja ślubna Trash the dress

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu. Ludzie, którzy kiedyś spotkali się zupełnie przypadkiem, ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Sesja ślubna to wspaniała pamiątka dla małżonków. Zdjęcia wykonywane są najczęściej kilka bądź kilkanaście dni po ślubie. Niektóre Pary Młode już od samego początku wiedzą gdzie chcą ją wykonać i w jakim ma być stylu. Nie wszyscy jednak są tak zdecydowani. Jeżeli pozowane zdjęcia na zielonej polance nie są spełnieniem Waszych marzeń, to polecamy Wam sesję ślubną „trash the dress”.

Sesja ślubna „Trash the dress” – co kryje się pod tym pojęciem?

Sesja ślubna w stylu „Trash the dress” polega na konfrontacji sukni ślubnej z trudnymi warunkami. Zdjęcia można zrobić w wielu ciekawych, czasami nawet zaskakujących miejscach. Nad morzem, nad jeziorem, w górach, a nawet w warsztacie samochodowym… Niestety bardzo często podczas takiej sesji ślubnej, suknia Panny Młodej ulega mocnemu zabrudzeniu, rozdarciu, zniszczeniu. Dlatego zanim zdecydujecie się na te niesamowite fotografie, odpowiedzcie sobie na pytanie czy nie chciałybyście sprzedać swojej kreacji.

Zobacz także: Sesja ślubna w plenerze

Sesja ślubna „Trash the dress” – tego nie da się zapomnieć

Pary Młode, które decydują się na wykonanie tej oryginalnej sesji ślubnej mają kilka ciekawych wariantów do wyboru.  Podwodna sesja zdjęciowa, to z całą pewnością niesamowite przeżycie, którego nie da się zapomnieć. Kolejnym ciekawym pomysłem są fotografie wykonane na samym szczycie wysokiej góry. Panny Młode często decydują  się na wejście w sukni ślubnej do morza czy też jeziora. Ale kto powiedział, że sesja ślubna „Trash the dress” może odbywać się tylko na łonie natury. Państwo Młodzi w warsztacie samochodowym, delikatnie ubrudzeni smarem, z narzędziami w ręku to pomysł, który z całą pewnością zasługuje na uwagę.

Jeżeli zdecydujecie się na sesję ślubną w stylu „Trash the dress”  przez chwilę poczujecie się jak nastolatkowie. Jesteśmy pewni, że obiektyw aparatu nie będzie Was krępował ani Wam przeszkadzał. Dobra i niezapomniana zabawa gwarantowana!

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!