Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Fotografia i wideo / Sesja ślubna z końmi
Fotografia i wideo

Sesja ślubna z końmi

6 lutego 2019 —
Sesja ślubna z końmi - zdjęcie 3

Fotografie z sesji ślubnej są przepiękną pamiątką, do której niejednokrotnie będą wracać zakochani. Większość, co roku, w dniu rocznicy ślubu z łezką wzruszenia będzie oglądała pamiątkowe ujęcia. Pary Młode bardzo często biją się z myślami, bowiem nie mogą się zdecydować, w jakim zakątku powinna mieć miejsce sesja plenerowa. Ruiny starego zamku to niegdyś jedno z popularniejszych miejsc, które przyciągało zakochanych. Obecnie, Pary Młode poszukują czegoś innego, nawiązującego do łona natury, wolności i delikatności. Sesja ślubna z końmi to propozycja nie tylko dla miłośników jeździectwa, ale także dla tych, którzy uwielbiają zwierzęta i przyrodę.

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SESJĘ PLENEROWĄ!

Sesja ślubna z końmi – zalety

Piękne, niebanalne i niepowtarzalne zdjęcia z sesji ślubnej z końmi, będą magiczną pamiątką zarówno dla Młodej Pary jak i jej bliskich i przyjaciół. Dlaczego akurat konie? Konie to bardzo delikatne, wdzięczne i przyjacielskie zwierzęta i chociaż niektórzy pomysł ten mogą uznać za ryzykowny, to jesteśmy pewni, że efekty sesji zachwycą każdego. Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały z tymi zwierzętami bliższego kontaktu, będzie to z całą pewnością niezapomniane przeżycie. Należy jednak pamiętać, że tego rodzaju sesja będzie dość czasochłonna, bo konie nie zawsze chcą współpracować z Młodą Parą i fotografem. Wiercą się i kręcą głową, jednak nie oznacza to, że chcą kogokolwiek skrzywdzić, tylko taka jest ich natura. One po prostu poszukują jedzenia i nie zdziwcie się, gdy zaczną poszukiwania smakołyków w damskiej torebce.

Sesja ślubna z końmi - zdjęcie 6

Zobacz także: Sesja ślubna zimą – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Miłośnicy jeździectwa

Dla miłośników jeździectwa konnego, tego rodzaju sesja ślubna nie powinna stanowić żadnego problemu. Umiejętność jazdy konno wykorzystajcie podczas sesji plenerowej, dzięki czemu uzyskane zdjęcia będą jeszcze o wiele bardziej magiczne i niezapomniane!

Sesja ślubna z końmi - zdjęcie 2

WYBIERZ FOTOGRAFA NA SESJĘ PLENEROWĄ!

Zobacz także: Trendy w fotografii ślubnej na 2019 rok

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.