Dorota Goldpoint - Kolekcja ślubna Wedding 2019 | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Moda ślubna / Sukienki na wesele / Dorota Goldpoint – Kolekcja ślubna Wedding 2019
Sukienki na wesele

Dorota Goldpoint – Kolekcja ślubna Wedding 2019

Paulina Kołaczek
dorota goldpoint - zdjęcie 4

Kolekcja sukien Doroty GoldpointWedding 2019, jest szczególna! Skierowana jest bowiem do wielu pokoleń, hołdując tym samym respektowi i sile kobiet. To kolekcja, w której każda z nas znajdzie odpowiednią suknię na wesele, niezależnie od roli jaką pełni w tym dniu. 

Panna Młoda ma się czuć i wyglądać jak księżniczka. Złota koronka ozdobiona piórami, diadem zamiast welonu – to główne propozycje projektantki na nadchodzący sezon letni. Natomiast jeśli ślub planowany jest w miesiącach zimowych, marka zadbała o oryginalne i nowoczesne etole futrzane.

Dorota Goldpoint – z myślą o wszystkich kobietach!

Kolekcja stworzona jest z myślą o bardzo różnorodnych potrzebach kobiet. Nie tylko Panien Młodych, ale także jej najbliższych. Babcia, mama, siostra, druhna – niezależnie od wieku, każda z kobiet znajdzie w kolekcji ślubnej coś dla siebie.

dorota goldpoint - zdjęcie 2

Kolekcja uszyta jest z pięknych jedwabi, które swoją szlachetnością podkreślają uroczysty charakter całego wydarzenia. Dominującym kolorem sezonu jest pudrowy róż z kroplą wrzosu – niezwykle twarzowy odcień, który Was zachwyci!
Zwiewność, delikatność i asymetria to charakterystyczne cechy tej kolekcji. Znajdziemy w niej modele sukni w długości koktajlowej i wieczorowej, na każdą sylwetkę, niezależnie od rozmiaru. W atelier projektantki na Saskiej Kępie powstają modele szyte na miarę z ogromną troskliwością o dobór odpowiedniego fasonu do sylwetki, a także starannie wykonane i zdobione.

Sesja ślubna marki była medialnym wydarzeniem. Wzięła w niej udział znakomita aktorka Grażyna Szapołowska ze swoją córką Kasią i wnuczką Karoliną. Kasia wystąpiła w roli mamy panny młodej, a Karoliną w roli przyszłej żony. Ta niezwykła sesja z udziałem rodziny, trzech pokoleń kobiet Grażyny Szapołowskiej sprawiła, że zdjęcia mają wymiar ponadczasowy.

Także z myślą o małych księżniczkach

Ślub i wesele bez obecności dzieci, to jak candy bar bez różowego koloru. Po raz pierwszy w tym sezonie marka zaproponowała słodkie dziecięce sukienki z jedwabnej organzy, które zachwycą najmłodsze klientki! Tym samym projektantka dba o to, aby nawet najmłodsza cześć gości weslnych czuła się w tym dniu wyjątkowo.

Paulina Kołaczek
Napisane przez

Paulina Kołaczek

p.kolaczek@wedding.pl

W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.