Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Biel jako motyw przewodni wesela
Motyw przewodni

Biel jako motyw przewodni wesela

11 marca 2019 —
Biel jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 9

Jaki motyw przewodni wybrać? Na co się zdecydować? Zapewne wiecie jak istotną rolę podczas organizacji ślubu odrywa motyw przewodni. Wprowadza ład i harmonię, ułatwia podjęcie decyzji i sprawia, że wszystko staje się jakby łatwiejsze i bardziej oczywiste. Tylko jak pośród tylu kolorów, barw i odcieni wybrać ten jeden jedyny. Ale czy ktoś mówił, że będzie to łatwy wybór? Coraz więcej Par Młodych docenia biel, jej delikatność i subtelność. Prostota, klasa i elegancja królują na wielu przyjęciach. Jak się domyślacie, biel jako motyw przewodni wesela, to nasza dzisiejsza propozycja.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Biel jako motyw przewodni wesela

Dekoracja sali weselnej

Biel to minimalizm i elegancja, której poszukują Młode Pary. Podczas wyboru motywu przewodniego, nie bagatelizujcie kolorów jakie dominują na sali weselnej. Biel niezwykle pięknie komponuje się z drewnem, cegłami, ciemną zielenią. Wbrew pozorom kolor ten jest trudny i niezwykle wymagający. Bardzo łatwo przekroczyć niewidoczną, białą granicę. Z tego względu ten biały minimalizm warto połączyć z delikatnymi złotymi, srebrnymi lub pastelowymi dodatkami.  Charakter i klimat przyjęcia weselnego tworzy niezwykle wiele elementów. Jeśli zdecydujecie się na biel, to pole do popisu będziecie mieli ogromne. Niemalże wszystkie dodatki i ozdoby dostępne są w tym kolorze.

Biel jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 6

Tort

Punktem kulminacyjnym przyjęcia weselnego jest oczywiście tort. Fajnym pomysłem jest połączenie białego kremu czy marcepanu z pastelowymi, świeżymi kwiatami. Biel przepięknie łączy się z pastelami, ale także wspaniale prezentuje się w połączeniu ze szmaragdem czy złotem.

Biel jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 3

Zobacz także: Co zamiast tortu weselnego?

Panna Młoda

Jeśli Panna Młoda jest tradycjonalistką to na pewno zdecyduje się na śnieżno-białą suknię ślubną i delikatny, powiewający na wietrze welon. Aby kreacja nie była zbyt nudna i monotonna, warto postawić na jeden, mocniejszy akcent. Ognisto czerwone usta, mieniąca się opaska we włosach, a może wianek z liści eukaliptusa? Motyw przewodni powinien przewinąć się również w bukiecie ślubnym. W tym przypadku białe piwonie, czy hortensje okażą się przysłowiową wisienką na torcie.

Biel jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 1

Wystój kościoła

Nie sposób pominąć wystroju kościoła, w którym będzie miała miejsce ceremonia zaślubin. O blasku białych świec, czy białych kwiatach nie musimy chyba wspominać. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na jeden, niezwykle istotny element w wystroju kościoła – dywan. Dywan, który zaprowadzi Was pod sam ołtarz nie może być czerwony, pstrokaty i kolorowy, a tylko i wyłącznie biały.

Biel jako motyw przewodni wesela - zdjęcie 7

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Zobacz także: Panna Młoda w stylu rustykalnym

Źródło zdjęć: Pinterest.com

 

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.