30 października 2017

Leśny motyw przewodni na weselu – dekoracje


Marzycie o motywie przewodnim jednak nie wiecie na jaki się zdecydować? Leśny motyw przewodni na weselu to wspaniały pomysł! Zobaczcie najciekawsze pomysły na jego wprowadzenie!

Leśny motyw przewodni na weselu - zdjęcie 17

Młode Pary coraz częściej podczas organizowania przyjęcia weselnego decydują się na wprowadzenie koloru bądź motywu przewodniego. Zastosowanie motywu przewodniego nadaje weselu spójności oraz konsekwencji. Tylko jaki akcent będzie najlepszym rozwiązaniem? Jeżeli macie problem z wyborem motywu przewodniego, przygotowaliśmy dla Was ciekawą propozycję – leśny motyw przewodni. Wyobrażacie sobie jak to może pięknie wyglądać…

Leśny motyw przewodni na weselu – papeteria ślubna

Już zaproszenia ślubne mogą nawiązywać do Waszego motywu przewodniego wesela. Wbrew pozorom powiedzą one gościom bardzo wiele na temat Waszego przyjęcia weselnego. Białe zaproszenia z zielonym liściem paproci, będą wyglądały naprawdę przepięknie. Jeżeli macie chwilę czasu i oczywiście chęci, możecie zdecydować się na ich własnoręczne wykonanie, wystarczy odrobina wyobraźni, aby uzyskać cudowny efekt.

Zobacz także: Ślub i wesele 2018 – 6 motywów przewodnich

Leśny motyw przewodni na weselu –  stylizacja

Jeżeli należysz do odważnych Panien Młodych, możesz pokusić się o suknię ślubną w delikatnych odcieniach zieleni. Jeśli jednak marzysz o białej kreacji, nie zapomnij o leśnych dodatkach. Zielone liście paproci w połączeniu z białymi kwiatami będą wspaniałą ozdobą fryzury Panny Młodej. Butonierka Pana Młodego powinna także nawiązywać do leśnego motywu przewodniego. Oczywiście podstawą leśnej stylizacji jest bukiet!

Leśny motyw przewodni na weselu – dekoracje ślubne

Zacznijmy od wystroju kościoła. Drogę do ołtarza mogą zdobić duże, białe świece ukryte w szklanych kulach, które przyozdobione będą zielonymi gałązkami świerków. A drewniane ławki przystrojone gałązkami iglaków będą wyglądały przepięknie. Nie zapomnijcie także o świeżych kwiatach, które zawsze są cudowną dekoracją kościoła.

Zobacz także: Dekoracja sali weselnej – 7 praktycznych porad

Leśny motyw przewodni na weselu – dekoracje sali weselnej

Jeżeli kochacie piękny zapach lasu, zieleń, mech i liście paproci, wcale nie musicie organizować przyjęcia weselnego w środku lasu, aby Wasze marzenie się spełniło. Nawet jeśli wesele odbywa się w dużym mieście, salę możecie przemienić w zieloną krainę. Będziecie potrzebować dużej ilości mchu, który posłuży Wam do przyozdobienia stołów weselnych, a okrągłe plastry drewna mogą odgrywać rolę podtalerzy. A do białych serwetek przyczepcie zielony listek paproci. Będziecie potrzebować również dużej ilości świec, najlepiej w białym kolorze. Biel, zieleń i naturalne drewno wspaniale ze sobą współgrają.

Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl
Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!