Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Motywy przewodnie 2019 – 4 hity nadchodzącego sezonu!
Motyw przewodni

Motywy przewodnie 2019 – 4 hity nadchodzącego sezonu!

30 listopada 2018 —
Motywy przewodnie 2019 - zdjęcie 8

Podczas organizacji ślubu i przyjęcia weselnego warto pokusić się o wprowadzenie motywu przedniego, który w brew pozorom pomoże i ułatwi podjęcie pozostałych decyzji. Pod pojęciem tym ukryte są dekoracje, dodatki, drobne elementy, które razem powinny stanowić jedną spójną całość. Motywem przewodnim może być określony styl, konkretny kolor, czy też wzór. Zdarza się, że Młode Pary już od dawna wiedzą jaki akcent będzie dominował w dniu ich ślubu. Jeżeli jednak macie problem z wyborem motywu, przygotowaliśmy dla Was aż 4 propozycje, które będą absolutnym hitem obecnego sezonu 2019!

BEZPŁATNY ORGANZER ŚLUBNY!

4 motywy przewodnie na 2019

Styl glamour

Jeśli marzycie o eleganckim, przepełniony bogactwem i luksusem wnętrzu, to motyw glamour jest właśnie dla Was! Flagowymi elementami tego stylu jest złoto, srebro oraz duża ilość mieniących się dodatków. Te wszystkie bogate dekoracje, w połączeniu z idealną bielą, nadają miejscu wyjątkowego charakteru.  Mnogość błyszczących wazonów, świeczników, blask świec sprawiają, że przyjęcie weselne w stylu glamour jest jednym z najbardziej wystawnych.  Ważne również, aby zadbać o odpowiednio dopasowane tekstylia, duże bukiety z białych kwiatów i delikatne, ale jakże ozdobne kryształki.

Motywy przewodnie 2019 - glamour - zdjęcie 1Motywy przewodnie 2019 - glamour - zdjęcie 2

Zobacz także: Marmur jako motyw przewodni wesela

Naturalne trawy

Niezwykle modnym motywem nadchodzącego sezonu ślubnego będą trawy, które dodadzą niepowtarzalnego uroku. Połączenie świeżych kwiatów i zieleni z suszonymi trawami daje niezwykły i jakże oryginalny efekt końcowy. Warto pokusić się o wykorzystanie tego niepowtarzalnego elementu nie tylko do dekoracji sali weselnej czy kościoła, ale także do uzupełnienia bukietu Panny Młodej.

Motywy przewodnie 2019 - trawy - zdjęcie 3Motywy przewodnie 2019 - trawy - zdjęcie 4

Granat

Kolejnym trendem nadchodzącego sezonu będzie bez wątpienia kolor navy blue. Ten iście elegancki odcień, w połączeniu ze złotem czy srebrem, okaże się kluczem do sukcesu. Granat może pojawić się już na etapie wyboru zaproszeń ślubnych, a także podczas dobierania dodatków dla Panny Młodej. Buty w kolorze navy blue w połączeniu z białą, delikatnie przyozdobioną suknią zrobią prawdziwą furorę.

Motywy przewodnie 2019 - granat - zdjęcie 5Motywy przewodnie 2019 - granat - zdjęcie 6

Zobacz także: Zimowe dekoracje weselne

Drzewo oliwne

Macie już dosyć wystawnych, bardzo eleganckich przyjęć, a spełnieniem Waszych marzeń byłby motyw przewodni nawiązujący do natury i roślinności? W takim przypadku drzewo oliwne czeka właśnie na Was! Gałązki oliwne możecie wykorzystać dosłownie wszędzie, macie ogromne pole do popisu – w dekoracji kościoła i sali weselnej, w bukiecie Panny Młodej, jak i do przyozdobienia tortu weselnego.  Malutkie sadzonki będą przepięknym i bardzo oryginalnym prezentem dla zaproszonych gości.

Motywy przewodnie 2019 - drzewo oliwne- zdjęcie 7Motywy przewodnie 2019 - drzewo oliwne - zdjęcie 7

BEZPŁATNY ORGANZER ŚLUBNY!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!