Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Wesele w stylu tropikalnym
Motyw przewodni

Wesele w stylu tropikalnym

16 kwietnia 2019 —
Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 10

Marzycie o ślubie i weselu przepełnionym słońcem, palmami i egzotycznymi owocami? Chcielibyście, aby dzień Waszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany? W takim przypadku wesele w stylu tropikalnym okaże się strzałem w dziesiątkę. Jeśli nie możecie polecieć na drugi koniec świata, tropiki przenieście do Polski. Tropiki bez wątpienia przywołują miłe skojarzenia. Mnóstwo kolorów, przepiękne kwiaty, egzotyczne owoce, palmy i mnóstwo słońca – brzmi bajecznie, przyznajcie sami. Jakich elementów nie może zabraknąć na ślubie i weselu w stylu tropikalnym? Jak zorganizować ten wyjątkowy dzień o tak niespotykanym motywie przewodnim?

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Wesele w stylu tropikalnym

Moc kolorów

Z czym kojarzą się Wam tropiki? Bez wątpienia są to kolory, cała paleta barw! Zieleń, róż, amarant i pomarańcz – kolorów tych nie może zabraknąć na Waszym weselu!

Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 2

Zobacz także: Wesele w kolorze Tiffany Blue

Tropikalne owoce

Na przyjęciu weselnym organizowanym w stylu tropikalnym nie może zabraknąć oczywiście tropikalnych owoców! Ananasy możecie wykorzystać do przyozdobienia stołów weselnych. Równie dobrze mogą posłużyć Wam jako winietki i jednocześnie drobny podarunek dla gości weselnych. Idealnie sprawdzą się również pomarańcze, czy kolorowa i soczysta papaja.

Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 3

Tropikalny tort weselny

Kulminacyjnym punktem każdego przyjęcia jest oczywiście tort weselny, który swoim wyglądem powinien zachwycić wszystkich. Tort weselny w stylu tropikalnym? Profesjonalni cukiernicy są w stanie wyczarować prawdziwe dzieła sztuki.

Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 7

Tropikalne menu

Sukces udanego przyjęcia weselnego w głównej mierze zależy od odpowiednio dobranego i smacznego menu.  A to właśnie na Młodej Parze spoczywa obowiązek skompletowania dań, przekąsek i napojów. Na weselu zorganizowanym w stylu tropikalnym nie może zabraknąć chociaż kilku kolorowych, tropikalnych przekąsek.

Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 8

Tropikalny bukiet ślubny

Ostatnim elementem, na który chcielibyśmy zwrócić uwagę jest bukiet Panny Młodej. Ten z liśćmi monstery, egzotycznymi kwiatami idealnie wpasuje się w klimat tropikalnego przyjęcia. Rodzaj roślinności ze ślubnej wiązanki wykorzystajcie także do udekorowania kościoła i sali weselnej.

Wesele w stylu tropikalnym - zdjęcie 5

Zobacz także: Żeglarski motyw przewodni ślubu i wesela – dużo inspiracji!

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATEGO ORGANIZERA ŚLUBNEGO!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.