Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Motyw przewodni / Zimowe wesele – za czy przeciw?
Motyw przewodni

Zimowe wesele – za czy przeciw?

23 listopada 2018 —
Zimowe wesele - za czy przeciw - zdjęcie 1

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że najwięcej Par Młodych staje na ślubnym kobiercu wiosną i latem. Jednak nie wszyscy uwielbiają gorące lato i prażące słońce. Są i tacy, którzy nie mogą się doczekać aż z nieba spanie śnieg, a z dachu zaczną zwisać przezroczyste sople lodu. Z roku na rok, coraz większą popularnością cieszą się zimowe wesela, które naprawdę są wyjątkowe i magiczne. Zimowy motyw przewodni wesela z pewnością zapadnie w pamięci Waszym gościom weselnym! Jakie są plusy, a jakie minusy zimowego wesela? My znaleźliśmy zdecydowanie więcej zalet niż wad!

ZAMÓW DEKORACJE NA SWOJE ZIMOWE WESELE!

Wyjątkowa zimowa aura

Kiedy wszystko dookoła pokryje się białym, puszystym śniegiem, a z dachów zaczną zwisać przepiękne i niepowtarzalne sople lodu, świat staje się inny, bardziej magiczny i tajemniczy. Decydując się na zimowe wesele, możecie liczyć na naprawdę wyjątkowe zdjęcia nie tylko z dnia ślubu, ale także z sesji w plenerze, z której na pewno nie powinniście zrezygnować! Przepiękną scenerią i tłem będzie las, świerki i sosny, których gałęzie aż uginają się od śniegu, a pośrodku Wy…

Zobacz także: Sople lodu w dekoracjach weselnych 

Zimowe dekoracje weselne

Organizując wesele zimą, warto pokusić się o typowo zimowe dekoracje weselne. Szyszki, gałązki świerków, a nawet duże drzewka iglaste, sztuczny śnieg, lampki choinkowe i oczywiście duża ilość świec – jak widzicie możliwości macie naprawdę wiele. Szyszki mogą zagościć na weselnych stołach w formie winietek i oczywiście powinny pojawić się również w zielonych dekoracjach. Delikatny zapach gałązek drzew iglastych, stworzy niesamowicie świąteczną atmosferę, która wszystkim gościom przywoła miłe wspomnienia.

Bukiet ślubny na zimowe wesele

Niestety, zima nie oferuje tak dużej ilości kwiatów jak wiosna czy lato. Floryści jednak wychodzą na przeciw oczekiwaniom Młodej Pary i dostosowują propozycje do danej pory roku. Niezwykle oryginalny, ale zaskakująco piękny będzie bukiet wykonany z samych szyszek, które równie dobrze możecie połączyć z sukulentami czy zielonymi gałązkami świerku.

Zobacz także: Złoty jako motyw przewodni wesela

Konkurencyjne ceny

Decydując się na zorganizowanie zimowego wesela, z uwagi na mniejsze zainteresowanie, możecie liczyć nie tylko na większą dostępność sali weselnej, ale także na konkurencyjne ceny. Korzystniejsze propozycje cenowe na pewno zaproponuje Wam również fotograf, kamerzysta, czy wedding plannerka.

ZAMÓW DEKORACJE NA SWOJE ZIMOWE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!