Wedding.pl / Lovestory / Prawdziwe śluby / Wasze historie / Katarzyna i Jakub – wesele w stylu glam boho!
Wasze historie

Katarzyna i Jakub – wesele w stylu glam boho!

24 września 2019 —
katrzyna i jakub - glam boho - zdjęcie 2

Jakiś czas temu na naszym Instagramie prezentowaliśmy Wam inspiracje dotyczące bukietów i dekoracji sali weselnej z traw dekoracyjnych, które idealnie wpisują się w klimat boho. Tym razem, w naszym cyklu Prawdziwe Śluby, Katarzyna i Jakub dzielą się z Wami swoim dniem i pokazują, jak takie dekoracje wykorzystali na swoim weselu.  Cieszymy się, że takie trendy możemy spotkać także na rodzimych weselach, a nie tylko na tych zagranicznych!

Zobacz też:  Rustykalne wesele Dagmary i Jakuba

Wesele Katarzyny i Jakuba okiem fotografa, Oreshkov Film Photo:

Idealne wesele według mnie to takie, na którym Para czuje, że to jest ich dzień. Zachowuje się swobodnie i cieszy się,zamiast sie stresować. To było właśnie takie przyjęcie – spokojne przygotowania w mieszkaniu Pary, ślub w kościele niedaleko sali, możliwość zrobienia pleneru w dniu ślubu i co najważniejsze dużo radości. Para postawiła na klasykę w każdym szczególe i zatroszczyła się o piękną i nietypową aranżację sali – ciekawym akcentem były trawy dekoracyjne  zamiast żywych kwiatów.

Katarzyna i Jakub – galeria

Spodobały Ci się te zdjęcia? Zarezerwuj tego fotografa na swoje wesele!
Link do wizytówki: Oreshkov Film Photo

Prawdziwe Śluby – pochwal się swoim ślubem!

Chcesz, abyśmy opublikowali Twój reportaż ze ślubu i wesela? Napisz do nas na adres prawdziwesluby@wedding.pl! Czekamy na zgłoszenia zarówno od Par Młodych, jak i fotografów ślubnych!

Paulina Kołaczek
Napisane przez

Paulina Kołaczek

p.kolaczek@wedding.pl

W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.