Praga Centrum - eklektyczna przestrzeń na nowoczesne wesele i nie tylko
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Miejsce na ślub i wesele / Praga Centrum – eklektyczna przestrzeń na nowoczesne wesele (i nie tylko)
Miejsce na ślub i wesele

Praga Centrum – eklektyczna przestrzeń na nowoczesne wesele (i nie tylko)

10 czerwca 2020 — Ewelina Dac
Praga Centrum

Lubicie loftowe wnętrza? Pokochacie Pragę Centrum! Ta klimatyczna przestrzeń łączy surową estetykę z zabytkową architekturą. Czerwona cegła, wysokie sklepienia, okazałe okna… – prawdziwa gratka dla koneserów dobrego designu i par młodych szukających nietuzinkowych miejsc na celebrację swojego dnia!

Jeżeli nie dla Was tradycyjna sala weselna i pospolity styl biesiadny, jeśli wciąż szukacie miejsca, które ucieka od wszelkich schematów, a efekt WOW proponuje nawet bez dekoracji, zapraszamy na warszawską Pragę, gdzie znajduje się jej nietuzinkowa imienniczka – Praga Centrum.

Praga Centrum to wyjątkowa przestrzeń dedykowana wyjątkowym wydarzeniom. Nowoczesna, loftowa estetyka łączy się tu z zabytkową architekturą przesiąkniętą przedwojenną historią. Zabytkowa cegła, wysokie sklepienia, zapierające dech w piersiach okna oraz unikatowa lokalizacja i klimatyczny ogród stają się doskonałym tłem dla celebracji tak ważnych okazji, jakimi są ślub i wesele.

Przestrzeń to jednak dopiero wspaniała zapowiedź. Pasja do tworzenia nieszablonowych wydarzeń oraz kompleksowe podejście do ich organizacji sprawiają, że to właśnie tutaj zostaną spełnione oczekiwania najbardziej wymagających gości, którzy szukają czegoś więcej niż proponuje się im w standardowych ofertach. 

Praga Centrum Wedding.pl

Wesele w Pradze Centrum

Do dyspozycji par młodych twórcy Pragi Centrum oddają trzy przestrzenie: główną Salę Balową, nieco mniejszą Salę Kolumnową oraz odizolowany od miejskiego zgiełku – piękny zielony ogród.

Przestronne wnętrza dają niemal nieograniczoną swobodę aranżacji oraz możliwość organizacji wesela zasiadanego, bankietu angielskiego, przyjęcia mieszanego i imprezy tanecznej.

Praga Centrum – Sala Balowa

Główna Sala Balowa to największe pomieszczenie w Pradze Centrum mierzące bagatela 350m2, które pomieści 160 osób podczas przyjęcia zasiadanego. Monumentalna architektura oraz ozdobne, drewniane sklepienie wyróżniają obiekt spośród klasycznych lokali weselnych. Na wyposażeniu sali znajduje się profesjonalna scena, parkiet do tańczenia, sprzęt nagłośnieniowy i oświetlenie efektowe, którym można podkreślić charakter dowolnej aranżacji na wiele sposobów. 

Praga Centrum Warszawa

Praga Centrum – Sala Kolumnowa

Sala Kolumnowa, czyli foyer Sali Balowej o powierzchni 150m2, to romantyczna przestrzeń ze stylowym barem. Doskonałe miejsce do odpoczynku, intymnych rozmów oraz drinka przy stoliku koktajlowym.

Wesela Praga Centrum

Ogród Pragi Centrum

Poza dwoma okazałymi pomieszczeniami, Praga Centrum to również zielone patio z dedykowanymi dekoracjami. Ogród stanowi idealną przestrzeń dla atrakcji na świeżym powietrzu czy kolacji pod gołym niebem, a kompozycja porośniętej bluszczem ceglanej elewacji tworzy wyjątkowe tło dla sesji.

Pakiet wynajmu Pragi Centrum obejmuje: wszystkie przestrzenie (Salę Balową, Salę Kolumnową, dodatkowe pomieszczenia, ogród), oświetlenie i nagłośnienie, scenę i parkiet, parking, powitanie (wino musujące, chleb i sól), szatnię z obsługą, profesjonalne wsparcie event managera, przygotowanie przestrzeni przed wydarzeniem, a także serwis sprzątający.

Siłą tego miejsca jest również indywidualne podejście i tym samym tworzenie absolutnie niepowtarzalnych wesel, będących odzwierciedleniem oczekiwań i marzeń par młodych. Na każdym etapie można tu liczyć na wsparcie przy organizacji, a także przejęcie pełnego planowania wydarzenia oraz nadzorowania jego przebiegu. Na specjalne życzenie klientów, event manager może dodatkowo zapewnić wybrane dekoracje i atrakcje, a szef kuchni zaproponuje bogate menu łączące nowoczesne trendy z klasycznym kunsztem, a także skomponuje spersonalizowaną ofertę cateringową. 

Pasja do wyjątkowych wydarzeń + kompleksowa organizacja  + unikatowa lokalizacja = WESELE IDEALNE. Zrobicie je w przestrzeni Praga Centrum! Umówcie się na spotkanie i przekonajcie się sami!

Oryginalne miejsce na wesele Praga Centrum

Ale nie samym ślubem człowiek żyje…

Wesele weselem, ale nie zapomnijcie o chwili relaksu i innych ważnych wydarzeniach. W Pradze Centrum z powodzeniem zorganizujecie każdą specjalną okazję, a także spędzicie pełen wrażeń czas przy akompaniamencie dobrej muzyki. Koncert dla 150 osób? To nie problem! Nowy miejski projekt „Lato na Pradze” sprawi, że warszawska Praga stanie się koncertowym sercem miasta. W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt obejmuje nie tylko koncerty, ale również wakacyjne miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu. Czy to nie doskonała namiastka letnich festiwali? Sprawdźcie program wydarzeń i pojawcie się w nowym must-be miejscu na mapie stolicy!

 

fot. materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Ewelina Dac
Napisane przez

Ewelina Dac

e.dac@wedding.pl

Redaktor naczelna Wedding.pl. Dziennikarka z wykształcenia i pasji. O modzie i urodzie pisze już 8 lat, a z branżą ślubną związana jest 3 lata. Zwolenniczka ślubów personalizowanych i minimalistycznych.